Zvěrolékař opět v jednom kole Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zvěrolékař opět v jednom kole

Jamese Herriota jistě není třeba čtenářům představovat – jeho knihy plné optimismu, laskavého humoru a lásky k lidem i zvířatům si získaly srdce miliónů čtenářů po celém světě. Mnozí si také oblíbili Jamesova bývalého zaměstnavatele, přítele a nyní společníka Siegfrieda Farnona, jeho mladšího bratra – neodolatelného Tristana, Jamesovu manželku Helenu a temperamentního synka Jimmyho, ke kterému brzy přibude sestřička Rosie. Druhá světová válka skončila a James se pomalu začíná vpravovat do strastí i slastí každodenního života, navrací se zpět do svého působiště v Darrowby, ke své rodině a přátelům, a samozřejmě k veterinární praxi – tolik namáhavé, tolik potřebné a zároveň vykonávané s nesmírnou láskou a péčí o vše živé a "čtyřnohé", o všechny ty velké a malé tvory i tvorečky, kteří nám lidem pomáhají, jsou nám k užitku, jsou našimi ochránci i našimi oblíbenci a přáteli. K naprosté dokonalosti už schází jen překrásná krajina anglického Yorkshiru – se svými zelenými pláněmi, klikatými cestami a průsmyky, kopci a údolími, ve kterých žijí a tvrdě pracují drsní a dobrosrdeční lidé, právě takoví, jako je kraj, v němž se narodili.

Vydavatel: Ametyst, Praha.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Zvěrolékař opět v jednom kole zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zvěrolékař opět v jednom kole (0.00 EUR)


Stažení Zvěrolékař opět v jednom kole zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Zvěrolékař (7.)

  Originální název:

  Lord God Made Them All (1982)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor
  Vydáno: , Ametyst
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Věrka B

  30.11.2017

  Mám ráda všechny knihy Jamese Herriota. Jsou příjemné a čtivé, je v nich neskutečná lidskost, láska, radost ze života i spousta humoru, ale i smutné příběhy.

  katy238

  13.11.2017

  Nádherné příběhy o zvířatech a jejich lidech, které překračují dobu. Herriot stále baví a bavit bude.

  27.09.2017

  Opět nadšená. Milé, poetické, krásné, vtipné.

  BlackFun

  18.09.2016

  Zvěrolékař opět v jednom kole je další fajnové počtení, kterým si můžete zpříjemnit den. Jediné, co mi vadilo, jsou historky z lodi a letadla. Povídání o lodi mi přišlo doopravdy nudné a moc mi do celkového rámce knihy nezapadalo. Historky z letadla byly o trochu lepší, ale zamrazilo mě u konce těchto historek.

  110022

  07.05.2016

  Vtipné a úsměvné historky ze života veterináře.

  petra4080

  24.02.2016

  Miluju celou sérii knih od tohoto autora. Příběhy jsou čtivé, vtipné, jednoduché. Kdo má rád zvířátka, přijde si na své.

  Peleus

  16.09.2015

  Opět příjemné oddechové čtení. Tentokrát, neb nejsem milovníkem popisů toho, jak někdo strká ruku do krávy či prasnice, mi chybělo větší zastoupení psích příběhů.

  Na druhou stranu je kniha ozvláštněná autorovou plavbou do Ruska a Polska, následně pak krátkým, byť ne úplně podle jeho představ, pobytem v tureckém Istanbulu.

  P.S. Čtivé. Pro milovníky zvířat, i autora, skoro povinnost (navíc v tomto dílu se dozvíme něco víc o Herriotových dětech).

  Kao

  02.02.2015

  Super oddechová kniha! Musím říct,že pro mě jako milovníka zvířat to udělalo obrovský dojem… Zachraňovat životy zvířatům a brát na sebe veškerou zodpovědnost všeho co to sebou přináší je jasným ukazatelem,že ten člověk je prostě anděl!

  aneleh18

  12.02.2014

  Zábava, ale i realistické vykreslení anglického venkova a jeho obyvatel. Dávám 5 hvězdiček, jaké jiné hodnocení by si zasloužila kniha, která mne nutí vrátit se k ní již poněkolikáté?

  Lenny33

  21.06.2013

  Čtivé a hezké příhody ze života zvěrolékaře. Navíc doplněné sem tam úžasným humorem autora. 🙂 Čtení mě bavilo a to je hlavní.

  kowalenska.m

  26.02.2013

  Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Zvláště kvůli jeho výpravě do Ruska. Některé je příhody jsou skvělé, vtipné a člověk má pocit, že se doopravdy staly. U jiných se ukazuje, že zvěrolékaři nemají lehký život, rozhodně ne ti, co vyjíždějí na farmy, protože občas sice vidí zázaky, častěji však vidí smutek páníčků i zvířat, když zvíře umírá.

  Peršanka

  01.01.2013

  Tento díl byl pro mne kvůli překladu Miroslavy Němečkové zklamáním.

  Evca999

  05.12.2012

  Zatím jsem na začátku, ale jistě bude skvělá, jako ty předešlé.