Zvěrolékař a spol. Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zvěrolékař a spol.

Příhody z ordinace i osobního života mladého veterináře Lukea se odehrávají v městečku v jihozápadní Anglii. Luke nastupuje na zdejší kliniku jako čerstvý absolvent a součástí jeho pracovní náplně jsou noční směny i místní specialita, dojíždění na farmy. Zpestřením jsou pak autorovy „dovolenkové“ cesty – do Řecka, do Indie a do Maroka, kdy vypomáhá jako dobrovolník. Autor popisuje i kontakty s kolegy z kliniky a také pokusy navázat vztah s veterinářkou Cordelií.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zvěrolékař a spol. zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zvěrolékař a spol. (0.00 EUR)


Stažení Zvěrolékař a spol. zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Vet: My wild and wonderful friends (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  Vojla

  09. března

  Jelikož autor píše, že je kniha podle jeho života, musí mít život ale velmi zajímavý 🙂 Kniha byla velmi ale velmi dobrá, u žádné knihy jsem se zatím tak nenasmál ale i dojemné a napínavé chvíle se objevili. Doporučuji!

  Janis97

  02.08.2017

  Jelikož jsem po střední veterině, tak to bylo suprové osvěžení některých znalostí. Přečteno jedním dechem 🙂 Vtipné, místy napínavé historky z ordinace i z terénu, které pobaví. Na druhou stranu chápu, že kdo se v této oblasti vůbec nepohybuje, nemusel úplně všemu rozumět.

  helenkan

  25.02.2017

  Humorné,někdy i smutné,ale zajímavé příběhy. Luk i jeho přátelé jsou moc sympatičtí.

  verusak

  11.01.2017

  Příjemné oddychové čtení se sympatickým veterinářem. Rozhodně se těším i na pokračování Zvěrolékař v divočině.

  Marla

  10.11.2016

  Veselé, dojemné, anglicky vtipné čtení o zajímavém a i v 21. století těžkém životě veterináře. Autorovi přeji jen samé úspěchy v životě i v práci! Mimochodem, má pěkné webové stránky!

  MakiMel

  28.10.2016

  Nadchla mě. Nesrovnávám s Herriotem, po prvních kapitolách jsem čekala spíše snůšku jednoduchých příhod, ale nakonec se to rozjelo v provázaném ději. Některé povídky jsou smutné, jiné veselé, ale jako celek mě kniha potěšila i když zrovna ten šílený maraton jsem mu moc nevěřila, ale snad to má být inspirované skutečností, tak možná to vážně zvládl.

  Peršanka

  27.10.2016

  Trochu nevyrovnané, místy vtipné až sžíravě, místy naivní. Dá se to, ale Herriot je bůh. Není možné ho překonat. A ani to není nutné…

  chezzie

  07.07.2016

  hezky a svizne napsane, rada si prectu druhou knihu od autora

  bidesh

  15.05.2016

  Zvěrolékař a spol. je určitě kouzelná knížka. Nabízí se sice srovnání s knihami Jamese Herriota, které se mi líbily více, ale každý z těchto autorů píše na trochu odlišné téma. Jiná doba, jiné problémy…

  kvetuse3368

  15.03.2016

  Úžasná kniha, spisovatel píše krásně o prožitých zážitcích. Čte se to tak lehce,že se člověk nemůže odtrhnout od knihy. Mohu jen doporučit

  kvetuse3368

  05.03.2016

  Zatím mám přečtenou půlku knihy,ale stoji za to ji dočíst. Moc se mi líbí, čte se sama, každý příběh je určitě ze života. Moc se těším, na další knihu. Doufám,že bude napsána další.

  yoshi

  02.12.2015

  Moc milá knížka, která se četla úplně sama. Historky autora jsou všechny něčím zajímavé – je neuvěřitelné, co někteří lidé dokáží a zažijí!

  aneta.giraffe

  09.09.2015

  Knížka vtipně a čtivě psaná. 🙂 Za mě – proč ne…

  kristyna2349

  14.07.2015

  Příjemná knížka, dobře se mi četla. Velmi zajímavé bylo, jak popisoval boj se slintavkou. Určitě si pořídím i "Zvěrolékař v divočině".

  Romčííík

  03.07.2015

  Milé oddychové čítanie.

  Adris

  02.04.2015

  Líbila se mi ale některé pasáže mi nedávaly smysl. Nebo teda dialogy. Bylo to takové nedotažené:). Ale pěkné počtení.

  VeronikaZ

  04.12.2014

  Skoro tak dobré jako Herriot.

  štuclinka

  24.07.2014

  Knihy o zvířatech a veterinářích mě vždy dostanou. Tato kniha je navíc obohacena i o charitativní rozměr. Velmi čtivá kniha, která místy hodně zamrazí a dojme.

  Rodaw

  20.06.2014

  Veterinář a spol. je nádherná knížka, která mě chytla už od první stránky 🙂
  Miluju zvířátka, takže tahle knížka pro mě byla jasnou volbou. Jsou tu scény, u kterých se budete smát, ale i scény, ze kterých budete smutní. Já si knížku užila celou a i když jsem někdy neměla daleko k slzám (zvlášť, když jsem četla pasáž o psím útulku v Řecku), tak vím, že si knížku někdy přečtu ještě jednou- hrozně moc ráda! 🙂
  Takže za mě jedině doporučení, mimochodem Luke je opravdu báječná postava a zrovna ho bych hrozně ráda potkala i v reálu (což je velmi nepravděpodobné, takže aspoň budu s radostí číst všechny jeho knihy :))

  notburga

  14.05.2014

  Nádherná kniha. První, která se velmi přiblížila příběhům od Jamese Herriota. Skutečné příběhy ničím nepřikrášlené a přesto psané s nadhledem. Doporučuji všem milovníkům zvířat i budoucím veterinářům 😉