Zub za zub Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zub za zub

Do služebny 87. policejního revíru mají namířeno dvě ženy. Obě hledají detektiva Steva Carellu. Ta první, jeho krásná hluchoněmá žena Teddy, s ním chce oslavit radostnou novinu: čekají spolu dítě. Ta druhá, čerstvá vdova Virginie Dodgeová, ho chce zabít. Vždyť právě on, detektiv Steve Carella, dostal za mříže jejího muže Franka, a ten teď ve vězení zemřel. Oko za oko, zub za zub.
Ale Steve je právě v terénu. Formalita: nesporná sebevražda starého milionáře. Za jeho zády však přešlapuje příliš mnoho dědiců. Carella větří vraždu a netuší, že ve služebně zatím Virginie Dodgeová drží jeho kolegy i manželku v šachu lahví s prudkou výbušninou a čeká, až se otevřou dveře, které má na mušce. Za této situace může Carellovi zachránit život jenom jeden člověk: neznámý vrah.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zub za zub zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zub za zub (0.00 EUR)


Stažení Zub za zub zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  87. revír (8.)

  Originální název:

  Killer’s Wedge (1959)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Český spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Skripi

  27. února

  Jedno mi na tom vadilo a to – SPOILER, že žena ich tam dobila ako hadov. 😀

  soukroma

  16. února

  Úžasná akce, jednoduchá, a vcelku věrohodně proveditelná, obávám se, že nejen v kulisách policejního oddělení roku 1959.
  Autor si vždycky vymyslí něco extra, co by prostě nikoho jiného nenapadlo, a kdyby napadlo, pak by to nepodal s takovou dávkou cynismu, humoru i trochy poezie (přirovnání města ke krásné ale zrádné dívce bylo trefné), a kdyby i tak, pak by tomu vždycky chyběla celá nedělitelná plejáda detektivů, a Carelly, který nebyl (naštěstí) na místě, ale jinde, kde si taky užil svoje.

  Darf…

  27.09.2017

  Kniha mě bavila tak nějak napůl. Nějak jsem se do ní pořád nemohla začíst a najednou byl konec. Ale vlastně mě ani úplně nenudila, takže 3 hvězdičky.

  Kubíííína

  26.03.2017

  Vcelku velmi zajímavé, leč trochu chudé.

  Izu

  09.01.2017

  Tak to byla paráda se vším všudy !

  beveron

  30.12.2016

  Výborná, doporucuju

  ThomasRuhe

  29.11.2016

  Povedený díl z této série. Trochu neobvyklé bylo, že se celý odehrává jedno říjnové odpoledne, a navíc drtivou většinu času na policejním okrsku. Silnou stránkou jsou opět jednotlivé postavy detektivů a jejich myšlenkové pochody.

  denča1000

  31.10.2016

  Velice povedený detektivní příběh. Je to moje druhá přečtená kniha od tohle spisovatele a začínám je zbožňovat. Moc se mi líbí děj, připadá mi to seriál v knižní podobě, protože takové příběhy většinou bývají v seriálech či filmech. Zároveň se mi líbilo vyšetřování jiné vraždy detektivem Carellou, zatímco na policejní stanici bylo rušno. Jisté pasáže mi přišly trochu mimo příběh a byly nepodstatné, jinak příběhy postav jsem mile uvítala a v knize se mi líbily. Detektivové, kteří chtěli zachránit sebe i Carellu, byli velmi mazaní a snažili se vysvobodit, což bylo asi jasné, že se budou pokoušet. Asi jako každý, jsem celou dobu přemýšlela, jestli to je nebo není nitroglycerin a já osobně jsem byla přesvědčena, že v láhvi není. Putování modrého SOS papírku mě velmi pobavilo, stejně jako mě pobavila Carelliho věta na závěr.

  DickBach

  03.10.2016

  Za mně byl tohle luxusní kousek, který bych opravdu chtěla vidět zfilmovaný, i když se bojím, že by to na plátně ztratilo šmrnc… Perfektní, takže jen velmi děkuji a vřele doporučuji.
  Nádherné bylo: Carella: To byl dnes den co, kluci…..

  VČJKR

  05.02.2014

  Tak takovou knihu jsem nečetla už dlouho. Nemohla jsem se od ní doslova odtrhnout! Jsem z ní úplně nadšená, určitě doporučuji a rozhodně přidávám McBaina na seznam oblíbených autorů!!!

  Rup

  04.10.2013

  Výborně napsané. Neotřelý námět. Přes svůj sevřený styl psaní dokáže (Ed) skvěle vykreslit charaktery postav. Důvody jejich jednání jsou zcela reálné a uvěřitelné. Doporučuji.

  lennyd

  16.03.2012

  Stejně jako většina Ed McBainovek i tato se dá přečíst jedním dechem. McBainovi se dokonale podařilo nastolit atmosféru na služebně 87. revíru, kdy jsem chvilkama radši nedýchal, aby nitroglycerin nevybouchl. V tomto kontextu zde trochu rušivě působilo prokládání příběhu s vyšetřování vcelku nepodstatné vraždy samotným Carellou – i když chápu, kniha o 87.revíru bez Steva Carelly by asi být nemohla…