Ztracené stříbro, Bronzové stíny, Měděná Venuše Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Ztracené stříbro, Bronzové stíny, Měděná Venuše

V hlavní roli Marcus Didius Falco

První tři příběhy z řady vtipných antických detektivek, v nichž ožívá každodenní Řím kolem roku 70, z počátku vlády císaře Vespasiana. Marcus Didius Falco je soukromý informátor a pracuje na nebezpečných případech. Nejdříve z pověření záhadných, vysoce postavených klientů putuje Falco proti své vůli do Británie, kde zažije kruté strádání při otrocké práci ve stříbrných dolech. Poté dostane pověření pátrat po spiklencích proti císaři a vyjednávat s nimi. Nakonec řeší případ v soukromých službách zbohatlické snobské rodiny propuštěnců.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Ztracené stříbro, Bronzové stíny, Měděná Venuše zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ztracené stříbro, Bronzové stíny, Měděná Venuše (0.00 EUR)


Stažení Ztracené stříbro, Bronzové stíny, Měděná Venuše zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Omnibus 3v1 (10.)

  Originální název:

  The Silver Pigs, Shadows in Bronze, Venus in Copper (1989)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  AlčaVaca

  19.12.2017

  Vtipné, napínavé i čtivé. Paráda 🙂

  braunerova

  17.08.2014

  Vynikající detektivky ze starověkého Říma. Je znát, že autorka má tuto dobu důkladně nastudovanou, nejde jen o reálné osoby a události, ale dobře popisuje i jak římané žili a co jedli. Poznáte svět chudinských čtvrtí, činžáky bez vody a kanalizace a římský proletariát. Detektiv Falco mi připomíná Phila Marlowa, ale je mnohem vtipnější.

  barynka15

  05.08.2014

  Nečtu knihy od Lindsey Davis chronologicky, ale to celkem nevadí, protože Marcus Didius Falco celkem často se vrací k událostem z minula, naštěstí ne podrobně, takže když teď čtu první díly, tak stejně nevím vše…Fantasticky napsáno, autorka mě vtáhla do děje tak, že mám pocit, že v té době žiji…Neskutečné a jsem ráda, že jsem na to v knihovně narazila, nyní už pár knih mám i ve své domácí knihovně od této autorky, stála se z toho má sběratelská vášeň, snad seženu všechny 🙂

  lenkaknel

  28.05.2013

  Tohle je moje první přečtená (troj)knížka od Lindsey Davis a jsem ohromně nadšená. Nevěřila jsem, že se detektivní příběh dá napsat vtipně. Teď už vím: JDE TO! Ještě teď, když si vzpomenu na některé epizody tak se málem dusím smíchem. Rozhodně se budu shánět po dalších knihách autorky (tak jsem sháněla a sháněla…až jsem všechny vysháněla) ! =)