Zrádcův měsíc Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zrádcův měsíc

Třetí díl série Noční běžci.

Zranění hrdinové osudové bitvy, Seregil a Alek, strávili dva roky v dobrovolném vyhnanství, daleko od hořkých vzpomínek i od Skaly, která se jim stala druhým domovem. Válka však nadále zuří a jejich klid je rozbit zoufalou výzvou královny Idrilain, žádající, aby pomohli její dceři Klie při výpravě do Aurënenu. Skala je na pokraji porážky v nerovném souboji s nekromantskými vojsky Plenimaru a jedině s pomoci faieů může ještě doufat v konečné vítězství. Aurënen je však země, odkud byl Seregil kdysi v mládí vypovězen. Tam, v bájné říši magie a cti, se tak musí utkat s přízraky své temné minulosti, zatímco Alek objevuje zcela nečekané dědictví. Zmítáni mezi naléhavými potřebami Skaly a odvěkými intrikami Aurënfaieů, brzy jsou lapeni do sítě proradnosti a zrady. Někdy však největší nebezpečí může ukrývat…

Zdroj: www.fantomprint.cz
Kniha v českém jazyce!


Stažení Zrádcův měsíc zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zrádcův měsíc (0.00 EUR)


Stažení Zrádcův měsíc zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Noční běžci (3.)

  Originální název:

  Traitor (1999)

  Žánr:
  Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Dragell

  05.02.2017

  Vzpomínám si, jak jsem knihu četla poprvé, byla jsem z ní zmatená, spousta nových pojmů, vztahů mezi jednotlivými rody. A proč? Protože se přesouváme dějově na území Aurënfaieů, tedy dlouhověkých lidí, o kterých jsme doposud slyšeli jen okrajově.

  Při druhém čtení jsem již byla zorientovaná lépe, mohla jsem si více užít čtení, i přesto mi přišlo zdlouhavé, natahované. Nejspíše také proto, že je děj založený na intrikách a akce a dobrodružství je nyní pomálu.

  I přesto se mi kniha líbila, přivítala jsem ve hře nové tvory – dráčky a užívala jsem si atmosféru tohoto místa.

  LordeS

  05.09.2016

  Na tuto knihu jsem čekal skoro 10let (dobře, na pár let jsem na ni zapomněl…čekání na překlad)
  Objednal z inter.obchodu, pak našel v knihkupectví a rozhodoval se, zda si ji hned nekoupit.

  Bohužel mne totálně zklamala. Jak autorka tak mátožný děj. Vylévané city totálních bukvic, kecy kecy kecy, jít sem, kecy kecy, jít tam, kecy kecy, pích. Konec

  Radši nic než tohle!!

  Třikrát zasebou si přečtu Příchod tmy, abych na tuhle sračku zapomněl, a pak rovnou na další díl.

  tsal

  26.03.2016

  Čím to, že jsou elfové v prakticky každém univerzu tím nejotravnějším, co se dá najít? Noční běžci nejsou výjimkou a třetí díl, vystavěný jen a jen na nich, díky tomu dost trpěl. Bylo by však nefér vše shazovat jen na elfy, protože na vině byla také značně prázdná zápletka, absence skutečného nepřítele a hlavně nijaký děj.
  Autorka nad svým světem zcela jistě hodně přemýšlí a má k němu vymyšlenou celou řadu legend a historií, což se jistě cení. Již od prvního dílu mám však pocit, že je do příběhu cpe za každou cenu, přičemž Zrádcův měsíc v tomto ohledu vynikal. Chvílemi mi přišlo, že čtu spíše historickou knihu o národu Aurënfaiů, než příběh, který někde začal a někde by měl i skončit. Ten sám o sobě měl materiálu spíše na povídku, rozhodně ne na zatím nejdelší knihu série. Poslední třetina, kde se konečně začalo něco dít sice čitelnost prudce vyzdvihla, otázkou je, zda-li to nešlo od začátku.
  A opět politika "čím složitější a nezapamatovatelnější jména, tím víc Adidas". Osobně jsem snahu vyznat se ve jménech a postavách vzdala s tím, že buď budou důležité a zapamatují se samy, nebo to nemá cenu. Za tohle bych brakové fantasy autory občas střílela.

  zerafel

  14.01.2016

  Oproti předešlým knihám tato poslední trpí několika neduhy:
  1) Chybí zde záporák. Netvrdím, že je potřeba ho mít, ale předešlé dvě knihy měly dva celkem silné záporáky. V téhle knize je pak bez těchhle záporáků celý Plenimar jakýsi bezzubý, slabý a vůbec z něj náhle nejde respekt. A i ti elfové, pardon, Aurënfaieové, většinou jen spadají do šablon (kirnari Khatme = zapšklé tradice, Ulan = ten co tahá za nitky, sestry Seregila jsou prostě a jen dobré a hodné). I ten "vrah" je vlastně vrahem jen "náhodou".
  2) Mnohem větší problém ale vidím v první polovině knihy, která je úplně o ničem. Prakticky nic se tam neděje. Jen se seznamujeme s postavama faieů a jejich kulturou, což nemuselo být na 200 stránek. Prostřihy na dění s Phorií tam také nemusely vůbec být, neboť ve výsledku vůbec k ničemu neslouží. Dít se skutečně něco začne až od doby, kdy otráví Kliu.
  3) Absolutně, ale absolutně vůbec mi tam nesedí homo-vztah mezi Alekem a Seregilem. Ale to je asi jen můj problém. Tento vztah v mých očích z obou mužů dělá ženy, neboť se v mnoha situacích jako ženy chovají (možná je to tím, že je napsala žena).

  Alee

  28.04.2014

  Zajímavé seznámení s faiei a Aurënenem,ale zápletka podle mě nebyla taková, aby na ní byl postaven děj na 430 stránek. Postavy se trochu ztrácejí mezi politikařením a zbytečným množstvím složitých jmen. Dle mého názoru rozhodně nejslabší díl z prvních třech, takový celkově nijaký, ani nic výrazně špatného, ale ani dobrého. Napsán i přeložen je dobře, takže se i dobře čte, ale chybí tomu to něco navíc, co dává takový ten vnitřní náboj, který vás přinutí číst až do rána a třeba si celou knížku někdy přečíst znova. Mezi fantasy je to rozhodně nadprůměrná knížka, ale myslím si, že další díly série budou lepší, jelikož tento díl nechal většinu problémů nevyřešenou.

  Poltar

  03.04.2013

  tak tento díl se mi zdál nejslabší z celé trilogie…Dokonale jsem se ztrácela ve jménech, klanech a dalších aurenenských slovech.
  Jinak povedené knihy.