Zpívá, zpívá, každý pták Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zpívá, zpívá, každý pták

Jake Whyte je jedinou obyvatelkou starého statku na nejmenovaném britském ostrově, v místě neutuchajících dešťů a silných větrů. Je to jen ona, divoký pes a stádo ovcí. Přesně tohle si přála. Ale něco každých pár dnů přichází a trhá ovce… Může to být cokoliv. Les je plný lišek a žije v něm také podivný člověk, který vypráví legendu o podivném, obrovském zvířeti.
Jake utíká před temnou minulostí, příběhem, který se odehrál před mnoha lety tisíce mil odsud, na druhém konci světa. Památkou jsou jizvy a šrámy na jejích zádech…

Román získal tři ceny: Miles Franklin Award, Encore Award a Jerwood Fiction Uncovered Award. Byl v užším výběru na Costa Novel Prize a James Tait Black Memorial Prize
Kniha v českém jazyce!


Stažení Zpívá, zpívá, každý pták zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zpívá, zpívá, každý pták (0.00 EUR)


Stažení Zpívá, zpívá, každý pták zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  All the Birds, Singing (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Omega
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  zuzad

  09. února

  Nápadité dějové linky, které udržují vaši pozornost tak, že pokud byste knihu odložili před koncem, nikdy se nedozvíte, jaký má začátek 🙂 konec je otevřený, což každému nebude vyhovovat. Já si ale myslím, že přišel právě včas a je to tak v pořádku.

  Toffee

  12.11.2017

  Hutná, tísnivá atmosféra, kterou umocňuje nezaujatý, strohý až tvrdý způsob vyprávění. Přesně taková je ale i hlavní postava, i když brzy je zřejmé, že za částí tvrdosti se skrývá fakt, že je vyděšená a před něčím utíká. Střídavě jsem váhala, jestli není blázen, nebo jestli jí dostihlo něco z minulosti, protože i z paralelní retrospektivy tušíte, že se jí něco hrozného stalo. Mrzelo mě, že to autorka takhle dobře nedotáhla až do konce. Jen u jedné části příběhu nabídla vysvětlení (čtenář si ale i tak musí hodně domyslet), další nechala tak nějak zamlžené. I přesto dám 4 hvězdy, protože atmosféra a styl vyprávění si to zaslouží.

  Elisa220

  26.10.2017

  Pro mě to byla knížka o naději. Mám ráda, když se potkají dva outsideři. Nikdo neví odkud přišli a kam si to nasměrují, neukotvení lidé, které možná honí minulost nebo jen její stíny. A vy můžete luštit co skrývají.
  Jake, u které bylo jasné od prvních vět, že růžovým sadem do přítomnosti zrovna neprošla. Tvrdá ženská, co se nebojí spoléhat sama na sebe a co umí přežít ledasco a obstát i mezi střihači ovcí. Právě u tohoto příběhu mi otevřený konec vůbec nevadil. Dopsala jsem si ho sama…

  micha-ella

  25.09.2017

  Nelíbilo. Prostředí samá špína, zdůrazňování ošklivostí, hrubý vulgární slovník a postavy, mezi kterými jsem nechtěla setrvat ani v knížce z papíru, takže jsem ten příběh nedočetla. Možná, že je to moje chyba a nakonec by se mi to líbilo?

  petaSk

  20.03.2017

  Kniha byla psaná poutavým způsobem, ale to je tak všechno. Celou dobu jsem čekala na rozuzlení, ale to nepřišlo, nebo jsem ho nepochopila. Kniha má dvě dějové linky a linka jdoucí do minulosti se rozplete. Nicméně 80% této linky bylo úplně zbytečných a nechápu její význam. Linie v přítomnosti skončí na mrtvém bodě. Mám podezření, že ani autorka sama nevěděla, jak knihu uzavřít. Postavy byly nesympatické a bez hloubky, prostě jen byly, mluvily, ale nic neřekly.

  Eremites

  12.03.2017

  Není to vůbec špatné – váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami.
  Nicméně k těm čtyřem mi přece jen něco chybí. Celou knihu jsem měla pocit, jakoby ty postavy byly až příliš ploché, nedokázaly mne tak úplně přesvědčit, že zrovna jejich příběh chci číst. Oceňuji originální styl psaní – ty dvě dějové linky jsou vskutku nápadité. Ale jazyk a forma psaní této autorky mi přliš nesedly. Občas jsme měla pocit, že je užívání vulgarit až zbytečně prvoplánové, vyprávění mi sem tam drhlo jak smirkový papír. Ale jak píšu na začátku – není to špatné, jen zrovna teď mám asi laťku hozenou příliš vysoko.

  Pett

  10.03.2017

  Trochu mi trvalo pochopit styl psaní, kdy chvíli jste tady a pak bez mrknutí oka zase jinde… ale když se mi konečně rozsvítilo, že jedna linie je současná a ta druhá "osudová" vyprávěná náznakově pozpátku, tak si mě ta ponurá atmosféra a hozené indicie minulosti omotaly kolem záložky…
  S gustem se propadám do těch rádoby obyčejných příběhů, kde se vlastně nic neděje a přitom se děje úplně všechno… a tohle je jeden z nich… plyne nenuceně, jako děj nezávislého filmu a přitom vám nedovolí ho na chvíli pustit z ruky… je to příběh drsný, nekompromisní a vlastně tak moc lidský….
  Ideální ke čtení v ušáku u krbu s pořádnou dávkou whisky v ruce, dřevo praská a venku chči…ehm… prší a prší!

  pajaroh

  07.03.2017

  Netradičně kompozičně stavěný příběh (2 časové linie, protikladná slovní spojení…) plný tajemna, lidskosti a bestiality. Výborně knihu vystihuje část recenze z Independent: "Nepříjemně krásný román".

  sadlo

  26.02.2017

  Rozhodne jsem se při čtení nenudila. Pouze konec knihy je otevřený.