Zóna smrti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zóna smrti

Vojáci SAS vědí, že pokud bojují proti Tálibánu, stojí proti skutečně těžkému protivníkovi. Tálibánci jsou tvrdí, krutí a lstiví. A pokud vojáci SAS vstupují na území, které má Tálibán pod kontrolou, vědí, s čím mohou počítat V provincii Helmand jsou na bojišti ztraceny tři ruční protiletadlové zbraně Stinger. Síly Koalice se snaží je získat zpátky. Zkušený voják SAS Jack Harker, velitel osmičlenného týmu má ve stejné době za úkol se svými muži zaútočit na tajnou laboratoř Tálibánu. Harker má pochybnosti o skutečném účelu operace. Další vývoj událostí jeho podezření potvrdí. Ve stejné době se v Belfastu elitní policistka Siobhan Byrne snaží odhalit síť distribuce drog, organizovanou bývalým pohlavárem IRA. Sama však přesně neví, zda je její motivace profesionální nebo osobní. Ani Jack, ani Siobhan nemají tušení, jak jejich práce spolu úzce souvisí. Neví, co všechno je v sázce. Při návštěvě prezidenta Spojených států v Londýně je odhalen závažný teroristický útok. Dalšímu se však již nepodaří zabránit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zóna smrti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zóna smrti (0.00 EUR)


Stažení Zóna smrti zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Kill Zone (2010)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Plútarchos

  30.05.2015

  Napínavý příběh od začátku až do úplného konce. Příslušník anglické zvláštní vojenské jednotky SAS Jack Harker bojuje v Afghánistánu proti thálibánským bojovníkům. Po jedné bojové akci zmlátí úředníka z ministerstva obrany a je eskortován zpět do Londýna. Zde se opět zaplétá se svou bývalou láskou Siobhan Byrneovou do pátrání po jejich dceři Lilly, která je narkomankou a kterou neviděli spoustu let. Při pátrání po Lilly musí Jack znovu bojovat – s gangstery narkomafie a fundamentálními extrémisty, kteří plánují odpálení špinavé jaderné bomby v Londýně a atentát na amerického prezidenta.
  Velmi čtivá kniha bez nějakých hluchých míst, akce střídá akci. Doporučuji všem, kteří mají rádi akční a dobrodružné čtení…