Známky života Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Známky života

Dětská lékařka Marissa Blumenthalová je šťastně vdaná a jako většina žen začne časem uvažovat o dítěti. Nejde to však tak, jak čekala, a brzy zjistí, že jedinou cestou, jak může své přání splnit, je umělé oplodnění. Spolu s manželem se pro tento krok rozhodnou, žádný z nich však netuší, že tím uvádějí do pohybu řetězec dramatických a tragických událostí.
Opakované neúspěšné pokusy o umělé oplodnění představují pro oba neúnosnou psychickou zátěž, pro Marissu i četné fyzické problémy. Jejich manželství se postupně rozpadá. Na Ženské klinice, která se věnuje léčbě neplodnosti, se navíc dějí zvláštní a podezřelé věci. Marissa, která je profesí lékařka, si toho všimne a spolu se stejně postiženou přítelkyní Wendy se rozhodnou, že záhadám kolem kliniky přijdou na kloub. Začnou pátrat na vlastní pěst, nejprve ve Spojených státech a později i v Austrálii, a Marissu snaha zjistit pravdu zavede dokonce až do Hongkongu a Číny.
Zanedlouho zjistí, že k sobě přitáhla pozornost velmi nebezpečných lidí, kteří se nezastaví před ničím. Už však nemůže ustoupit, neboť ví, že je na stopě zrůdného zločinu, za nímž jsou obrovské peníze…Kniha v českém jazyce!


Stažení Známky života zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Známky života (0.00 EUR)


Stažení Známky života zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Marissa Blumenthalová (2.)

  Originální název:

  Vital sings (1991)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  nik077

  02. března

  Styl tohoto autora miluji…super…ráda si čtu jeho knihy

  ladyka

  11. února

  Četla jsem už sice kdysi během středoškolských studií, ale několikrát a z Cookových knih, které jsem přečetla, ji považuji za jednu z nečtivějších.

  Rozmarýna Rozm

  11.11.2017

  Mám moc ráda knihy tohoto autora. Ale Známky života mě strašně zklamaly. Nevím, jestli za to může Cook nebo překladatelka Alena Amchová nebo oba dva. Překlad je příšerný, co lze vyjádřit krátkou větou, z toho bylo souvětí. Naprosto soulasím s luckou13. Ale myslím, že tato kniha ani není napsána tak dobře jak ostatní, velkou část zabíral popis hroutícího se manželství a v tom Hong Kongu už mě to nebavilo vůbec. Prostě jsem to dočetla, abych věděla jak to dopadne. Prostě na Toxin nebo Epidemii tato kniha opravdu nemá.

  MajkaCZ

  26.10.2017

  Já jsem knihu odložila po pár stránkách. Myslím, že patří k těm nezdařených. M

  JiříM

  01.10.2017

  Povedená kniha.

  Jiparis

  07.08.2017

  Zpocatku napinave, ve druhe casti prekombinovane a konec predvidatelny.Bohuzel zatim nejslabsi Cook, ktereho jsem cetla.

  Kerberos

  28.06.2017

  Dobrá detektivka s lékařského prostředí.

  theale

  28.12.2016

  Řekla bych, že toto je spíš druhá knížka z dvojsérie s Marissou.. minimálně dějová souslednost je opačně a také bych tak doporučovala číst. Marissa patří k mým nejoblíbenějším Cookovým hrdinům a Nákaza je určitě lepší z dvojice.

  dominikB951

  19.08.2016

  Další dobrá knížka od Cooka! Naprosto nechápu předchozí komentář…

  Belbo

  17.02.2016odpad!

  Literární zvěrstvo … nebo debilní překlad

  ovpana

  25.12.2014

  Úžasné a napínavé čtení,dramatický příběh až do konce.

  geology

  07.03.2014

  Po kratší přestávce jsem se opět do cooka začetla a nemohla jsem vybrat lepší knihu. Zatím v žádném z předchozích příběhů se mi tak moc nelíbil popis i okolních scén a prostředí (pokud tam vůbec byl), vyjma toho z lékařského prostředí. U tohoto autora bych asi ale stejně doporučovala začít s jinou knihou, příjde mi trochu jiná než ostatní. Nevím proč, ale ten pocit jsem měla už od začátku a konec nebyl jiný.

  lenocka2013

  04.03.2014

  Zaujímavé čítanie

  adelinka

  04.12.2013

  tak samozrejme od Cooka pre mňa dobré…nechýbalo napätie, cookovky ja hlcem…..Marissa je detská lekárka, ktorá po nejakej dobe manželstva začne riešiť svoju neplodnosť. Spočiatku s ňou manžel spolupracuje, ale neskôr odmieta s ňou absolvovať vyšetrenia, ktoré sa stávajú už pre oboch únavne. Po smrti jednej pacientky začína mať Marissa podozrenie, že s jej neplodnosťou súvisí niečo iné. Keď stretne priateľku zo školských čias, ktorá má navyše ten istý zdravotný problém, rozhodnú sa pátrať po príčine ich neplodnosti…..

  rtesarova88

  06.05.2013

  Podle mě je to jedna z nejlepších knih od tohoto autora, kterou jsem četla.

  evafort

  01.02.2013

  Tahle kniha se mi nel

  kika 13

  23.01.2013

  Dramatický děj jako obyvykle od tohoto spisovatele.

  ina77

  07.12.2011

  Mám od tohoto spisovatele přečtené všechny knihy co u nás vyšly,ale tahle je jedna z nejlepších.

  Jack Bauer

  21.11.2011

  První kniha od Robina Cooka, kterou jsem četl a zdá se mi dosud nejlepší. Od té doby jsem začal kupovat všechny jeho knihy, byť jsou si téměř podobné. Žádná mě ale nezklamala.

  lucka13

  28.02.2011

  dobrý den, dostal se mi do ruky překlad od paní Aleny Amchové a bohužel musím konstatovat, že je to tragédie. Po 14 dnech jsem vysloveně propracovala na 81. stránku a obávám se, že dál se nedostanu. kniha se hemží perlami typu: "..zrovna teď nemám pro vás absolutně nikoho. , Je to možný mít jen tak málo, ale není to pravděpodobný., Potřebovaly bychom vědět, jestli záznamový systém je takový, že se dají vyhledat případy…, Nemůžu přimět Roberta, mýho muže, aby se jen přiblížil k něčemu, co je trochu…, Postupně Marissa začala cítit větší klid,když se svěřila se svými pocity a bylo dost překvpaivé…., Je to přirozené, že takhle uvažujete…atd, v podstatě každá věta je nečesky.
  Slyšela někdy paní překladatelka o správném slovosledu, o rozdílu mezi slovy "mým" a "svým", o spojce "s"? A když už o spisovné češtině neslyšela paní překladatelka, co zodpovědný redaktor či editor? Bohužel v dnešní době mají všichni, co se naučili anglicky, pocit, že mohou být překladatelem. Bohužel už nikdo jim neřekl, že k práci překadatele, je potřeba umět dobře minimálně jazyky dva!

  bela

  Tuto knihu jsem četla jako jeho první a pokládám ji za jednu z nejlepších. Přečetla jsem asi 20 knih, z toho mám 12 v knihovně.