Zmatení jazyků aneb Bruselský cestopis Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zmatení jazyků aneb Bruselský cestopis

Brusel není v "cestopise" Veroniky Valentové představen z pohledu turisty navštěvujícího památky a muzea, ale očima nového obyvatele města – stážisty, jenž zde hledá nejen uplatnění a nové zkušenosti, ale také sám sebe.
Co čeká stážistu po příjezdu do Bruselu? Bude horší počasí, nebo ubytování? Zvládne dnešní účast na zasedání Parlamentu lépe než včerejší stážistický večírek? To vše ve vyprávění plném humoru, sebeironie a svěžího stylu.
Hlavní linii příběhu tvoří osudy tří mladých stážistek ze západní, střední a východní Evropy, jejichž vtipné rozhovory, neuvěřitelné příhody a četné překážky, jež musí překonávat na cestě do nitra Unie, zajišťují postavám i vypravěčce od začátku čtenářovy sympatie.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zmatení jazyků aneb Bruselský cestopis zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zmatení jazyků aneb Bruselský cestopis (0.00 EUR)


Stažení Zmatení jazyků aneb Bruselský cestopis zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  soukroma

  02.01.2014

  Takové holčičí plácání spíš než něco vážného a zajímavého…Většinu jsem jen prolistovala, protože mě nebavilo číst o setkáních stážistek a jejich hodnocení pánů v jejich pracovním okolí. O Bruselu jako městě jsem se nedozvěděla nic.

  -Astarte-

  25.03.2013

  Na knize se mi líbila první třetina, kde poměrně inovativním způsobem autorka zachází s žánrem cestopis. Další dvě třetiny byly spíše románového charakteru.

  Lucila

  14.12.2011

  Knaha ukazuje život v Bruselu z pohledu tří mladých holek, které se rozhodly / byly vybrány pro práci pro Evropu. Je to tip příběhu "vydala jsem se za prací někam, kde to neznám". Přečíst se to dá, ale není to nic úžasného. Naštěstí v knize není moc politiky, ale hodně normálního života.