Zloději slonů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zloději slonů

Allanovi zemřel otec a zůstává s matkou bez prostředků. Nastaly zlé časy. Začne pracovat u pana Bayera, kde si ho oblíbí indická slonice Sinuata. To se stane jádrem sporu mezi ním a Bayerovým synem, zhýčkaným Edmundem. Co všechno se odehrálo v čarokrásné Paraquayi kolem ohrožené Sinuaty a co všechno zažili Allan Dorado a jeho přátelé vypráví tato poutavá knížka.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zloději slonů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zloději slonů (0.00 EUR)


Stažení Zloději slonů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  eleryn

  16.11.2017

  K mé radosti jsem se dostala na zahraniční stáž do Řecké Thessaloniki a mimo učení českého jazyka děti z řecko-českých rodin, jsem se zapojila do recenzí knížek české knihovničky, která se tu pomalu rozrůstá 🙂
  A zde je moje recenze na tuto knihu: V Paraguayském hlavním městě Asuncion, kde i v období Vánoc obyvatele města tíží dusno a sníh je jen mýtem z jiných krajů, se odehrává příběh mladého chlapce Allana, který pravé přátelství nachází mezi zvířaty. Od dětství jeho život provází věrná kočkovitá šelma kaguár (puma) Astra. Toto pevné pouto mu závidí jeho spolužák Edmund, který díky nezměrnému bohatství svého otce, chce dokázat, že peníze zmůžou vše. Dokonce i pořídit si slona.
  Jak se bude vyvíjet příběh slonice Sinuaty, která díky své inteligenci rozezná skryté zlé úmysly v Edmundově očích, a naopak dobro v těch Allanových?
  Tato kniha napsaná podle skutečného příběhu Vladimírem Šustrem nejenže vypráví neobyčejný příběh neobyčejného přátelství, také v ní čtenář může nalézt zajímavé informace ze světa zvířat. Věděli jste například, že slonice jsou těhotné dva roky?