Zkurvenej příběh Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zkurvenej příběh

Les a mlha kam se podíváš. Místo, kde každý zná každého a kde soukromí je jenom iluze. To je malý ostrov Glass Island, kde žije šestnáctiletý Henry a kde byla zavražděná jeho přítelkyně. Kdo je vrahem? Pro obyvatele ostrova se Henry stává hlavním podezřelým a bedlivě ho sledují na každém kroku. Cítí jejich nenávist. Cítí, že chtějí jeho kůži… Jeho svět se stává nebezpečný, temný a pořádně zkurvený.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zkurvenej příběh zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zkurvenej příběh (0.00 EUR)


Stažení Zkurvenej příběh zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Une putain d’histoire (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Formáty eknihy: EPUB, PDF
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (216)

  Přidat komentář

  Sofós

  15. března

  Rozporuplná kniha. Během první třetiny jsem se musela do čtení nutit. Vytrvala jsem a vyplatilo se. To co následovalo, bylo zkrátka skvělé! Promyšlený příběh mě doslova pohltil… Ale pak přišlo rozuzlení a velké zklamání. Závěr byl nereálný, překombinovaný, těžko uvěřitelný. Ale i tak kniha stojí za přečtení.

  March

  06. března

  Moje druha kniha od autora a za mě nadšení. Četla a četla a četla, dej mě naprosto vtáhnul. Jediné mínus bylo občas zdlouhavé popisování.

  Jaruš7

  06. března

  Titul byl pro mě v knihovně k nevyslovení, "no, ten Příběh, ten předposlední od mistra presu Miniera, ten se zelenou obálkou a číslem …. " . Věřila jsem, že by název mohl být jiný a já bych si ho pro sebe, mohla v příběhu najít. Zbytečně marné, měnit něco tak úderně výstižné.
  Pocit, jako hrátky s úhořem nabitým elektřinou, každý informační dotyk má energii, která vtahuje příběh do bludiště napětí a zvolnit nehodlá.
  Závěr je jako elegantní tornádo – Twister, spoušť , prozření.
  Opět komprese problémů vsazených do příběhu.
  Načteno, Prokop a Pavel Rýmský, 5*.

  Olga.S

  02. března

  Uf. Pan Minier asi nebude můj šálek kávy. První jsem zkusila Mráz a poté jsem dala šanci této knize. Dlouhé a nudné, děje kapitol předvídatelné. Knihu jsme ani nedocetla. Kniha mě až šokovala a to v tom horším smyslu. Kapitola kde autor popisuje erekci hlavního hrdiny u mrtvoly se mi bude vybavovat asi hodně dlouho.

  Nelasek

  28. února

  Kniha kterou jsem přečetla jedním dechem, opravdu výborná

  Czorek

  20. února

  Lehce pomalejší rozjezd, ale druha polovina skvělá a hlavně grandiózní konec! Od Miniera mám ted precteno vše, ale zvratem na konci asi nejlepší kniha

  mispulin

  20. února

  Poslední třetina knihy byla výborná.

  dvoracci

  17. února

  Na mě trochu pomalejší rozjezd děje, vše je hodně dopodrobna rozepisované, ale druhá polovina knihy už mě nenechala knihu odložit a závěr mě opravdu překvapil.

  Alien.

  15. února

  Geniálně propletený příběh.

  čef

  11. února

  Kniha má opět mnoho stran, ale určitě je přelítnete stejně rychle jako já. Příběh je to sice zkurvenej, ale ne že by nebyl čtivý, napínavý a nevšední – pravý opak je pravdou. Zkurvenej je čím dál více náš svět, který jakoby z oka vypadl např. z filmu Minority Report nebo z nejznámějšího Orwellova románu, který nás nutí platit za plnou mísu a relativní bezpečí čím dál většími zásahy do našeho života. Chce se spolu s autorem citovat Snowdena(whistleblower USA), že děti, které se dnes narodí nebudou mít již žádné soukromí. Nebo jiný volně interpretovaný citát z této knihy" sedím u okna, dívám se na proudy aut na osvětleném bulváru a svět se řítí do propasti". Chci však také věřit, že jde jen o dědkovský povzdech nemladého autora a vše bude jednou fajn. Kniha je však fajn již dnes.

  TomHr

  07. února

  Shovívavý úsměv na čtenářově tváři vyvolá sem tam nějaký ten emocionální výlev, i když je to možná záměr, vždyť vypravěčem je šestnáctiletý rozháraný kluk zmítaný událostmi, "v žilách se mu usazuje led" a tak. Ale třeba "byl jsem smutný jako kámen"??? Ts, ts, ts. A k tomu sem tam nějaký ten překladatelský úlet ("kavkazský původ"). Tolik k textu.
  Co se příběhu týče (pozor spoiler!): je uvěřitelný? Moc ne. Je logický? Vcelku ano, až občasnou nelogičnost v jednání postav. Má gradaci a pointu? Jednoznačně ano! S celou zápletkou mám jeden zásadní problém. Když se na konci ukáže, že vrahem je sám vypravěč, řada překvapivých odhalení v průběhu děje jde k šípku a motivy mnoha činů vyznívají naprosto nelogicky. Tuhle knihu prostě nelze číst podruhé, pokud tedy čtenář netrpí amnézií. Anebo je zapotřebí vsugerovat si myšlenku rozdvojení osobnosti hlavního hrdiny.
  A teď to nejdůležitější: je to fakt dobrá kniha! Chytne Vás a nepustí, má spád, napětí, dějové zkratky a zvraty, sympatické i odpudivé postavy. Mrazivé a deštivé prostředí ostrovů je tak dobře podáno, že jsem občas drkotal zubama. Navíc nejedná se o úplně tradiční detektivku/thriller/román. Pět hvězd nedávám jenom kvůli shora uvedeným výtkám.

  konformita

  04. února

  Musím přiznat, že mě konec kapánek zklamal. Ale to je vedlejší. Hlavní je, že jsem po celou dobu byla napnutá zvědavostí do nepříčetna. Strhující, skvělé, úžasnééé

  konstelanski

  03. února

  Detektivky zrovna moc nečtu.. ale žánr bývá u dobrých knih irelevantní.. každopádně ZP je i první co čtu od Miniera.. a bude i poslední.. zavřel jsem jí zhruba v polovině.. nejvíce mě štvalo asi ty neustálé odkazy (na značky aut, filmy, atd..) kterými se autor snažil celou dobu navodit atmosféru důvěrnosti.. na mě to působilo tak že o to víc jsem tomu příběhu nevěřil.. stejně jako překvapivá propletenost všech různejch postav v této knize.. napínavé to místy bylo, to jo.. ale v nějakém bodě mě osudy všech hlavních a vedlejších hrdinů přestaly zajímat

  Lenynek

  31. ledna

  Nepamatuji si, kdy naposledy mě nějaká kniha šokovala. Mínusem budiž její rozvláčný začátek, ale později o napětí nebyla nouze. Konec a odhalení pro mě byly opravdovým překvapením a impulsem se pustit i do dalších autorových knih, z nichž jsem byla neméně nadšená.

  MarianP

  31. ledna

  Štvrtá kniha od Miniera nie je akýmsi pokračovaním Servazovej detektívnej série, mnohí preto asi budúú sklamaní. Táto kniha je však takisto rovnako bombastická ako všetky predchádzajce a to bez akejkoľvek debaty. Minier ukázal aký majstrovský spisovateľ v skutočnosti je. Tak pútavo opisovať príbeh, atmosféru ostrovov, prostredie a udržať čitateľa v napätí od prvej po poslednú stranu je až neuveriteľné. Kniha má skvele rozložený dej, úvod a jadro sú celistvé (možno až na pár kapitol odbočujúcich od hlavnej témy), záver je famózny, prekvapivý, nečakaný a brilantný. Po troch Minierovych knihách je tento Príbeh síce iným, ale úplne úžasným dielom, ktoré vás zavedie na severoamerické ostrovy a budete cítiť vôňu mora, soli a lodí aj vo svojej obývačke.

  bara9550

  30. ledna

  Ze začátku jsem se naprosto ztrácela ve Jménech, nevěděla jsem kdo je kdo a kdo kdo není.
  Nicméně jsem si myslela – že vrahem je skutečně můj typ, nicméně důvod by mě nenapadl a nemůžu spoilerovat, protože konec za to opravdu stojí.

  V knize se mi nelíbí, jak se vše popisuje naprosto do pídi, vyvolávalo to ve mě povinnost, abych si pamatovala že "Jack má černý ford mustang, který ná zničené levé zrcátko a díru na zadní pravé sedačce od nedopalku" nedejbože Bill má taky černý ford mustang, ale zrcátka má obě a díru po cígu má na sedadle spolujezdce. " – tak to jsem si říkala – sakra! co když řeknou, že vrah byl v červeném Volvu. Některé popisy jsou opravdu zbytečné, ovšem kniha to byla čtivá.

  Nevím, kolika procenty ji měla hodnotit.. 70 %, abych byla objektivní i vůči jiným knihám.

  Určitě se chystám i na jiné knihy tohoto spisovatele a budu doufat, že se kniha rozjede rychleji než po 250 stránkách.

  bafuskyBaf

  28. ledna

  Čekala jsem od toho trošku něco jiného..

  Siwan

  22. ledna

  Asi budu jeden z mála, kdo touhle knihou od Miniera začínal a když tak čtu ostatní hodnocení je to na tom vidět.
  Mě atmosféra vtáhla, s postavami jsem neměla problém se sžít, ačkoliv mi někdy jejich jednání připadala trochu nelogická. Zápletka zajímavá, na mě od poloviny trochu překombinovaná, ale pořád se to dalo odpustit v rámci myšlenky, kterou autor rozvíjí.
  Upřímně z toho konce nejsem až tak paf, ale sílu měl, to zas jo.
  Co mě vlastně na té knize bralo nejvíc a proč jsem dala čtyři hvězdy, je způsob, jakým dovede Minier pomocí atmosféry v člověku vybudit pocit. Myslím, že jsem dlouho nečetla, tak famózní popisy, které skoro jako by až ožívaly.

  kadgam

  14. ledna

  Napínavé od začiatku do prekvapivého konca.

  LutherKing

  13. ledna

  Pomalu mně ty detektivky nějak nedokážou překvapit. Málokterý autor má originální zakončení. Avšak u Miniera. Se to ještě dalo…Školní hodnocení by bylo za 2 -.

  85098211

  12. ledna

  Po sérii s Martinem Servazem, která mne neskutečně uchvátila, se zde konalo lehké zklamání. Ani ne tak proto, že zde autor používá velké množství sprostých slov – to mi nevadilo vůbec. Naopak jsem chápala, že se takový slovník k příběhu hodí. Dokonce i velká část knihy byla poměrně strhující a napínavá. Zklamaná jsem byla z rozuzlení, které bylo sice možná nečekané, ale podle mého názoru se sem prostě nehodilo. Anebo mi jen nesedlo? V tomto ohledu naprosto souhlasím s předchozím komentářem od Ajrad1981. I přesto – nebo právě proto – se moc těším na dalšího Martina Servaze ;-).

  Ajrad1981

  07. ledna

  Začátek mi přišel děsně infantilní. Když Henry ve svém vyprávění došel k tomu, že začal se svými kamarády hledat důkazy, tak jsem ani nečekala jestli, jako spíš kdy je najdou. Konec byl sice celkem překvapivý, ale ne moc, už před tím tam bylo několik ne moc logických míst, každopádně je to překombinované (asi móda poslední doby) a nepravděpodobné.
  Mám věřit, že si šestnáctiletý kluk vymyslí jakýsi scénář s tolika neovlivnitelnými proměnnými a on mu do puntíku vyjde? Mám věřit, že člověk, který má problémy s agresivitou, se najednou na dalších několik let zklidní a neupoutává na sebe pozornost? A nakonec, mám věřit, že lidé kolem Granta a Jaye, kteří lustrovali počítačovou aktivitu všech lidí na ostrově, nedokázali odhalit identitu vyděrače?? Jejich další jednání by pak muselo vypadat jinak! No, ale aspoň se dají vysvětlit ta kostrbatá místa v Henryho vyprávění. Jo, a taky by mě mělo těšit, že pachatel byl svým způsobem potrestán, ale jinak mě to spíš zklamalo…

  A jak už tady zaznělo, kniha byla zbytečně tlustá, tak široké okraje jsem snad ještě neviděla a řádkování taky mohlo být menší. Šetřme naše lesy.

  Ildi

  06. ledna

  Kniha super, pán Minier dvihol ste laďku dosť vysoko a čakala som niečo neskutočné. Nestalo sa, jasné čitateľné to bolo, ale vrah bol podľa mňa dosť jasný. A to sa mi pri predchádzajúcich vašich knihách nestalo. A ten názov, prečo práve takýto, netuším…

  maličkán

  06. ledna

  Na začátku knihy jsem si říkala, co to je, co to ten Minier napsal (po takové vynikající sérii se Servazem), spíš asi pro mladší generaci, nějak mě to neupoutalo. Ale jak jsem se nořila dál a dál do děje, dostala kniha spád a ten konec mě dostal úplně. Nakonec hodnotím za 5 i když se mi rozjezd nelíbil.

  Bára91

  01. ledna

  Super překvapivej konec 🙂

  Эva

  31.12.2017

  Přiznám se, že se mi autorovy předchozí knihy (Mráz, Kruh, Tma) líbily víc… Ale knize nelze upřít čtivost, zajímavý příběh a šokující konec. Takže za mě dobrý 🙂

  Iv8

  30.12.2017

  Mně se kniha líbila, je psaná jiným stylem a jiným slovníkem, než ostatní detektivky, což je dáno prostředím teenagerů, kam jsou děj a zápletka situovány. Konec je opravdu překvapením.

  lin24

  29.12.2017

  Přečetla jsem všechny knihy od tohoto autora a tato se mi líbila nejvíc. Příběh postupně gradoval. Nakonec jsem četla až do čtyři do rána, protože jsem to musela prostě dočíst 🙂 Ukázka ztráty soukromí je děsivá. Konec příběhu je sice lehce přitažený za vlasy, ale když se na tím člověk zpětně zamyslí, bylo to promyšlené do posledního detailu.

  Šerďa2012

  26.12.2017

  Poutavé čtení, kniha plná napětí a rozuzlení zcela nečekané. Závěr příběhu vás i pobaví ve smyslu spravedlivé odplaty.

  Dakarianna

  18.12.2017

  Mohla bych říct, že tato kniha byla veskrze průměrná. Ne příliš uvěřitelná zápletka, něco tam bylo zbytečně, kniha je dost dlouhá. Ale ten konec! To byla fantazie! Pecka, naprostá pecka.