Zkrocená královna Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zkrocená královna

Když Kateřinu Parrovou požádal Jindřich VIII. o ruku, zhrozila se. Z kdysi pohledného mladíka je nevypočitatelný stařec s páchnoucím dechem. Role šesté manželky krutého krále se jí hnusí stejně jako oblečení a šperky pěti předchůdkyň, které musí nosit. Na každém kroku naráží na jejich nešťastný osud a děsí se, jakému nebezpečí bude muset sama čelit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zkrocená královna zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zkrocená královna (0.00 EUR)


Stažení Zkrocená královna zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Formáty eknihy: EPUB, PDF
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Květ

  21. února

  Historický román o poslední manželce Jindřicha VIII. Kateřině Parrové, je románem o inteligentní ženě, která musela zvládnout život vedle stárnoucího, krutého a nevypočitatelného krále. Tento "boj o přežití" oproti svým pěti předchůdkyním vyhrála. Knížka se čte lehce, děj pěkně plyne, ač je někdy trochu víc rozvláčný a opakující se. Autorka se drží historických faktů s prvky fikce a svým projevem dokáže zaujmout. Pěkná knížka, probudila ve mně zájem o tuto část historie.

  saleji80

  21. ledna

  Moje první setkání s Philippou Gregory a rozhodně si myslím, že nebude poslední. Začetla jsem se bez problémů, děj jednoduše plynul a Kateřina Parrová najednou nebyla jen "ta, která Jindřicha VIII. přežila", ale silná vzdělaná žena, která se prostě jen snažila ze svého osudu vytěžit to nejlepší. Baví mě knihy o Jindřichu VIII., takže za mě jednoznačně stojí za přečtení.

  zuzana2599

  04.12.2017

  Hodnotný historický román o životě poslední manželky Jindřicha VIII. Kateřiny Parrové . Román o tom, kterak vzdělaná žena musela potlačit svou lásku k jinému muži a provdala se za tyrana a bála se tak o svůj život.
  Miluji historii a Philippa Gregory je moje oblíbená autorka. Napsala výborný román, u jehož čtení se sice musíte víc soustředit, ale kniha vás jistě obohatí o nové poznatky z dávné minulosti.

  milunka21

  28.11.2017

  Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak nadešel zvrat a naplno jsem se ponořila. Kateřina Parrová je pro mě dost opomíjená královna, proto jsem ráda, že jsem si o ní konečně něco přečetla. 🙂