Život na trampolíně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Život na trampolíně

Tallulah studuje na střední škole, pomáhá v domácnosti i s péčí o své dva mladší bratry. Nikdo neví, že má tajemství. Nikdo až na Annabelle, její nejlepší kamarádku. Annabelle, oslnivá kráska z umělecké rodiny, jednoho dne vstoupila do třídy jako zjevení, a od prvního dne si Tallulah přivlastnila. Dívky brzy spojilo pevné pouto přátelství, ale i vzájemná opora v těžkých situacích. Zdánlivě nerozlučné přátelství nečekaně ztroskotá během jediného okamžiku a Tallulah na celé roky uvízne v té jediné chvíli, kdy se jí zhroutil svět. Až po létech a mnoha dalších setkáních pozná, že první láska, i když je silná, nemusí být nutně ta pravá.Kniha v českém jazyce!


Stažení Život na trampolíně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Život na trampolíně (0.00 EUR)


Stažení Život na trampolíně zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Walking on Trampolines (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Izu

  11. března

  Nezaujalo.

  putpuda

  10. března

  Pěkný příběh o prvních láskách, přátelství, vztahů mezi rodiči a dětmi….pomalejší rozjezd, ale i tak pěkné, nenáročné čtení 😉

  sabca

  13. února

  Taky jsem se ze začátku do knihy nemohla začíst, ale potom jsem měla problém jí odložit. Poslední stránky jsem přečetla na jeden zátah. Lulu byl sympatická hrdinka i se svými chybami, kterých si byla vědomá. Když jsem knihu dočetla, tak se mi těžko loučilo se všemi postavami a brala bych i pokračování.

  bagel

  15.11.2017

  Od knihy jsem dost očekávala a po pomalejším začátku jsem se začetla a byla nakonec velmi spokojená.

  Ildi

  10.11.2017

  Kniha ma milo prekvapila. Kniha je veľmi ľudská, citlivo napísaná, vôbec nie bežná, ako väčšina kníh pre ženy. Kniha ukazuje aký vie byť život krásny, dômyselne prepletený a zdôrazňuje to, čo je v živote dôležité v porovnaní s chybami, ktoré ľudia majú alebo ktoré robia vo svojom živote.

  blazkoma

  25.09.2017

  Jak by řekly Annabelle s Tallulah: Genberoucí!

  leny.wood

  28.07.2017

  Příjemný román, u mě patří do kategorie odpočinkových. Ukázka síly přátelství a rodinné sounáležitosti. Bohužel mi čtení kazila přítomnost množství chyb (překlepy, chybná interpunkce, dokonce i chybné použití jména), a proto dávám o hvězdu méně.

  kuntova.k

  02.07.2017

  Spoilery!!
  Pěkná oddechová kniha. Lulu byla velice symatická, ale koho jsem si zamilovala byl Duncan a Will. Od prvních slov jsem neměla ráda Annabelle, ovšem na konci, kdy přijela za Lulu, se ukázala jako opravdová kamarádka a tím mě dostala.

  PetraBery

  13.06.2017

  Moc hezká kniha nejen o přátelství… Kniha o první lásce, která nedopadne podle představ zamilovaných. Lulu se mi líbila, udělala pár chyb, kterých litovala, ale i to k životu patří. Výborně popsány vztahy rodičů a dětí, krásná přátelství, která přetrvají až do smrti. Příjemné čtení.

  snoopylady

  25.04.2017

  Nádherný román se vším, co k němu patří. Román o tom, že láska nemusí být vždy jen milenecká, protože stejně důležitá (ne-li důležitější) je i láska rodičovská a přátelství.
  Velmi čtivě napsáno, jednou i slzička ukápla, dávám plný počet hvězdiček.

  JanaDor

  10.04.2017

  Podle anotace a obálky jsem si knihu objednala jako romantickou oddechovku. Jaké bylo mé překvapení, když se z toho vyklubal nádherný román o životě a rodině. Zamilovaná linka je velmi lehká a okrajová, hlavní náplní této lahodné knižní čokolády je přátelství. Knihu jsem přečetla skoro na jeden zátah, protože autorka mistrně zkombinovala postupné odkrývání minulosti s čtivostí, skrytých životních pravd a osudových střetnutí.