Zima přichází Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zima přichází

Proč je nutné zastavit Vladimira Putina a nepřátele svobodného světa. ?

Přesná analýza putinovského režimu od geniálního šachisty a předního představitele ruské opozice Garryho Kasparova.

Nejdůležitější kniha letošního roku.

Začátek 90. let 20. století, rozpad Sovětského svazu, éra prezidenta Borise Jelcina, čečenské války a 15 let Vladimira Putina ve funkci prezidenta nebo premiéra Ruska. Všechny tyto události jsou ve větší či menší míře reflektovány v knize Garryho Kasparova Zima přichází.

Popis prvních deseti let od pádu železné opony otevírá hlavní téma, kterým je autorův pohled na Vladimira Putina. Jeho vzestup z pozice někdejšího důstojníka KGB až na prezidentský post chápe Kasparov jako signál, že se Rusko začíná odklánět od demokracie. Jako čelný představitel ruské opozice označuje autor současného prezidenta za diktátora, který má díky obřím zdrojům a nukleárním zbraním velkou moc po celém světě, a kritizuje vstřícný postoj Spojených států a dalších západních zemí k Rusku.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Zima přichází zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zima přichází (0.00 EUR)


Stažení Zima přichází zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Winter is coming. Why Vladimir Putin and the enemies of the free world must be stopped (2015)

  Žánr:
  Literatura naučná, Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Azmodan

  28.09.2017

  Tak, jak hrál šachy – tvrdě, nekompromisně, bez obalu a servítek, bez kompromisů a přetvářky – tak píše o vládě Vladimíra Putina, o totalitě, o útlaku, teroru a nedodržování a nerespektování lidských práv. Poukazuje na to, jak diktátoři zkoušejí kam je až nechá demokratický svět zajít a jak demokratický svět přešlapuje na místě a bojí se o "to své". O pohodlí, o majetek, o klid. A tak je jednodušší zavřít oči, z úst vypustit nic neříkající frázi a přejít zpět ke svým obchodům a penězům než tvrdě vyjádřit názor, že porušování lidských práv a svobod v 21. století je naprosto neakceptovatelné! A tak mě tak napadá, jestli si za to, jak dnes svět vypadá se všemi těmi teroristickými útoky, výbuchy a najížděním do lidí auty, za hrozbu jaderné války a dalších hrůz nemůžeme tak trošku sami svou leností, pohodlností, neochotou se zříct svého klidu a zavíráním očí před tím, co se děje někdy ani ne tak daleko od nás. Alibistické "a co já v tom asi můžu udělat" tu vinu z nás všech za nic nedělání nesetřepe… A řekl bych, že i o tom je tato kniha

  Jacck

  15.08.2017

  Kasparovovo varování Západu před čekistickým mafiánských režimem v Rusku. Čekismus je forma vlády, která v Rusku existuje už od bolševické revoluce. Čeka byla tajná policie založená snad ještě Leninem hned po bolševické revoluci a od té doby se přejmenovává a je jedno jestli si právě říká NKVD, GRU, KGB nebo FSB. Rusko je stát, který je ovládán a kontrolován tajnými službami. Příslušníci těchto tajných služeb se smísili s politiky a s organizovaným zločinem a je těžké od sebe tyto tři věci rozeznat, protože v Rusku jsou jedno a to samé. Vládnoucím příslušníkům bezpečnostních služeb se v Rusku říká "siloviki".
  A Putin je typických příkladem kariérního gangstera, který začal kariéru jako rváč ve slumech Petrohradu, pokračoval jako agent KGB, v 90. letech sloužil mafii (špinavé práce pro Jelcina a Berezovského) a mafie si ho následně vybrala jako prezidenta. Kasparov například v knize rozvádí, že bombové teroristické útoky v Moskvě v roce 1998, při kterých zemřelo stovky lidí, byly dílem FSB pod přímým řízením Putina, což mu následně posloužilo jako záminka k rozpoutání 2. čečenské války, k masakrům v Grozném a vyšvihlo jej k moci. Řezník Kadyrov od té doby drží Čečensko železnou rukou. Litveněnko byl otráven, protože právě o tomto a Beslanu začal hovořit. Politkovskaja byla zavražděna v den narozenin Vladimira Putina….
  Kasparov je nejen dobrý šachista, ale dobře rozumí tomu, co se v Rusku děje. Ne islámský terorismus, ne Severní Korea, ale Rusko je tou největší hrozbou pro celý Západ.

  Lucienka

  28.05.2017

  Garry byl můj šachový vzor a nyní je pro mne i vzorem statečného politického aktivisty, který se nebojí pojmenovávat mafiánské praktiky a politiku Vladimira Putina. V knize je zmapován vzestup a i děsivé cíle VP. Pro běžného Evropana je pohled z druhé strany trošku "naruby", ale o to víc přínosem. Pokud se chcete na věc podivat očima člověka, toužícího po demokracii v Rusku, tak určitě neváhejte a přečtěte si tuto knihu, která otevírá oči a najednou vidíte mírumilovného Obamu i azyl Snowdena v Rusku z jiného úhlu pohledu.

  JanaDor

  30.11.2016

  Pokud vás aspoň trochu téma Rusko zajímá, knihu vám vřele doporučuji. Je tu výstižně, a jednoduše vysvětlena kariéra Putina. Autorův styl přes vážné téma je čtivý a má dar rychle si získat pozornost čtenáře. Mimo jiné předkládá fakta a názory světových politiků, které jsou zaznamenávány v určitých knihách, na které se autor odkazuje. Jasně potvrzuje, že v Rusku si Putin vytvořil diktaturu, dělá si, co chce a nejspíše díky penězům a obchodům mu to hlavní přestavitelé jiných států tolerují a dělají, že to nevidí.