Žil jsem mezi malomocnými Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Žil jsem mezi malomocnými

Podtitul: Strhující svědectví o komunitě vyděděnců

Lepra je choroba, která do dnešních dnů vzbuzuje mezi veřejností zděšení a odpor. Toto je pravdivý příběh novináře, který byl kvůli finančním podvodům odsouzen do vězení. Skončil v izolovaném areálu v Carville v Louisianě, kde se kromě trestanců nachází i poslední kolonie malomocných ve Spojených státech. Pacienti zde žijí odtrženi od vnějšího světa i od svých rodin, které mnohdy tají před okolím jejich existenci, aby i na nich neulpělo stigma děsivé nemoci. White, vynikající vypravěč a nositel řady novinářských ocenění, ve svém místy humorném a místy dojímavém vyprávění líčí neuvěřitelné zážitky v uzavřené komunitě vězňů, ošetřovatelů a pacientů, kde se jeho původní strach z nemocných postupně mění v porozumění, a dokonce přátelství.

"Pozoruhodný příběh o mladém muži, který ztratil vše, co považoval za důležité, byl uvězněn na místě, které by vyděsilo i nejotrlejší, a nakonec zjistil, že cestku k vykoupení mu mohou ukázat právě ti nejobávanější vyděděnci společnosti." – John Grisham

"Whiteův příběh, současně neskutečný i drsně naturalistický, vtipný i dojímavý, je fascinující a plný univerzálních ozvuků. Navíc je White skvělý spisovatel, schopný navodit atmosféru i osvětlit lidské srdce. Tato kniha určitě nezapadne." – Robert Olen Butler, nositel Pulitzerovy ceny
Kniha v českém jazyce!


Stažení Žil jsem mezi malomocnými zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Žil jsem mezi malomocnými (0.00 EUR)


Stažení Žil jsem mezi malomocnými zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  In the Sanctuary of Outcasts (2009)

  Žánr:
  Literatura naučná
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Susischwarz

  02.08.2017

  Zajímavé čtení o Hansenově chorobě i o životních hodnotách.

  zupri

  29.09.2016

  Knihu jsem nedocetla. Prijde mi to zdlouhave a stale stejne.

  sandokan46

  07.04.2015

  Krásný příběh sebepoznávání ve smutném prostředí, ale možná právě proto je to mnohem silnější. Při čtení jsem mnohokrát měl chuť podívat se do podobného zařízení.

  Siraelxy

  29.03.2014

  Pravdivý příběh o nalezení sama sebe v místě, kde většinou nelze najít vůbec nic. O lidské moudrosti, vnitřní kráse a o tom, že důležité je se nevzdávat.

  Juicyk

  04.03.2014

  Kniha mě zaujala napřed obálkou, pak názvem a když jsem si přečetla anotaci, věděla jsem, že to nebude jen tak nějaká obyčejná kniha, kterou přečtu a za chvíli na ní zapomenu. A je tomu tak.
  Nečekejte nějaký strhující příběh plný zvratů, o to tu nejde.
  Je to pomalu plynoucí příběh člověka, který se dostane na místo, o kterém by si nikdo nemyslel, že na něj udělá pozitivní vliv.
  Teprve setkáním s "vyděděnci" a jejich životními příběhy si totiž uvědomí ty pravé hodnoty života.
  ….Opravdu moc hezká kniha s upřímným poselstvím….

  Stromy

  15.11.2013

  Nádherná kniha, citlivá, plná lásky a nečekaných životních poznání na samém dně života s následnými posuny až do těch největších láskyplných výšin lidských setkání..

  valentýna

  10.09.2013

  Hezky napsaná kniha, je pravda, že až konfrontací se svou vlastní nemocí, či nemocí našich blízkých snadněji poznáme to co má v životě skutečnou hodnotu a žebříček hodnot se nám změní.

  Barbanka

  18.07.2013

  Velmi čtivě napsaná kniha, která člověka donutí zamyslet se nad tím, jaké hodnoty jsou v životě opravdu důležité…..