Žijte bez diety Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Žijte bez diety

Jsme tlustší, nemocnější a hladovější než kdy předtím. Průmysl roztáčející se kolem výživy nám přitom nabízí módní hubnoucí programy kombinující "ten pravý" poměr tuků, sacharidů a bílkovin; vše ale funguje jen krátkodobě a na úkor našeho zdraví. Výsledkem je spirála potravinových závislostí, toxického hladu a přejídání.
V knize Žijte bez diety nám autor dokazuje, že je možné vymanit se z tohoto škodlivého cyklu jednou provždy. Hlavní východisko revolučního přístupu spočívá v pověstné rovnici: Zdraví = Živiny / Kalorie. Podle ní potraviny s vysokým obsahem živin nabízejí větší uspokojení než potraviny plné kalorií, a čím více jich jíme, tím spíše umožňujeme organismu, aby se choval jako stroj schopný sám sebe opravit. Tělesná hmotnost klesá, nemoci mizí a nás tak čeká delší a zdravější život.Kniha v českém jazyce!


Stažení Žijte bez diety zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Žijte bez diety (0.00 EUR)


Stažení Žijte bez diety zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The End of Dieting. How to Live for Life

  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  LucKub

  28.09.2017

  Me se kniha moc libila a splnila me ocekavani. Informace jsou logicke a castecne vysvetluje i duvod, proc dnes svet trpi obezitou a ruznymi nemocemi. Za me urcite palec nahoru a uz koukam po dalsich knizkach od Joela Fuhrmana.

  OndřejMergl

  15.07.2017

  Kniha má klamný název, protože výsledkem jejího doporučení je opět dieta – rady omezit stravování na zeleninu, ovoce, ořechy a semena. Ta mi sice dává smysl, ale z mého pohledu kniha nepřinesla nic převratného, ani se neliší od jiných dietních mystifikací, které autor haní.