Země Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Země

Výpravný obrazový průvodce zachycuje drama, sílu a krásu procesů utvářejících Zemi a bere čtenáře na cestu od podmořských hlubin po deštné lesy, přes pohoří světa i vyprahlé pouště. Kniha obsahuje jedinečný přehled nejpůsobivějších pokladů zemského povrchu. Klíčové útvary pevniny a moří i atmosférické jevy jsou podrobně popsány v poutavých profilech, doplněných vynikajícími fotografiemi a názornými mapami. Kniha zohledňuje i působení člověka na životní prostředí ve zcela unikátních kapitolách o zemědělské, průmyslové a urbanizované krajině. Grafická schémata a nákresy, stejně jako srozumitelný a fundovaný text seznamují čtenáře i s počátky Země a silami, které dodnes ovlivňují tvář naší planety.Kniha v českém jazyce!


Stažení Země zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Země (0.00 EUR)


Stažení Země zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Příroda, zvířata, Encyklopedie, vzdělání
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  whack

  14.12.2014

  Pekná encyklopédia, zaujímavé informácie o vzniku nášho vesmíru (od prvej pikosekundy po súčasnosť), o vzniku života na Zemi, o horninách, oceánoch, riekach, lesoch a mnoho iného. 2,7 miliardy rokov dozadu prvé jednobunkovce prokaryoty boli tak podobné spermiám a eukaryoty sa podobali na ovum, že by náhoda? Hoci to som napísal dosť nevedecky, baktérie, huby, rastliny, živočíchy (vrátane človeka), všetci sme sa vyvinuli z rovnakých buniek, z rovnakých organických molekúl vyvíjajúcich sa na Zemi 4,2 miliardy rokov. Už len pomyslenie na dôležitosť a výnimočnosť týchto krehkých organizmov vyvoláva v človeku pocit úcty a posvätnosti. Špeciálne ma zaujalo pokračovanie evolúcie na súši, vývoj suchozemskej flóry, že prvé stromy rástli už 380 miliónov rokov dozadu a o 20 miliónov rokov neskôr už bola Zem pokrytá rozsiahlymi pralesmi; druhu homo sapiens trvalo len 4 tisícročia, kým ich takmer všetky zničili (niekde ani 500 rokov, viď, Ameriky). Myslím, že tieto a podobné štatistiky, aké sa dajú nájsť v tejto knihe, budú zaujímavé pre každého.

  veru.nika

  20.06.2013

  Naprosto úžasná kniha. Perfektně rozdělena do sekcí, spousta zajímavostí a velmi naučná 🙂

  Thanyss

  17.06.2013

  Další krásná encyklopedie, ve které je radost listovat. Spolu se Zvířetem tvoří ozdobu v mé knihovně.