Zázračné ráno: Málo známe tajomstvo, ktoré vám zaručene zmení život pred 8.00 h. ráno Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zázračné ráno: Málo známe tajomstvo, ktoré vám zaručene zmení život pred 8.00 h. ráno

Čo keby ste sa zajtra zobudili a ako zázrakom sa nejaká oblasť vášho života zmenila? Boli by ste šťastnejší, zdravší, úspešnejší, v lepšej kondícii. Mali by ste viac energie, menej stresu a možno aj viac peňazí. Zlepšili by sa vaše osobné aj pracovné vzťahy, vyriešil by sa nejeden z vašich problémov. V tejto knižke vám prezradíme jedno malé tajomstvo, ktoré zaručene zmení akúkoľvek oblasť vášho života rýchlejšie, než by ste boli ochotní pripustiť.
Zobuďte sa do zázračného rána! Praktizujú ho už tisícky ľudí na celom svete a aj pre vás by sa mohlo stať tým najjednoduchším spôsobom, ako si vytvoriť život, po akom ste vždy túžili. Je priamo tu, na dosah ruky, a táto kniha vám prezradí, ako na to.
Ste pripravení? Ďalšia kapitola vášho života – najvýnimočnejšieho života, aký si dokážete predstaviť – sa môže začať.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zázračné ráno: Málo známe tajomstvo, ktoré vám zaručene zmení život pred 8.00 h. ráno zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zázračné ráno: Málo známe tajomstvo, ktoré vám zaručene zmení život pred 8.00 h. ráno (0.00 EUR)


Stažení Zázračné ráno: Málo známe tajomstvo, ktoré vám zaručene zmení život pred 8.00 h. ráno zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Miracle Morning: The Not-so-obvious Secret (2012)

  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Dandy1

  03.11.2017

  Tohle málokomu pomůže k úspěchu. Člověk buď má nebo nemá vlohy být ctižádostivý, aby to někam dotáhl. A to, že ráno vstane dříve a s úsměvem nikoho k úspěchu nedovede.

  zuzina88

  15.09.2017

  První z motivačních knih, kterou jsem četla a dočetla ji do konce… Teď ji čtu podruhé a zatrhávám (jak Hal doporučuje:-)). Fakt to funguje! Ještě jsem ji poprvé neměla dočtenou,a už jsem začala se Zázračným ránem… Nedopracovala jsem se ještě k cvičení, ale jinak vše plním. Jen mě mrzí, že neumím anglicky, a tudíž se nemohu zaregistrovat na jeho
  stránky a připojit na Fb… Tady v komentářích si několik lidí stěžuje na odkazy na web, ale mě to přijde právě naprosto super, protože když žijeme v době sociálních sítí, proč toho nevyužít. Mně to osobně fascinuje, že začnu číst knihu, a pak jdu na You tube a pustím si video s autorem knihy – v tomto případě s Halem. Mimochodem, dost mě zarmoutilo, že onemocněl rakovinou… což jsem se právě dozvěděla z videa na You tube… A ještě poznámečka – Je mi 55 a tato kniha mě fakt nakopla k tomu, abych další roky svého života prožila lépe a radostněji 🙂 :-.)

  petrucha86

  29.08.2017

  Nejsem si jistá, co si o tom všem myslet..tipy pro produktivní ráno fajn, ale nic nového pod sluncem..určeno asi spíš pro lidi pro něž osobní rozvoj = kariérní růst a materiální přínosy. Další věcí je, že se rady pořád opakovaly dokola, ve finále by stačilo sepsat delší článek, který by byl v konečném důsledku obsahově stejný. Co mi ale vyloženě vadilo, bylo neustálé odkazování na webové stránky a ponoukání k rozesílání odkazů, nebo přímo ke koupi dalšího výtisku knihy jako dárek. V tu chvíli se pro mě kniha stala takovým papírovým teleshoppingem. Chybí už jen "Ke dvěma výtiskům dostanete třetí zdarma" 😀

  HoneyBunny

  09.08.2017

  Průměrná motivačka, která mě ovšem dostala svým rozuzlením. Když jsem se konečně dostala na konec, kde měl autor prozradit velké tajemství v šesti minutách,čtu: První minuta, druhá, třetí, pátá, šestá……. Sakra:DD Tajemství čtvrtý minuty mi tak zůstane navždy utajeno:DD

  wiolca

  31.05.2017

  Tak nějak nevím. Myšlenky zajímavé, určitě to pro někoho může být přínosem, ale asi jsem čekala něco víc. Vadily mi odkazy na stránky za každou kapitolou. Myslím si, že podstatné mělo být uvedeno v knize a ne se pokaždé dívat na internet a někde se registrovat. Navíc mi vadí (což je u knih tohoto typu zvykem) časté opakování některých informací. Myslím si, že stačí některé věci napsat jednou. Pro zdůraznění dvakrát, ale ne to omílat celou knížku dokola.

  Zmijovka

  25.04.2017

  Hodně inspirující kniha. Potvrdila mi to, co jsem už tak nějak tušila, že jediný čas, kdy se můžu věnovat sama sobě je brzy ráno, protože celý den je zahlcený prací, péčí o rodinu a jinými povinnostmi a večer už nemám většinou ani energii ani chuť na nějaké sebezdokonalování. Teď se jenom odhodlat, vyzkoušet tuhle třicetidenní výzvu na vlastní kůži a zjistit, jestli to opravdu funguje 🙂

  lalikpepa

  13.04.2017

  Za mě jedna ze zásadních knih posledních pár měsíců. Přišla ke mne nějak sama od sebe, ve chvíli, kdy jsem jí potřebovala:) Každopádně je napsaná velmi čtivě, jednoduše a pochopitelně, oproti na příklad jiným knihám o osobním rozvoji, které si člověk sice přečte, ale nic moc si z nich nezapamatuje. V této knize najdete opravdu funkční návod a nástroj k tomu, jak každé ráno začít den lépe, příjemněji a jak se díky tomu může zlepšit Váš život. Z vlastní zkušenosti vím, že to tak opravdu je, takže mne kniha naprosto pohltila a nadchla. Nebude nejspíš pro každého, ale pokud chcete ve svém životě něco změnit, toto mohou být důležité informace, které Vám ke změně dopomohou;)

  Ronny

  11.04.2017

  Mně to jakožto "sovu", která se z postele odhodlá vstát až je to nezbytně nutné "nakoplo".
  Netvrdím, že prožívám "zázračné ráno" každý den, ale sem tam se to podaří a jsem pak na sebe pyšná. A věnuji se pak před prací ranní procházce lesem, psaní deníku, četbě motivujících knih atd.

  mariva

  15.03.2017

  Další docela zajímavá knížka o osobním rozvoji, inspirující, jen to ještě dokázat vše zavést do praxe.