Zavraždění Margaret Thatcherové Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zavraždění Margaret Thatcherové

Tento povídkový soubor uznávané a oceňované autorky vyvolal v Británii skandál – jedná se sice o sbírku textů vesměs publikovaných časopisecky, ale titulní povídka vyšla v tomto souboru poprvé.
Mantelová se za znevážení britské ikony dočkala nevybíravých útoků, jenomže kritici jako by nebrali na vědomí, že v povídce se sice objevuje Margaret Thatcherová a míří se na ni puškou, ale že Mantelové jde o něco jiného – popsat křehkou vazbu mezi nesourodými hrdiny povídky. Křehké pouto mezi lidmi, důvěrnost, která se někdy přiblíží k lásce, ale může se snadno rozplynout, je ostatně společným tématem všech povídek tohoto souboru, byť se odehrávají na rozličných místech a mezi rozličnými aktéry.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zavraždění Margaret Thatcherové zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zavraždění Margaret Thatcherové (0.00 EUR)


Stažení Zavraždění Margaret Thatcherové zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Assassination of Margaret Thatcher

  Žánr:
  Literatura světová, Povídky
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Belatris

  31.05.2017

  Každý čtenář, který někdy přečetl sbírku povídek, ví, jak obtížné je posoudit knihu jako celek. Autorka variuje několik témat, ovšem pokaždé je promíchá s dalšími ingrediencemi tak jemně, že tón výsledného příběhu je vždy zcela odlišný od předchozích. Často jde o mezilidské vztahy a v mnohých povídkách přímo vztahy v rodině. Postavy žen konfrontované s postoji manželů, dětí nebo rodičů potkáváme v situacích, kdy se pro ně něco zásadního mění. Styl je ale úplně jiný než např. u Raye Bradburyho (když pomineme žánr a podíváme se čistě na budování děje a sílu závěrečné pointy). Autorka vše popisuje jemně, nedramaticky… Jde o autentický a všední proces uvědomění, který může dojít konce až dávno poté, co čtenář povídku dočte a přejde k další.
  Celkově hodně zvláštní čtenářský zážitek, podobný typ povídek jsem ještě nečetla. Jsem zvědavá, jak zapůsobí při opakovaném čtení za nějaký čas.