Zámožná žena Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zámožná žena

První část rozsáhlé rodinné ságy líčí životní cestu ženy, která se z nuzných poměrů vypracovala na jednu z nejbohatších žen poválečné Anglie. Hrdinka jako dítě pracuje jako služka na venkovském sídle šlechtické rodiny v Yorkshiru a je vystavena nejrůznějšímu pokořování. Po matčině smrti odchází ze vsi s úmyslem osamostatnit se a získat majetek, aby pomohla rodině. Díky pracovitosti, bystrosti a obchodnímu talentu se jí podaří během padesáti let bouřlivého života stát se jednou z nejbohatších žen v Anglii. Jako sedmdesátiletá v plné svěžesti čelí intrikám svých 4 dětí, které se nemohou dočkat dědictví a svěřuje svůj majetek do rukou nejmladší milované vnučky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zámožná žena zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zámožná žena (0.00 EUR)


Stažení Zámožná žena zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Emma Harte (1.)

  Originální název:

  A Woman of Substance (1980)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Šulc a spol.
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  LidkaDino

  07. února

  Román získal úspěch a upoutal zájem čtenářů v mnoha zemích neobyčejným životním příběhem Emy Harteové – obdivuhodné, nezdolné a temperamentní ženy, která svou vůlí a odvahou dokázala od základů změnit předurčenost vlastního života a překonat předsudky okolí. V mládí sloužila v domě bohaté aristokratické rodiny Fairleyových, jejíž členové jí různým způsobem nesmírně ublížili. Ema se však nezalekla svého pohnutého osudu a emancipovaně vykročila za svým velkým snem. Osamostatnila se a díky svému mimořádnému talentu vytvořila za padesát let neobyčejně bouřlivého života obrovské obchodní království. Její početná rodina, její přátelé a teké soupeři a nepřátelé, ti všichni jsou protagonisty bohatě rozvětveného vyprávění, které začíná deset let před první světovou válkou a končí v roce 1968. Zámožná žena určitě zaujme každého milovníka velkých rodinných ság.

  Kerberos

  02.07.2017

  První díl se mi líbil nejvíc.

  Lienilda

  19.02.2017

  Ke knize jsem se dostala přes Čtenářskou výzvu – nejoblíbenější kniha rodičů. Poprosila jsem mamku ať popremysli a přinese mi něco ze své knihovnicky. Čekala jsem nějakou steelovku nebo Scarlett. S touto 900strankovou knihou mi ovšem vyrazila dech. Ze začátku se mi četlo těžko, zdlouhavé popisování událostí, které pro pozdější děj nemají význam, napriklad od postavy Adely Fairleyove jsem toho čekala mnohem víc. Ale se začátky podnikání Emy to už bylo zajímavější. Možná se někdy mrknu i do dalšího dílu.

  Ali1960

  14.03.2015

  Četla jsem ji před 20 lety poprvé a vzpomínám si, že jsem se od ní nemohla odtrhnout, jak jsem byla vtažena do děje. Vůbec mi nevadilo množství postav ani někdy zdlouhavé popisné části. Netrpělivě jsem čekala na další díly : 2. Uchovej si svůj sen a 3.Být nejlepší
  Knížky mám ve své knihovně, a tak se chystám, že se znovu začtu,, jak se stát zámožnou ženou" …

  ovpana

  25.12.2014

  Hezká a zajímavá rodinná sága,příjemné i strhující čtení.

  dasi

  22.11.2014

  Moc pěkné počteníčko pro dlouhé zimní večery. Musím se ale přiznet, že zdlouhavé popisy salonů, krajin a pod. jsem jen přejela okem. Už se těším na další díl.

  Vojslava

  11.10.2014

  Zajímavá rodinná sága, i když trpí častým nešvarem tohoto typu knih – uspěchává a zrychluje závěry, tudíž i závěrečný dojem je trochu uspěchaný. Nicméně další díly si ráda přečtu.

  zamiokula

  22.02.2013

  úplně první kniha kterou jsem od autorky četla ještě v době ,kdy jsme o podnikání nevěděli nic,natož jak se buduje impérium…..ani další díly mně nezklamaly kupodivu…mám jí ráda!můžu doporučit!

  hortenzie

  03.08.2012

  Nádherná kniha, velice dobře napsaná – dá se přečíst jedním dechem. Pokračování je také pěkné, ač poslední část už není tak strhující. Další dílo mne spíš zklamalo, laťka asi byla nastavená příliš vysoko (např. Havraní útes, Síla vůle).

  Peťula94

  29.06.2012

  Všech sedm dílů doporučuji… děj je sice dlouhý a spletitý, ale výborně se to čte, ponoříte se do postav.