Záhada kamene mudrců Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Záhada kamene mudrců

Nový historický thriller Jana Bauera nás zavede do druhé poloviny 16. století, do doby panování císaře Rudolfa II. Kdesi v Praze je prý od časů Karla IV. ukryt recept na kámen mudrců. Pátrají po něm všichni alchymisté, včetně učeného Angličana Johna Deeho a jeho přítele Edwarda Kelleyho, tajemný hrabě Bragadino, císařský antikvář Ottavio Strada i bratři Tovaryšstva Ježíšova. Cesta k tomuto receptu slibujícímu výrobu zlata i elixír věčného mládí vede do ponurých uliček pražského ghetta, do záhadného podzemí královského hradu a do jednoho jihočeského kláštera. Rudolfinské Čechy se stávají dějištěm dramatických událostí, v nichž jde příliš často o život.
Je onen alchymistický recept pouhou legendou, nebo skutečností? Kdo z těch, kteří o něj usilují s leckdy ne právě chvályhodnými úmysly, se ho nakonec zmocní?Kniha v českém jazyce!


Stažení Záhada kamene mudrců zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Záhada kamene mudrců (0.00 EUR)


Stažení Záhada kamene mudrců zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Alchymisté (1.)

  Žánr:
  Romány, Literatura česká, Historie
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Hathor89

  včera

  Bavila mě první polovina knihy – pronásledování, vraždy, záhada, druhá už pokulhávala, po nálezu starého rukopisu mi děj připadal příliš rychle ukončený (a nebylo to neskutečným napětím, spíše příliš jednoduchým dějem a jednoduchým slohem). Určitě už jsem četla lepší historické romány, tento patří spíše mezi oddychovou literaturu. Ale stejně si přečtu ještě další pokračování, alespoň kvůli otevřenému konci (což mě naštvalo), zajímavému tématu a prostředí. Musím napsat, že mě šokovalo množství překlepů … Od čeho je korektura textu? Bohužel je to asi nový trend, rychle přehlédnout a vydat.

  Melanka

  27.08.2017

  Hodně slabá kniha. Byla to taková povrchní snůška obecně známých historických faktů a postav, bez napětí, bez nápadu. S tímhle autorem jsem skončila.

  JPBelmondo

  09.04.2017

  Knížka se mi líbila natolik, že jsem s chutí přečetla i obě pokračováni (Ve stinu pětilisté růže; Poslední slovo má ďábel) a zároveň ve mně autor probudil větší zájem o historii.
  Knihy píše tak, že to zkrátka člověka baví číst.

  čef

  24.02.2017

  Kniha je čtivá až moc – jednoduché větičky a jednodušší děj ufiknutý v tom nejlepším (to jsi mě tedy nakrk Jene, teď abych sháněl další díly). Superaktivní autor zřejmě seká romány jako Baťa cvičky, ale má to i dobré stránky zejména pro oddych a připomenutí některých zajímavých momentů naší historie. Nemusí být přeci každý hned Honoré.

  aknel.77

  26.04.2016odpad!

  Zatím nejslabší dílo od tohoto autora…Jsem zvyklá dočítat rozečtené knihy, kdyby ne, tak se konce nedoberu a mimochodem konec byl takový nijaký…. ani nevím zda mám jít do navazujícího dílu….??? Trochu mi přišlo, že kdybych četla jen každou druhou stranu, tak se nic neděje a furt vím o ději stejně….. za mě snad poprvé tady palec dolů….

  Selinute

  03.04.2016

  Hodně slabá kniha. Série s rychářem Jakubem Protivou a mnichem Blasiem se mi líbila víc.

  ritta

  15.09.2015

  Docela dobrá oddechovka,jen mě teda překvapilo,že děj najednou skončil .Většinou na sebe série knih volně navazují,ale zde mám pocit,že autor napsal celou jednu knihu,kterou pak po stopadesáti stranách rozdělil na tři díly,aby si čtenář musel koupit celou trilogii.

  vincek1

  22.02.2014

  Zatím, podle mě nejslabší kniha, kterou jsem od tohoto autora přečetl. Děj není sice nezajímavý, ale chybí mu, podle mě určitá jiskra, která by čtenáře zaujala.

  Lenka4

  22.08.2013

  Překvapilo mne, že děj náhle skončil, aniž by byly všechny záhady objasněny. Ale pokud je to příběh na pokračování, budiž. Text by si zasloužil pečlivější korekturu.

  tenax

  18.08.2013

  Je to první díl série, tak je předčasné hodnotit, zatím to vypadá zajímavě. Rozhodně originální je Golem = projekce laterny magiky.

  Ravic

  16.01.2013

  Nikterak mě tato kniha nenadchla. Byl jsem rád, když jsem ji dočetl.

  paja1ajaja2

  15.09.2012

  Kniha je moc pěkná,dobře se čte.

  Dandulka

  11.06.2012

  V této knize se autor zpronevěří "svému" Václavu IV., ale jak je vidět, ani doba císaře Rudolfa II mu není cizí. Kniha je velmi zajímavá a čtivá.