Začátek sezóny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Začátek sezóny

Daisy Minorová se nudí. Co hůř, nepřitahuje ničím ani okolí. Knihovnice v zapadlém městečku připomíná šedou myšku, šatník má sexy asi jako lexikon a už řadu let neměla schůzku. Kromě jednoho výstřelku se nikdy nezamilovala.
Když se probudí v den svých čtyřiatřicátých narozenin, táhne jí hlavou, že zatímco kamarádky jsou vdané a mají děti, ona tráví život jen ve společnosti ovdovělé matky a staropanenské tety. Dojde k závěru, že s takovým životem musí skoncovat – a také poznat sex. Podle dosavadních zkušeností však ví, že muži se mnohem častěji otočí za prostopášnou holčinou než za výlupkem ctností. Dokáže se celý život slušná dívka změnit ve zpustlíka? Ne, úplně ne. Ale předstírat přece může.
Daisy provede zásadní změnu. Dá si odbarvit vlasy, začne navštěvovat kluby, kde se večer tančí, a flirtovat s muži. A nový život znamená i otevření sezony pro lov na muže.
Bohužel, když se jednou večer opět vydá tančit, spatří něco, co vidět neměla. Nečekaně se stane terčem zabijáka a nezbývá jí než se lovu na muže vzdát. Právě v tom okamžiku si ovšem uvědomí, že to, po čem vždy toužila, už našla. Jediná smůla je, že dříve než s ní ten pravý začne žít, musí jí zachránit život.Kniha v českém jazyce!


Stažení Začátek sezóny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Začátek sezóny (0.00 EUR)


Stažení Začátek sezóny zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Open Season (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  haWranka

  11. března

  První půlka mě hodně bavila. Hlavní hrdinové byli sympaťáci, detektivní zápletky mám ráda a i jsem se zasmála. Ale druhá půlka už mi nějak neutíkala, ani vlastně nevím proč.

  bekule

  25.12.2017

  Moje sedmá kniha od autorky a zatím nejslabší. Naiviní Daisy je těžko uvěřitelná, konec knihy mi přišel uspěchaný, případ se uzavřel tak nějak sám ,bez většího napětí. Škoda, kniha mohla být mnohem lepší protože postava Jacka Russo je skvělá. Velké plus za velmi povedené vtipné scény.

  bedkniha

  26.11.2017

  Knihu jsem sháněla velmi dlouho, ale zklamala :(( jako detektivka na mne kniha vůbec nepůsobila, kriminální část byla pouze na začátku a na konci, tři hvězdy za to, že se dobře četla….

  Litocha

  28.10.2017

  Moje nejoblíbenější kniha této autorky (asi si ji brzy budu muset zase přečíst). Nanejvýš sympatická hrdinka, chlapácký hrdina a vztah, kde to jiskří. A samozřejmě humor. Za mě palec nahoru.

  Liduka

  29.05.2017

  Skvělá kniha, u které jsem se dost zasmála. Jacka si nešlo nezamilovat. To jeho špičkování s Daisy a objevování se na místech, kde ho nejméně chtěla mít, bylo dokonalé. Jen mě trochu mrzelo, že případ se na konci vyřešil tak nějak díky náhodě. Ale rozhodně doporučuji přečíst

  alnahu

  23.11.2016

  Přeměna Daisy ze šedé myšky na sexy kočku, se mě líbila .V knize nechybělo milostné vzplanutí, napětí i humor. Kniha se dobře četla.

  milamarus

  27.10.2015

  Zločinecká zápletka na začátku mě rušila a měla jsem snahu jí přeskočit. Byla jsem totiž zvědavá víc na to, kdo bude Daisyin zachránce, než na toho bídáka, kterému se připletla do cesty. Pro děj je však prvních pár stránek důležitých, takže budete-li mít stejný problém jako já, buďte trpěliví….Náčelník Russo dostane dost prostoru. Bude hrubý, neústupný, avšak upřímný, prozíravý a především vtipný. Už to jeho první vykací setkání s Daisy mě pobavilo 😀 Četla jsem prakticky na jeden zátah.

  zatylka

  16.08.2015

  Knihu jsem četla již podruhé-detektivní zápletka, romantika, humor,vše co mám u této autorky ráda.Akorát knihy z nadpřirozenem od ní nemusím.Četla jsem od této autorky skoro všechny knihy a tato patří mezi moje oblíbené pro svůj vtip.

  Ivetaa

  10.06.2015

  Hezké počteníčko – od všeho něco – detektivní, romantické, dobrodružné.

  Samira

  21.07.2014

  Další úžasná kniha od autorky, rozhodně ta nejvtipnější, v první polovině jsem se opravdu nasmála. Skvělé postavy i příběh. Přiznám se, že závěr jsem si představovala trošku nijak zpracovaný, ale jinak strašně moc chválím a určitě doporučuji!

  dubakm

  18.07.2014

  Milá, vtipná, žhavá- k létu a vodě super. Jinak pro mně od p. Howard slabší průměr.

  renefer

  04.03.2014

  Knížky téhle autorky buď vůbec nemusím nebo naopak jsou úžasné. Ohromně jsem se bavila, nejlepší byla scéna s nákupem prezervativů, ještě že jsem ji nečetla v mhd, vypadala bych jak blázen 🙂

  vaili

  19.02.2014

  Nevím proč, ale Howard mě nikdy nezklame a vážně baví 🙂 i když s tím věkem 34 hrdinky bych šla o něco dolů, to už bylo vážně divné :))

  debe

  25.12.2013

  Nenáročná oddechovka, ale už jsem od autorky četla lepší.

  zoew

  07.11.2013

  Zábavná nenáročná nekomplikovaná detektivka s trošku naivní milostnou zápletkou. Neurazí, pobaví.

  Juliette

  22.04.2013

  Tak tato kniha nejen, že má pěkný děj, ale je též humorně napsaná. Sice začátek se trochu pomaleji rozjíždí, ale pak vše nabere pěkně rychlý spád a člověk se od knihy nemůže odrtrhnout.

  zoja

  17.04.2013

  Další pěkná kniha od Lindy. Nemůžu jinak, než doporučit.

  Evaevelína

  27.03.2013

  právě jsem dočetla a kniha byla skvělá a humorná.Jack moc sympatický chlapík. Daisy, ta snad spadla z Marzu nebo ještě z větší dálky. Ale opravdu dost jsem se nasmála,…hluboké díky překladu. Jinak frázy s housenkou jsem použila na mé kolegyni v práci, všichni jsme se zasmáli..ale proč ona ne??…fráze o housence je na str.53

  sisulisa

  23.03.2013

  Fantastická, dobre som sa pri nej bavila. Plná vtipu, napätia i lásky. Krása.

  jaja10

  20.09.2012

  Opět jedna z knížek, která nezklame. Vtipná,napínavá,..

  konimka

  06.08.2011

  Super knížka – napínavá a zároveň se u ní člověk zasměje