Zabij a zachraň Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Zabij a zachraň

V Illyrii jsou pořád nějaké problémy – draci, které je třeba zabít, černokněžníci a jiní zlosyni, které je třeba porazit a krásné princezny, které neustále potřebují, aby je někdo zachraňoval před osudem horším než smrt. Pro Neodolatelného korunního prince a profesionálního hrdinu, je zabíjení a zachraňování práce na plný úvazek. A odměnou je mu mnohdy jen letmá pusa nebo přátelské poklepání po rameni. Není tedy divu, že by s tím občas nejraději praštil: třeba když musí v jediném případu čelit zlé čarodějce, nástrahám zakletého hradu, zuřivému drakovi a hned třem půvabným dámám v nesnázích, z nichž každá s ním má vlastní plány a žádné z nich se nedá věřit, ani co by se na špičku meče vešlo…Kniha v českém jazyce!


Stažení Zabij a zachraň zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zabij a zachraň (0.00 EUR)


Stažení Zabij a zachraň zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Slay and Rescue (1997)

  Žánr:
  Humor, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  soroboru

  04. února

  Jedna z nejzábavnějších knih, co jsem četla. Jde prostě o retelling z dob, kdy ještě nebyly v módě, bez dystopických kulis, ale se spoustou humoru.

  Sidonie

  22.08.2017

  Přečteno jedním dechem.
  Co se stane, když zavřete do jedné místnosti Sněhurku, Růženku a Popelku? A samozřejmě nesmíme zapomenout ještě na prince Krasoně a Zlou královnu a kmotřičku vílu…?

  Co udělat se svým "francouzským" mečem, když vám Popelka spolkne klíč od dveří a za dveřmi přitom usilují Sněhurce o život? Rozkucháte Popelku a klíč najdete? Nebo ne?

  A políbili byste 20 let starou mrtvolu Růženky?

  Jo, tohle byla vážně bomba. Super zkombinované, promyšlené, propletené.

  Wendell byl báječný! 🙂

  laepus

  07.10.2016

  Nic složitého, jen čistá radost ze psaní z téhle knížky čiší jako z málokteré jiné. Autor se určitě hodně bavil a pokud se tomu poddáte, tak budete taky. Ve druhé půlce už knížka trochu ztrácí dech a vtípky jsou čím dál stejnější, ale není to tak dlouhé, aby to nešlo v klidu vydržet.

  DoragonAi

  07.05.2016

  Když jsem poprvé držela v rukou tuto knížku, myslela jsem si, že mě příběh v ní vůbec nenadchne. Důvod, proč jsem tuto knížku začala číst byl ten, že mě k tomu "dokopala" moje dobrá přítelkyně, která byla přesvědčena o tom, že tato kniha je úplný skvost.
  Tato situace mě naučila ‘nesoudit knihu podle obalu’, protože po přečtení této knihy, jsem s mojí přítelkyní musela plně souhlasit, zvlášť, když obsahuje moudra jako je "Když muži mluví o kráse, myslí sex".
  U této knížky jsem se skutečně nasmála, i když jsem ji četla podruhý.

  tatjana1737

  01.12.2015

  Zaujala mne obálka a anotace, stejně jako začtení se do prvních řádek, takže jsem koupila a nelituji, stále se ke knížce vracím, i když znám pointu. Tentokrát variace na Sněhurku, Popelku a Šípkovou Růženku s neočekávanou pointou (nápověda viz komentář uživatele Dašička). A dojde i na trochu té mytologie a hledání něčeho, po čem se pídil i Indiana Jones. Výborný princ Neodolatelný, který by konečně chtěl, aby se mu zachráněné princezny odměnily i něčím jiným než bonboniérou či pugétem růží.

  "Čaroděj byl zlý, opravdu zlý. Skutečně zlý. Doopravdy, vážně zlý. Zlý bez jakýchkoliv polehčujících okolností. Měl na svědomí mory a otravy, které se šířily vzduchem až do okolních zemí. Odpad z jeho hradu zamořil vodu ve všech vesnicích po proudu řeky. Vraždil osamělé pocestné, jejich kosti rozemílal na prášek a z jejich krve vařil nejrůznější lektvary. Při svých bizarních pokusech mučil malá chlupatá zvířátka. Trhal křídla motýlům. Nikoliv pro magické účely. Jen tak, pro legraci. Nikdy nenapsal mamince, když měla narozeniny. Kdykoliv si na trhu vybíral ovoce, mačkal ho tak silně, že už ho pak nikdo nekoupil."

  Peti

  13.12.2013

  Výborně psaná kniha, vtipně zpracovaný příběh o princi. Dle hlavních postav by se zdálo, že se jedná o pohádku, ale není to úplně tak přesné. Hlavní hrdina princ Neodolatelný plní úkoly zadané tajemníkem – tu zabít draka, tu osvobodit princeznu atd. K ruce má páže Wendella, který by se chtěl jednou stát rytířem. Jeho úkolem je chystat a nosit výzbroj a také poslouchat princovo básnění o dívčích vnadech.

  Dašička

  29.03.2012

  Pohádková fantasy o tom, jak je pro Neodolatelného – korunního prince těžké zbavit se panictví, přesto, že neustále zachraňuje princezny. A navíc když se dozví skutečnost, že vlastně není prvorozený – korunovaný???