Za trest Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Za trest

Benedikt Juliard jezdí překážkové dostihy pro amatéry, sní o profesionální kariéře, o vítězství ve Velké národní, ale najednou je všechno jinak. Trenér ho vyhodil, že není dost dobrý, otec ho chce mít vedle sebe ve volební kampani. A vzápětí vysoká škola. Beneditk musí poslechnout, ještě není plnoletý, kromě toho otce obdivuje. Benediktovi politika nic neříká, je mu však jasné, že otec se s poslaneckým křeslem nespokojí, přijde čas, bude usilovat o křeslo premiéra. Ale kdosi má zřejmě jiné záměry. Události dostávají dramatický spád. Tajemný noční výstřel, poškozeny vůz, požár – opravdu to byly pouze náhody? Benedikt se pouští do pátrání, přitom nejednou dokazuje, jak rychle se nad překážkami naučil rozhodovat, jak obratně umí padat. A to i v okamžiku, kdy se boj o křesla změnil v otevřený boj o život.Kniha v českém jazyce!


Stažení Za trest zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Za trest (0.00 EUR)


Stažení Za trest zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  10-lb penalty (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Rup

  28. ledna

  Číst Za trest sice za trest není, ale mě nenadchla. Bídný zloduch je znám od začátku do konce, hrdina nic moc hrdinského nevykoná, ani duše romantická se nepokochá žádnou láskou. Děj je předvídatelný, chybí mu gradace, spád celkově. Snad z nostalgie řadím do průměru a dávám za tři, ale milovníkům Francise (detektivek vůbec) nedoporučím.

  alzbeta4340

  18.08.2017

  Jedna z mých oblíbených Francisovek, líbila se mi stejně, jako když jsem ji četla poprvé před x lety. Na rozdíl od některých jiných nemám pocit, že by zastarávala. Princip primárních voleb je stále stejný.

  Anet09

  13.04.2016

  Kniha mi přišla nudná, ale potom se to rozjelo 🙂

  Finskej

  20.05.2015

  Rozhodně "francisovka s úhlem perspektivy méně obvyklým" (na ostatní francisovky), o nic méně však čtivější (než ty ostatní francisovky). Jak postupně šířeji objevuji dílo tohoto spisovatele, stále víc žasnu nad vyspělou formou vypravěčství i nad tím, které všechny aspekty a roviny a úhly více či sebeméně související s ústředním životním tématem (totiž dostihovým sportem) dokázal popsat a napsat. A přitom ani psychologie jeho postav nebývá placatá… tedy na pokleslý žánr, jakým je, alespoň teoreticky, detektivka… kdepak, v podání pana Francise už se to podezřele blíží beletrii a to beletrii sakra zábavné.

  jarin58

  20.11.2012

  Nemám moc zkušeností s knihami D.Francise,ale tato mi přišla nezáživná.

  vitavita

  09.03.2012

  Život je někdy velmi těžký…