Za temnotou Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Za temnotou

Román autorky bestselleru Wolf Hall oceněného Booker Prize za rok 2009.

Hrdinkou černé grotesky o styku se záhrobím, je Alison Hartová, která se svou asistentkou Colette cestuje po Anglii a vystupuje jako médium. Překvapeným divákům svých vystoupení sděluje konejšivé vzkazy od jejich drahých zesnulých. Říká jim ale pravdu? Pod zevnějškem usměvavé baculaté ženy se skrývá zoufalá osoba, kterou děsí hrůzy, jež tají svým klientům, a pronásledují ji duchové lidí z její vlastní minulosti. Vnikají od jejího domu, do jejího těla i mysli a sílí s každým jejím pokusem se jich zbavit…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Za temnotou zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Za temnotou (0.00 EUR)


Stažení Za temnotou zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Beyond Black

  Žánr:
  Literatura světová, Horory
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  snimcibdim

  09.09.2017

  Zvláštní čtenářský zážitek – kniha žánrově trochu neuchopitelná.
  Možná ji lépe vystihne popis toho, o co nejde, než popis toho, o co jde. Přestože hlavní postavou je žena, co komunikuje s duchy, není to kniha ani o ezoterice, ani nejde o horor. Schopnost vnímat duchy autorka nahlíží stejně samozřejmě, jako by popisovala výjimečný hudební sluch. Přestože na konci dojde k jakémusi docela brutálnímu odhalení, nečte se to jako kauzální příběh vyprávěný za účelem tohoto odhalení – struktura děje se spíš blíží výseku ze všedního života dvou nevšedních žen. Přestože život hlavní postavy je spjat s tím, že si vydělává zmíněnou ezoterikou, nemohou se z toho možná tak docela těšit ani milovníci ezoteriky ani její odpůrci. Protože na jednu stranu se autorka k lidem provozující tyto praktiky nestaví zrovna lichotivě, umí být vlastně docela drsná – na druhou stranu ale ezoteriku nezpochybňuje a schopnost být médiem pojímá jako naprosto samozřejmý a téměř běžný druh talentu. I když samotný námět by velmi dobře posloužil i nějakému klasickému hororu, Hilařina sofistikovaná forma vyprávění má blíž ke společenskému nebo psychologickému románu. Zkrátka: je to zvláštní kniha.
  Pro mě silné a poutavé.

  ZÓNA

  11.04.2015

  Nejde ani o to, zda té knize věříte, či nikoli. Pokud to první-můžete se z ní vynořit jako pološílený jedinec. Mrtví mají přeci příšerný osud a pokud to čeká právě vás, není to příjemná budoucnost. Pokud to druhé, tak si řeknete-nic moc. A ono to tak skutečně je. Moc nerozumím nějakým nominacím na knihy roku a různé ceny, které autorkou tímto románem získala. Netvrdím, že v knize nenajdete zajímavé části, nebo dobré dialogy, ale to je na můj vkus příliš málo. Hodnotu by tato kniha měla jedině tehdy, pokud by skutečně popisovala život po smrti. A pokud to tak skutečně je, tak jak se říká: NO, POTEŠ PÁNBŮ…

  salamandrina

  10.11.2014

  Nedočetla. Po historických knihách Wolf Hall a Předveďte mrtvé poměrně velké zklamání.

  denuska

  02.09.2012

  Příběh o dvou nešťastných ženách, které si zbyly a snaží se za spoluúčasti duchů přežít na tomto světě.