Za přísahu a lásku Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Za přísahu a lásku

S vyprávěním ústřední postavy, normanského rytíře Humphrey Visdeloua vstupuje čtenář do Británie první poloviny 12. století, kdy po smrti anglického krále JIndřicha I. vzniká spor mezi třemi možnými následovníky trůnu – Štěpánem Anglickým, královnou Maud a vévodkyní Matyldou z Anjou. K nelítostnému zápasu o moc se připojují skotský král David, který vtrhne do Anglie ze severu, a Geoffrey de Mandeville, starosta Londýna, ctižádostivý šlechtic, který sní o tom, že se stane jedním z nejmocnějších, možná samotným králem. Román Za přísahu a lásku je historickou freskou, s poutavým a dynamickým dějem, která přibližuje méně známé období britských dějin.Kniha v českém jazyce!


Stažení Za přísahu a lásku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Za přísahu a lásku (0.00 EUR)


Stažení Za přísahu a lásku zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Knight in Anarchy (1999)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Vyšehrad
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Vlk.kh

  30.12.2017

  Knihu mi kdysi doporučil tatík, když jsem začal projevovat vážnější zájem o historii a prskal jsem nad tím, že historické romány, co se mi dostali zatím pod ruku jsou příliš idealizované, zromantizované a naivní a že si to zkrátka představuji trochu jinak. Tak to u této knihy opravdu nehrozí! Syrovost raného středověku a drsnost oněch časů sálá z každé stránky. Doporučuji všem, kteří chtějí číst realistický historický příběh a ne romantizované rytířské love story.

  Vidlička

  17.10.2017

  Chardon řekl vše…
  Je opravdu příjemné číst knihu, kde autor středověk romanticky nepřikrašluje a snaží se ho čtenáři vykreslit se vší tou špínou a krutostí (nebo pudem sebezáchovy?), ale ani ho zbytečně "nezhnusuje". Velmi povedené a čtivé.

  chardon

  23.06.2015

  Neuvěřitelná kniha. Od první řádky Vás vtáhne do děje a zcela pohltí. Vypravěčské schopnosti autora a jeho smysl pro detail (místy až krutý detail) jsou zcela vyjímečné. Autenticky vystihuje dobu ve vší její středověké krutosti, kde lidský život neměl valnou cenu a rytířská čest a manská povinnost byly alfou a omegou smyslu života každého rytíře. Autorův popis míst, bitev, intrik, soudů či poprav je natolik realistický, že Vám zákonitě přijde na mysl, že v té době musel žít a Vy mu to rádi uvěříte. Nic si ve svém vyprávění nepřikrašluje romantickými výlevy, ale zároveň z této knihy nedělá bezdůvodnou řezničinu s potoky krve.
  Krutost a násilí patřily k této době a autor si je toho plně vědom, což dává naplno pocítit již v úvodu svého románu.
  Pro čtenáře to má ovšem svou výhodu. Má na výběr dvě možnosti. Buď po dočtení prologu na straně 8 zaklapnout knihu a s žaludkem na vodě ji dát zpět do knihovny, a nebo se nedočkavě zakousnout do první kapitoly a probíjet se nástrahami života normanského rytíře Humphrey Visdeloua na jeho cestě za přísahou a láskou.

  Smiragl

  04.02.2015

  i po letech se mi okamžitě vybaví začátek této knihy, ten opravdu stojí za to!