Za ďábly do deštných pralesů Tasmánie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Za ďábly do deštných pralesů Tasmánie

Na australském ostrově velkém jako Rakousko rostou nejpodivnější rostliny, které nenajdete nikde jinde na světě. Žije zde i vakovlk, nejzáhadnější zvíře naší planety. V neproniknutelných deštných pralesích, připomínajících obřími kapradinami třetihory, žijí nejjedovatější hadi, pavouci, štíři a další podivuhodní tvorové jako třeba ptakopysk či metr dlouzí raci. Z predátorů je to obávaný ďábel medvědovitý, hodný svého jména. Už v dávných dobách, když zněl jeho chraplavý hlas noční divočinou, v panické hrůze z lesů prchali i ti nejotrlejší osadníci…Kniha v českém jazyce!


Stažení Za ďábly do deštných pralesů Tasmánie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Za ďábly do deštných pralesů Tasmánie (0.00 EUR)


Stažení Za ďábly do deštných pralesů Tasmánie zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
  Vydáno: , Akcent
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  soukroma

  20. února

  Cestovní deníček českého turisty nedávné doby – není jasné, kdy tuhle velkou cestu ve skupině a s průvodcem autor podnikl (v každém případě Taipei-101 v té době byla ještě nejvyšší stavbou světa), doplněno o pár pěkných barevných fotografií. Titul klame, protože Tasmánii je věnován jen zlomek knihy, hodně času se tráví na Twaj-wanu a poté v Austrálii v malém úseku Melbourne-Sydney.
  Vhodné pro cestovatele do stejných končin, pokud si odmyslím pár překlepů, hrubek v češtině a velkou faktickou chybu na zadní obálce, kde se dočtete, že v Tasmánii žije vakovlk. Ten byl ale naneštěstí dávno vyhuben a rozhodně na něj "nenarazíte", ani tam ani jinde…

  haki34

  01. února

  Hezkých 75%…zajímavý cestopis, kde se díky přesedání autora dozvíme také něco o Tchaiwanu..škoda pravopisných chyb, a trošku mi vadil "osobní" tón – neustálé zmiňování členů výpravy (vyjmenovávání ženy autora a dalších společníků, zbytečné zdůrazňopvání kladného vztahu k vínu jednoho účastníka a pod.) – bohatě by mi stačil popis cesty a přírody. Dále také patrné lehké antipatie (možná to tak vyznělo jen pro mně) vůči chlapům s dětmi, kteří nebyli chodci ani třekaři, ale spíše typičtí turisté jdoucí za komercí, pohodlím a raději než v pralese trávili čas v cukrárně…
  Naopak líbilo se mi začlenění současnosti a minulosti, vypíchnutí různých zajímavostí (vyhubení vakovlka a podobně…). Trochu mě zklamaly fotky – autor je fotograf – třeba jen nižší kvalita tisku ?