Yokai Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Yokai

Světově proslulý vypravěč Stan Sakai oslavil pětadvacáté výročí Miyamota Usagiho historicky prvním původním grafickým románem, jenž nabízí zcela nový a plně barevný epický příběh.

Yokai jsou nestvůry, démoni a duchové japonského folklóru, jako je například podoby měnící kitsune, kočičí démon obakémono či zlobr oni. Těm všem – a mnoha dalším – musí Usagi čelit, když ho zoufalá žena požádá, aby nalezl její unesenou dceru. Stopa zmizelé dívky jej zavede hluboko do lesa, kde zjistí, že se yokai shromažďují k velkému nájezdu. K Usagimu se naštěstí připojí Sasuké, lovec démonů, který se rovněž snaží zastavit invazi. Věci však nejsou vždy tak, jak se být zdají – obzvláště když má někdo co do činění s nadpřirozenem!
Kniha v českém jazyce!


Stažení Yokai zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Yokai (0.00 EUR)


Stažení Yokai zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Usagi Yojimbo

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , Crew
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  milan1935

  16. února

  Tento příběh byl taková pěkná pohádka. Kresba je příjemná a postavy dobře udělané.

  jarynek

  10. ledna

  Obálka knihy se mi velmi líbila, ale jinak mne barevný Usagi úplně neoslovil. Příběh jednoduchý, předvídatelný – zřejmě více ocení znalci konkrétní japonské mytologie, na níž je v příběhu odkazováno. Hodně se mi zamlouval rozhovor s autorem na konci knihy a ukázka postupu při tvorbě obrázků.

  niki-chan

  23.10.2017

  Super knížka, která rozšiřuje řadu Usagiho. Barevnost dodala příběhu ten správný šmrnc 😉

  SedllY

  13.10.2017

  Knížečka/komiksíček, který zabere maximálně půlhodinku.
  Slabší 2 hvězdy za kresbu a konec, který nebyl zas tak špatný. Věřím, že menším dětem bez zkušeností s komiksy se může knížečka líbit.

  Yokolobuna

  01.10.2017

  Naivně prosté, prostě naivní. Šlo o mé první setkání s Usagim a moc dobře nedopadlo. Příběh jak z libovolného sobotního cartoonu na Nově nevalné kvality, který ničím nepřekvapí. Těch pár postav, co se v útlé knížečce objeví, mi přišlo neskutečně plochých (když se Usagi potřetí zeptal: "Děláš si srandu" už jsem protáčel oči). Až na design některých Yokai mě vůbec nic nezaujalo a za tu krátkou dobu jsem se dokázal i nudit. Velké zklamání…

  Claudius

  23.09.2017

  S výjimkou stripů bych Usagi Yojimbo označil za svou oblíbenou dospělou komiksovou sérii. Staré Japonsko, mytologie, napětí kombinované s humorem a filosofickými úvahami a všudypřítomná poetika Země vycházejícího slunce je kombinace, kterou opravdu můžu. Jednoho dne si musím přečíst celou Usagiho sérii.

  Disease

  28.06.2016

  "Grafický román" v rozsahu povídky ze standardních vydání Jojimba.

  martinstefko

  14.10.2015

  "Usagi Yojimbo: Yokai" je přese všechno krásnou ukázkou toho, jaký má Stan Sakai humor, ale především toho, jak dokáže krásnou japonskou mytologii představit i nám, lidem ve 21. století a hlavně v zemi, která nemá na japonskou kulturu až takové napojení. Když čtete Usagiho, máte chuť se víc dovědět o mytologii této země, podívat se na nějaký film od Akiry Kurosawy. Usagi je vizuálně krásný, ale knihu "Usagi Yojimbo: Yokai" si kupujte jenom proto, že králíka znáte a chcete mít tenhle Stanův krásný dárek bez výrazného příběhu ve své sbírce. Více: http://www.comics-blog.cz/2013/05/81-usagi-yojimbo-yokai-65.html

  Lusa

  08.02.2013

  Sice krátké, ale i tak skvělý krásný a konečně barevný příběh.

  Určitě bych to, ale nedoporučila někomu kdo by s Usagim chtěl teprve začínat, ač je příběh jednoduchý a člověk se hned zorientuje, je to až občas moc "dětské". Spíše to potěší nadšence Usagiho, kteří si ho dají do sbírky 🙂