Xenofobní průvodce – Češi Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Xenofobní průvodce - Češi

Veselý a rozverný pohled na Čechy – nepovrchní, nevybíravý, často sžíravý. Ale tak mistrný, že nepřekročí onu citlivou hranici mezi legrací a krutostí. Hloubková sonda do nejspodnějších pater duší Čechů, poučený náhled na jejich koníčky, záliby, radosti i strasti každodenního života v zemi, která leží v samém srdci bouřlivého kontinentu zvaného Evropa. Laskavě nelaskavé zrcadlo i pro Čechy samé…Kniha v českém jazyce!


Stažení Xenofobní průvodce – Češi zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Xenofobní průvodce – Češi (0.00 EUR)


Stažení Xenofobní průvodce – Češi zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Xenofóbní průvodce (6.)

  Originální název:

  Xenophobe’s Guide to the Czech (2008)

  Žánr:
  Humor, Literatura naučná
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Hodža

  13.08.2017

  Některé sentence by se mohly tesat do kamene… ale je to příliš krotké… stačí se podívat na vox populi pod články na Novinkách…vox po(pa)puli…

  danuska

  11.10.2013

  Cakala som, ze to bude vtipnejsie, ale dalo sa.

  SonaH

  31.01.2013

  Jak trefné, vtipné a pravdivé. Strašně jsem se nasmála a samozřejmě, někdy se i poznala. Skvělá knížka, jsem zvědavá, jaké to bude číst i o jiných národech.

  Namátkou:
  Jistým druhem národního sportu je řízení auta bez řidičského oprávnění. Za půl roku přistihla policie přes 8000 řidičů bez řidičáku.

  S Čechem můžete hovořit na jakékoli téma, avšak s jistou dávkou opatrnosti. U politických či sportovních témat je moudré nejprve si diplomatickými otázkami ověřit, na či stranu se dotyčný přiklání, a předstírat, že jsme s ním zajedno. Někdy se ale i tak nevinné téma jako je počasí ukáže být kontraverzní. Typický Čech je k hádce vždy připraven: hlasitě, bez zábran a o čemkoli. Čím méně předmětu sporu rozumí – tím lépe. A tak v diskuzích nakonec nevítězí ten, kdo použije nejlepší argumenty, ale ten, kdo víc křičí.