Will Grayson, Will Grayson Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Will Grayson, Will Grayson

V jeden studený večer sa na najnepravdepodobnejšom mieste v Chicagu stretnú dvaja neznámi chlapci s rovnakým menom. Od tej chvíle sa ich životy prepletajú.
Hoci žijú na rozličných predmestiach jedného mesta, akoby žili na rozličných planétach. Keď ich osud zaveje na prekvapujúcu križovatku, životy Willov Graysonov sa uberú nečakaným smerom. S pomocou nových aj starých priateľov vrátane obrovského Drobca Coopera, futbalového útočníka a nevšedne nadaného autora muzikálu, Will a Will začnú smerovať k romantickému rozuzleniu, ktoré vyvrcholí najúžasnejším stredoškolským muzikálom v dejinách.Kniha v českém jazyce!


Stažení Will Grayson, Will Grayson zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Will Grayson, Will Grayson (0.00 EUR)


Stažení Will Grayson, Will Grayson zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (135)

  Přidat komentář

  JitulHa

  včera

  Dva kluci s totožnými jmény, jedno velké nedorozumění, spousta muzikálového nadšení a k tomu Drobek navrch. Rovná se nenáročné, celkem zábavné, místy možná trochu depresivní čtení na jedno odpoledne, při jehož psaní spojili síly dva oblíbení spisovatelé v žánru YA knih.

  postrach

  10. března

  Kniha mě nezaujala,už od první stránky.Souhlasím s tím,že je pro kluky a mladší čtenáře.To,jak autoři,neustále píší o gayovi Drobkovi,se mi,vůbec nelíbí.Asi ji ani nedočtu a půjdu ji vrátit.

  lenkaabooks

  08. března

  Tohle je kniha pravděpodobně určena klukům, co se srovnávají s tím, že jsou na kluky. Náhodně se potkají dva se stejným jménem, ale odlišnými, i když možná v něčem stejnými problémy. Jen to asi není čtení pro matky dcer.

  NiNo

  06. března

  Kniha je průměrná. Četla se mi poměrně dobře a rychle, ale kdybyste se mě zeptali, co se mi na ní líbilo, musela bych dlouho přemýšlet, než by mě napadlo něco konkrétního.

  Jája92

  10. února

  Kniha byla zajímavě vykreslena, i když to není nejlepší dílo, které jsem četla. Přesto je napsané velmi dobře.

  soroboru

  04. února

  První a poslední kniha, kterou jsem od autorů četla. S hrdiny jsem se prostě nedokázala ztotožnit, většinu knihy mi oba lezli na nervy. Jediná světlá stránka knihy byl odkaz na Schrödingera.

  annamc

  01. února

  Pěkná oddychovka, u každého Willa bylo dobře vidět, že ho psal jiný autor, ale nakonec to ani nevadilo, protože oba dva byli úplně jiné osobnosti. Líbilo se mi, že to bylo vlastně hodně o gayích, moc takových knížek pro young adult není :))

  Andvejka

  31. ledna

  Přiznám svou chybu, že jsem si nezjistila o kom přesně kniha je. Ne, že by se mi nelíbila, nicméně bych upřednostnila, kdyby byli oba W. G. dospělí muži, ne středoškoláci. Nicméně to asi nemění myšlenku knihy. Kniha se četla hezky, rychle a nikterak jsem se neztrácela v tom, který W. G. je který, ale bohužel to na víc jak 3 hvězdy není (původně jsem chtěla dát jen dvě, ale ta třetí je za celkem nepodstatný fakt, že se děj odehrává v Chicagu)

  krevetinka

  31.12.2017

  Kniha se mi velmi líbila, byla v ní krásná myšlenka toho, že každý člověk je nějaký, a že nikdo není dokonalý. Přesto každý z nás chce, aby si nás někdo vážil a abychom byli milování. Všechno tohle bylo zakomponováno do vtipného obalu, spoustu skvělých postav a sympatického prostředí. Musím říct, že mě spíše bavily pasáže s tím depresivnějším willem graysonem a SPOILER mrzelo mě, že ani s ním to Drobkovi nevyšlo.

  Zania

  23.12.2017

  Nelíbila se mi, pro mě špatně psané.

  AniS1

  08.12.2017

  To že někomu nedojde, že jsou tam dva Willové není chyba autorů… promiňte, ale už podle anotace, nebo dokonce názvu je to jasné! A že je někdo hloupý a nedojde mu ani jednoduchá beletrie…
  Neříkám, že je kniha úplně nejlepší, ale nejhorší taky ne. Co se týče tvorby Johna Greena, řadila bych knihu na třetí místo. Hned za Hledání Aljašky a Hvězdy nám nepřály. Papírová města byla srovnatelná s Willem Graysonen. Kateřiny bych hodnotila nejzáporněji.
  Kniha je příjemná, oddechová a rozhodně čtivá. Nejspíše hodně záleží na aktuální náladě, resp. na tom, jestli jste naladěni na něco romantického.

  EvaT86

  03.12.2017

  Úžasná knížka, vtipná, chvilkami smutná, sympatická – prostě doporučuji.

  TimetoStyle

  24.11.2017

  Tak tahle knížka mě velmi zklamala. Čekala jsem od ní mnohem víc. Nejdřív jsem si myslela, že píšou jméno Will špatně. Ale oni to udělali tak, že v první půlce knížky to píšou s malým počátečním písmenem a v druhé půlce to píšou normálně s velkým písmenem. Byl to zajímavý příběh, ale strašně se vlekl. Dávám 1*

  Nikole.Tae.Kook

  24.11.2017

  Kniha se mi líbila, až na to, že ze začátku jsem nevnímala, který Will je který. Referát o téhle knize se dělal velmi těžce, protože pro ostatní na pochopení je těžké pochopit, který Will je, který. Upřímně si myslím, že by se ta kniha mohla jmenovat Willové a Drobek nebo něco takového, protože se to celé točilo hlavně kolem Drobka. Drobek byl můj oblíbenec v téhle knize, protože měl dobrý smysl pro humor. Tahle kniha byla hodně vtipná, protože jenom co jsem ji otevřela jsem se začala smát a tak to pokračovalo až do konce.

  MizNaďa

  13.11.2017

  Kniha nebyla špatná ale, že by mě to nějak vzalo to ne.

  NightShade

  08.11.2017

  Přečetla jsem ho během 2 dnů a musím říct, že jsem očekávala mnohem víc od těchto dvou autorů a samotné anotace. Až do osmé kapitoly jsem vůbec nevěděla, že se Willové střídají a měla jsem za to, že to je jedna postava. To, že jsou vynechaná velká písmena jsem považovala za chybu korektorů. Později jsem se už dokázala zorientovat. Stále se tam opakovalo jenom Drobkův tanec, Dobkův tanec a pořád dokola až už to bylo i otravné a stejně z toho muzikálu nic famozního nevyšlo. Občas jsem se zasmála, ale netuším jestli se do ní někdy znovu pustím.

  saint.klara

  30.10.2017

  Knížka je trochu zamotaná, zejména na začátku. Jakmile to pochopíte, čte se sama, snadno a rychle.

  christiey14

  24.10.2017

  Začátek nic moc, konec fajn. 🙂

  SmallLucia

  21.10.2017

  Abych použila Schrödingerovu metodu, tahle knížka byla a zároveň nebyla dobrá. Některé věci prostě byly a zároveň nebyly vtipné. A tak to bylo u všeho. Čekala jsem od ní trochu více.

  andy_nejedla

  15.10.2017

  Ze začátku mi trvalo, abych si zvykla na styl, jakým je kniha psaná, ale jinak se mi moc líbila a bavila mě. Je čtivá, vtipná, hezká…

  KatulakT

  14.10.2017

  Tak moc jsem si přála, abych byla z tohohle Johnova díla nadšená, ale ono to nějak nešlo. Neměla jsem přehnaná očekávání, spíše jen skryté přání. Smůla.
  Opravdu dobrých námětů zde bylo plno, ale zdá se mi, že ani jeden z nich nebyl využit k mé spokojenosti (deprese, přátelství, partnerství, muzikál, shoda jmen). Celkově byl příběh takový nijaký; celé to vlastně stálo a padalo na vztazích, které nebyly ani věrohodné nebo dostatečně vykreslené. Postavy byly sice popsány o něco lépe, ale já k nim nějak nepřilnula. Prakticky mi byly jejich osudy jedno, anebo mě jejich přítomnost neskutečně štvala (Drobek).
  Nemohu ale opomenout a vyzdvihnout to, že jsem se během čtení mnohokrát od srdce zasmála. Některé dialogy nebo úvahy byly opravdu k popukání!

  Čtivost 90 %
  Zápletka 50 %
  Humor 100 %
  Napětí 20 %
  Celkový dojem 70 %

  KateTheBlogger

  04.10.2017

  Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na styl, kterým je knížka napsaná-autoři se střídají po kapitolách a zprvu mi vadilo, že jeden Will o sobě píše jenom malými písmeny, ale na konci už mi to ani nepřišlo. Oceňuji zajímavou myšlenku propojení dvou různých lidí se stejným jménem i vzájemné propojování příběhů. Knížka se mi četla rychle a bavila mne.

  AbigailBC

  01.10.2017

  Čekala jsem něco víc. Nejdříve to vypadalo docela nadějně a já se těšila, že možná Will bude s Willem. Že to bude něčím zajímavý, že se první Will psychicky najde a druhý Will se bude postupně učit důvěřovat. Nebo nevím, něco. Něco, co by ten příběh udělalo zajímavým, když už ten styl vyprávění nestál za moc. Hm. Tak v dalších Greenovkách asi pokračovat nebudu.

  Glimmer

  30.09.2017

  Na knížku jsem se velice těšila, protože "greenovky" mám prostě ráda, ale asi jsem čekala trošku víc. Příběh Greenova Willa se mi líbil od začátku, sice jsem našla hodně stejných povahových rysů s ostatními hrdiny z jeho jiných knížek, ale přesto…s tímto Willem jsem problém neměla. S Levithanovým Willem ovšem minimálně ze začátku ano. Prostě mi jeho postava nesedla. Co se týče Drobka, tak to byla jedna ze světlejších stran knížky. Spolu s Jane dodávali příběhu aspoň kapku humoru.
  Musím ale přiznat, že čím víc se příběh blížil ke konci, tím víc mi přestával vadit i will. Po závěrečných slovech obou autorů jsem si obrázek na knihu ještě trochu přetvořila, přece jenom to byla jedna z jejich prvních knížek…Ale i tak, řadím do takového průměru. Líbilo se mi to, ale taková oddychovka. Na čtení k moři můžu doporučit. 🙂
  Hodnocení: 70 %

  Ruxandra

  29.08.2017

  Knize jsem dala šanci kvůli Johnu Greenovi, jelikož ty od Davida Levithana u mě spadají spíše do průměru. Nebylo to úplně špatné, ale zároveň tomu něco chybělo. Tři hvězdičky jsou myslím si adekvátní.

  Katee

  23.08.2017

  Celých prvních nejméně 100 stran jsem byla rozhodnutá dát knize hodnocení odpad, což jsem ještě nikdy neudělala. Naprosto nezajímavé, nezáživné, nudné. Oba Willové neskutečně nesympatičtí. V druhé půlce se to naštěstí trochu zlepšilo, ke konci jsem se i docela začetla. Jinak ale nic moc, pořád se omílá to samé dokola. Knihy Johna Greena jsou obecně příliš přeceňované a asi nikdy nepochopím, co na něm tolik lidí vidí. Nejsou vyloženě špatné, ale žádná hitparáda to teda taky není. Prostě horší průměr – stejně jako tato knížka. Rozhodně bych ji nedoporučila.

  Aneliss

  21.08.2017

  Milá knížka, která se zabývá hlavně tématem přátelství, homosexuality a deprese. Děj utíká jako voda, jen s občasnými záseky,celkové hodnocení kazí jenom přeslazený americký konec.

  petr.o

  20.08.2017

  Obě postavy Willa Graysona byly super. Obsahově kniha byla psána vtipně a s velmi zajímavým příběhem. Akorát mi moc nesedla postava "Drobka". Jeho charakteristika obézního, afektovaného gaye, který napsal školní muzikál, to mi už přišlo trochu nad míru. Za mě jednoznačně vyhrál styl psaní od D. Levithana.

  a.r.nick

  16.08.2017

  Kniha se mi líbila – sympatičtí hlavní hrdinové (nejen oba Willové, ale i postavy okolo), děj byl vyprávěný s vtipem a těšil jsem se na každou další kapitolu. Líbilo se mi i to, že mnohem víc než vztahy partnerské se tam kladl důraz na přátelství, to nebývá tématem v YA zase tak často… Možná strhávám půlhvězdičku za ten až příliš "hollywoodsky přeslazený" a tedy malilinko kliošidní konec ;-).

  Dominika_a

  13.08.2017

  Já jsem z knihy úplně nadšená! Netušila jsem co od knihy čekat , když jsem tu četla komentáře , ale nezklamala. U knihy jsem se od srdce zasmála, splnila moje očekávání, a John Green mě snad nikdy nezklame. 🙂