Vždycky jedna noc Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Vždycky jedna noc

Román, odehrávající se v České republice a ve Finsku na počátku 21. století, vypovídá o citových problémech dcery a matky.
Čtyřiadvacetiletá Ilona se po rozchodu s přítelem vrací k rodičům do Brna, kde přijme práci v univerzitní knihovně. Frustrovaná mladá žena, toužící po úspěchu a štěstí, se náhodně seznámí se starším přitažlivým Finem, rozvedeným regionálním ředitelem firmy na mobilní telefony v Kuala Lumpuru. Po krátké známosti se za něj provdá. Její představa o pohodlném životě v přepychové rezidenci i o cestování po světě se však nevyplní. Manželova bývalá žena těžce onemocní a on se musí v Helsinkách postarat o malou dceru. Zklamaná Ilona se těžce vyrovnává se změněnou situací. V cizí zemi, bez rodiny a přátel a s minimální znalostí jazyka, je nucena místo zaneprázdněného manžela pečovat o malé dítě. Také představy její matky o životě se rozcházejí s realitou. Přichází o lukrativní zaměstnání a její pokus řešit manželskou krizi vztahem ke stárnoucímu zpěvákovi končí zklamáním. Druhá próza české autorky, uplatňující své zkušenosti z pobytu ve Finsku, se nevymyká průměru a v některých motivech ztrácí věrohodnost. Ozvláštňují ji citáty z eposu Kalevala.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vždycky jedna noc zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Vždycky jedna noc (0.00 EUR)


Stažení Vždycky jedna noc zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Hejkal
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  sabca

  15.04.2015

  Příběh je zajímavý tím že je veden ve dvou liniích. Život dcery, která se provdala do Finska a její matky, která zůstává v Čechách. Ani jedné se nedaří tak, jak by si přála. Myslím, že stojí za přečtení

  fruitbueno

  14.09.2014

  Bavila jsem se, příběh prožívala a hrdince fandila…

  Aneleh

  08.08.2014

  Sen o krásném životě v cizí zemi se rozplyne, Ilonin manžel se vrací k bývalé ženě a hlavní hrdinka nakonec musí být ráda, že v cizí zemi přežila. Ani její matka nenajde štěstí, když se podřizuje manželovo přání společně podnikat, i když už našla práci, která ji opravdu naplňovala. Příběh nemá happy end, ale tak to v životě bývá. Přesto je v závěru řečeno, že "všechno dobře dopadlo". Všichni přežili, poučili se a záleží jen na nich, jak si teď uspořádají svůj život. Velmi poučná kniha, kterou doporučuji si přečíst.