Vytoužený Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Vytoužený

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a především Stark Trilogy přichází další nová erotická série o třech mocných a záhadných mužích a krásných ženách, které je umí dostat na kolena, a o stravující vášni, která je spojuje.
V prvním dílu s názvem Vytoužený Angelina ztrácí jediného člověka na celém světě, který ji znal a rozuměl jí – strýčka Jahna. Jako dospívající dívce jí zemřela sestra a ona pak trávila většinu času se strýcem. Tři chlapci, které vychovával – Evan, Tyler a Cole – ho také silně postrádají. Angelina si už dlouho myslí na Evana – od první chvíle, kdy ho uviděla, ale on její city neopětuje.
Byl vším, po čem jsem toužila, co jsem si zoufale přála – a vším, co jsem nikdy nemohla mít.
Nebo je všechno jinak? Angelina má svá tajemství. Udělala věci, které by ráda vzala zpět. Angelinou vytoužený Evan rovněž něco skrývá a právě jeho tajemství je tím důvodem, proč se celou dobu od ní držel dál. Teď, když strýc zemřel, se Evan musí rozhodnout. Jejich vzájemná přitažlivost se však nedá zapřít – a pokušení se někdy nedá odolat. Jenže jim zbývají pouhé tři týdny – tři týdny žhavého sexu.
Od chvíle, kdy jsme se dotkli jeden druhého, nás stravovala vášeň. A já jsem věděla, že od teď už nikdy nebudu stejná.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vytoužený zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Vytoužený (0.00 EUR)


Stažení Vytoužený zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Most Wanted (1.)

  Originální název:

  Wanted (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (18)

  Přidat komentář

  Evule114

  11. března

  Musím souhlasit s některými komentáři, i když tak nízké hodnocení bych nedala. Tak ať to shrnu: Hlavní hrdinka zde vůbec nebyla popsaná krom hustých vlasů a velikosti podprsenky, což nevím proč, mi docela vadilo. Dále je pravda, že výraz ,,kunda" mi zde opravdu neseděl a co mě na knize až do tří čtvrtin vytáčelo, byly její odpovědi ,,ach" jako by byla slabomyslná… Ale k tomu všemu negativnímu se to četlo rychle a konec se mi líbil, i když se děj na začátku táhl a na konci na pár stránkách bylo vše vyřešeno… jsem zvědavá na druhý díl 🙂

  LivN

  29. ledna

  Moc dobrá knížka. Musím ale říct , že jsem se čtením knížky trošku váhala a nechtělo se mi do ní ,ale nějak mi pořád křížila cestu ,tak jsem si řekla , že ji zkusím a nelituji toho. Byl to zážitek a určitě si přečtu i další díly. Nechyběl tam humor , napětí a hlavně erotika a chemie mezi hlavními hrdiny.

  xena_petra

  15.12.2017

  Kniha se mi velmi líbila. Samozřejmě ale záleží na názoru.

  Tesset

  06.05.2017

  Pro mě strašně nesympatické postavy, děj nic moc, dialogy nic moc – to bych ještě u takové knihy čekala, ale alespoň ty erotické scény měly stát za to a – nic moc. Navíc ještě to natahování na začátku a rychlá smršť na konci – no nevím.

  Turquoise

  07.07.2016

  Tohle byla moje první kniha od Julie a musím se přiznat, že nějak odvařená z ní nejsem. Já nevím, mně ten děj připadal takový hrr vzhledem k okolnostem. Celé roky si myslela na Evana, kluci ji brali jako mladší sestru, ale přitom o nich nic moc nevěděla? Neměla na ně ani telefonní čísla a přitom ji tak ochraňovali….? Dívné. A pak se najednou všechno semlelo během pár dnů? Navíc, tohle bylo asi poprvé, co mi vadily některé vulgárnější výrazy. Nějak mi to tam nepasovalo.
  Naštěstí ke konci už mě to docela chytlo, já prostě padouchy miluju a padělání uměleckého díla byla pro mě třešnička na dortu.
  Jako pozitivum vnímám fakt, že knihu jsem přečetla během pár hodin a nebyl to ten případ, když jsem knihu odložila a každý večer se ni v posteli dívala a říkala si, sakra už to dočti.
  Mno, hurá na druhý díl, snad mě uspokojí víc.

  CHESS

  03.06.2016

  Nedokázala jsem to dočíst 🙁

  avalonek

  29.02.2016

  No,co k tomu říci.Zase tak špatný to nebylo,ale zase tak úžasný taky ne.Ale nechci bejt zase strašně hnusná,takže dalo se to.Začátek me vcelku docela hodně bral,ale pak to začalo trošku slábnout,což mi bylo vcelku líto,protože kdyby to mělo tu akci co od začatku až ke konci,tak bych asi ani nechodila spát a jen bych to hltala.Takhle jsem to prečetla teda vcelku rychle,ale umim to i rychleji.

  Nel-ly

  22.11.2015

  Takže… Angelina aka Angie aka Lina byla divoké dítě, pak jí zabili hodnou sestřičku, a ona trpěla pocitem viny, tak moc, že divošku v sobě zabila (což vysvětluje, jak mohla v mládí s kamarádem ukrát harleye a vyspat se s ním, aby se zbavila panenství, a proč hledala adrenalin…) a přestěhovala se ke strejdovi, který si vzal pod křídla tři mladé chlapce (ale žádný prasečinky tam nebyly) a ti byli samozřejmě strašně cool a sexy… a o pár let později i děsivě bohatí a ochranářští a nedobytní. Hlavně ten jeden. Evan Black. Mokrý sen všech žen a obzvlášť Angie.
  No, teď je strejda mrtvý, takže není důvod, aby se od sebe Angie s Evanem drželi dál, ale nejdřív na světlo musí vyplavat špinavá tajemství…

  K.R.A.V.I.N.A. Bez mozku, bez uvěřitelného nápadu a nijak dobře napsaná ani přeložená, ale prčíst se to dá za pár hodin, to je fakt.

  P.S. Fakt nechápu, proč autoři dnešních románů musí tak masakroidně ničit americkému publiku Dantovo dílo. Ten se musí otáčet v hrobě.
  P.P.S. Angie na všechno regauje slovy "Ach" a nejoblíbenější slovo autorky (překladatele?) je kunda.

  cukrovka

  15.09.2015

  Zajímavý námět. Autorka mohla ještě více rozvinout minulost hlavních hrdinů i zlodějskou akci. Vše se mi zdálo moc uspěchané, zjednodušené.

  kacaaba

  09.07.2015

  Mám z této knihy takové rozpolcené pocity. Vadilo mě to doprošování a uhánění Evana. Příběh byl slabý, dlouho dlouho nic a pak bum pravda ve 2 kapitolách. Myslím, že myšlenka byla dobrá, ale nějak se s tím nepoprala jak by měla. Je to jedna z mála knížek tohoto tématu, ke které se už asi nevrátím. Jsem zvědavá, jak na tom bude pokračování.

  Nuttelka

  12.05.2015

  Tak tato série se mi bude myslím líbit víc než Stark trilogy… Sice než se dopracovali k jádru věci, tak to bylo jen samé vzdychání po Evanovi, ale i tak se mi to líbilo, hlavně, když jsme se konečně o Evanovi něco dozvěděli a Evan má u mě velké plus, že se lásce vůbec nebránil a vyslovení "miluju tě" se vůbec nebál 🙂 A je zajímavé, že se vždycky k sobě najdou dva, kteří si plně rozumí, i když je to na hranici zákona 😀 No, jsem zvědavá, na další dva osudy ze "tří králů" 🙂

  Nikyna8

  08.05.2015

  tak za mě super ze začátku jsem byla rozpačitá, ale pak jsem se začetla a mohu doporučit, romantické, erotické od každého kousek už se těším na další díl,hned dneska se do něj začtu už se těším

  jitka7

  19.04.2015

  Chyběl mi u toho nějaký pořádný děj. Na začátku to vypadalo slibně a pak mě chuť dočíst tuto knihu opustila. Přesto jsem to zvládla. Ale dojem nemám asi žádný. Určitě si na knížku moc nevzpomenu. Bohužel…

  monika4478

  06.03.2015

  Knize chybělo trochu víc zajímavějšího děje, zápletky, akce takže mě moc nezaujala .

  Ivy

  10.02.2015

  Hned z kraje knihy mě hodněkrát napadlo se čtením seknout. Takže se musím plácat po rameni, že jsem to vydržela (protože to není moje parketa číst něco, co mě nebaví) a nakonec jsem za to celkem ráda. Ne, že by to byl příběh, který by si nikdo neměl něchat ujít. Ale hezký příběh to byl. Když jsem se přehoupla přes tu míň zábavnou část, příběh mě pohltil a nakonec i bavil. Určitě by to bylo zajímavější kdyby spisovatelka víc rozvedla tu jejich zločineckou akcičku, protože je opravdu škoda, že to všechno proběhlo tak rychle a jednoduše, ale co… kniha je romantikou, s tím učel splnila a nějakou detektivně akční zápletku čert vem i když mi tam trochu chyběla.

  Beni

  04.01.2015

  Omlouvám se všem, kterým se kniha nelíbila – ale já sama za sebe musím říct, že je super. Na rozdíl od Stark Trilogy (tu jsem četla několik dní, jelkož mě začátek moc nezaujal…) jsem tuto knihu nemohla dát z ruky.

  Hned zítra se vrhnu na druhý díl 🙂

  illca2

  16.12.2014

  Za mne kniha nic moc. Průměr. Všechno bylo předvídatelné. Na konci malá zápletka a šťastný konec. Ale na odreagování pohodové čtení …

  Lucka.79

  26.10.2014

  Kniha má zajímavý námět. Evanova postava je na jednu stranu typický -bad guy-, jeho podnikání, které mu vynáší slušné peníze není zrovna křišťálově čisté, má svá tajemství, která si pečlivě střeží (později zjistíme, že to má mnohá -ale-). Na druhou stranu Angelina budí zdání pravého opaku – vzorná dcera politicky angažovaného otce, pracující pro svého strýce v oblasti umění. Ale jak už to bývá zdání klame. I Angelina mnohé skrývá. Když dostane příležitost pracovat v politice, ocitá se ve fázi, kdy se musí rozhodnout, jestli je to opravdu to, co chce. Více prozrazovat nebudu, postava Angeliny mi přišla v mnohém zajímavá, co se skrývá za tím, že popírá samu sebe se brzy dozvíte … jen si myslím, že mnohé mohla autorka ještě trošku více rozvést, ať už na straně Evanova podniku nebo minulosti Angie. Ale díly na sebe nepřímo navazují, takže mnohé bude jistě ještě zmíněné …