Vyhnalovec Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Vyhnalovec

Děj románu nás vtáhne do období začátků 20. století, které po 1. světové válce přineslo rozpad stávajících státních zřízení včetně rozpadu Slezska, do odlehlých končin hraničního pásma mezi Pruskem a Rakouskem. Právě na jednom z takových míst stojí osamělý dům obestřený tajemstvím a vzálený od lidského společenství, který si proto vysloužil název Vyhnalovec. Prožijeme několik let s jeho obyvateli a poodhalíme tajemství pašeráckých stezek a způsobu přechodu hranic s pašem. Nesnadné živobytí a nezaměstnanost v tomto odlehlém koutku země nutily obyvatele z obou stran hranic pašováním živit todiny. Postavy románu jsou docela obyčejní lidé, jejichý osudy mění pohnutá doba. Žijí svůj každodenní život, mají své tužby, ale staví se jim do cesty množství překážek, s nimiž se snaží vyrovnávat každý svým způsobem. K největším změnám patří připojení Hlučínska k Československu v roce 1920. Obecná nelibost a narušení zaběhnutých pořádků vyostřily mezilidské soužití. Ve jménu přežití se však lidé učí brát věci tak, jak přicházejí, a přizpůsobují svůj krok nově vzniklé republice.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vyhnalovec zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Vyhnalovec (0.00 EUR)


Stažení Vyhnalovec zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Repronis
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Isew

  09.06.2017

  Syrová a nehostinná krajina Hlučínska dvacátých let minulého století. Každodennost rodiny, která to nemá vůbec lehké. Napsáno tak, že cítíte, jako byste tam byli.

  Evišťátko

  19.11.2016

  Další kniha této autorky a nezklamala. Zacelily malé místo v mých velkých dějinných mezerách.