Všechny tvé polibky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Všechny tvé polibky

Sarah Pleinsworthová nemůže odpustit Hughovi Prenticeovi souboj, který téměř zničil její rodinu, bratrance přinutil uprchnout a Hugha zanechal s ošklivě poraněnou nohou. To Hughovi vyhovuje, protože nesnáší dramatická gesta Sarah. Ale když jsou ti dva nuceni strávit spolu týden, zjistí, že nečekané polibky a oboustranná vášeň dokáží změnit jejich názor…Kniha v českém jazyce!


Stažení Všechny tvé polibky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Všechny tvé polibky (0.00 EUR)


Stažení Všechny tvé polibky zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Smythe-Smith Quartet (3.)

  Originální název:

  The Summ of All Kisses (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR), Euromedia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  miruska1

  15.11.2017

  autorka nesklamala. Mam rada dialogi v jej knihach.

  Blahona

  08.07.2017

  Bohužel pro mě nejslabší kniha autorky. První polovina byla super, užívala jsem si ji..a pak přišlo rozčarování v podobě hlavní zápletky. Předpokládám, že se autorka musela zhulit, jinak nevím, jak mohla vymyslet tak absurdní pitomost. Jaká škoda! Více v recenzi zde na DB nebo na mých stránkách www.kniznisiesta.cz

  PerlaZP

  05.06.2017

  Tak nevím, co bych k této knížce měla říct. Přečetla jsem ji pouze proto, že ji napsala moje oblíbená autorka i když se mi někdy zdálo, že to snad, ani není možné…
  Zápletka byla velice podivná a nudná. Doufám, že příští díl této série bude daleko lepší. Nevím, jestli se mám těšit a nebo děsit…
  Knížce dávám tři hvězdičky…

  LilianaFalcon

  01.05.2017

  První polovina byla pět hvězdiček, druhá na 2,5-3. Nejvíc mě ale štve, že mi přijde, že jedna dost zásadní otáka, tam vůbec nebyla dořešená.

  Suza

  27.01.2017

  Vtipné dialogy, rozvětvená rodina…ale nějak mi chybělo víc romantiky. Nevím, možná bych uvítala víc prostoru pro vývoj vztahu hlavních hrdinů na úkor postav z předchozích a příštího dílu.

  Litocha

  20.11.2016

  Jasně, nejsou to Bridgertonovi, ale i nejslabší Juliina kniha (a to, troufnu si říci, tahle není) je pořád lepší než naprostá většina nejlepších knih jiných autorek historických romancí. Mám ráda (dů)vtipné dialogy, pokud možno uvěřitelné zápletky (bez všemožných únosů, hrdinek ve smrtelném nebezpečí a podobně), moc se mi líbí špičkování a zároveň láskyplné vztahy mezi sourozenci, které jsou pro J. Q. typické. Zamlouvá se mi, jak je svět vytvořený autorkou provázaný, jednotlivé postavy proplouvají různými knihami a sériemi, i když je pozornost zaměřená pokaždé na někoho jiného. U téhle knihy jsem byla místy trošku zmatená z některých dialogů, ale možná je na vině překlad.

  modranka

  08.08.2016

  Tretia časť série sa mi zdala najzaujímavejšia v porovnaní s predchádzajúcimi dvomi časťami. Jednak preto, že išlo o zdravotne postihnutého hlavného hrdinu, čo vás pri čítaní nútilo sledovať ako sa vysporiada s prípadmi, keď nemôže svojej vyvolenej pomáhať do schodov, chrániť ju pred nebezpečenstvom či si s ňou zatancovať. Ale autorka to vymyslela bravúrne a keby som aj mala akúkoľvek pripomienku k tejto časti, za scénu tanca okolo paličky si zaslúži plný počet hviezdičiek. A opäť platí, pokojne dajte čítať knihu – násť ročným.
  Veľkú pripomienku mám k obálke knihy. Už dávno som nevidela tak škaredú obálku.

  havrmoni

  06.08.2016

  Naprostý souhlas s koment.pode mnou. Jen musím napsat,že u Sarah jsem to jejì teatrální a afektované chovánì nemusela už v předešlých dílech. Takže mi úplně neseděla,ale jinak fajn. Na konci série už mohu napsat,že první díl byl nejlepší.

  alzbeta4340

  05.07.2016

  Historická romance přesně podle mého gusta. Protože já mám nejraději obyčejné, ale vtipné vyprávění o milostných eskapádách bez překombinovaných špiónských zápletek nebo nadpřirozených záležitostí. A tady se mi poštěstilo přečíst si příběh seznámení dvou sympatických hrdinů, kdy neshody, potíže a nedorozumění pramení pouze a jedině z jejich povah, popřípadě ze zásahů jejich více či méně milých příbuzných. Zcela oddechová knížka, pobavila jsem se a doporučuji.

  TaLu

  01.07.2016

  Tak jsem dočetla tuto sérii ( pokud bude pokračovat, tak si určitě další díly přečtu).
  A protože knihy se čtou i když je těmi slovy možné naslouchat, ale nemusíme při tom přijít o sluch jako takový, tak si dovolím zvolat " ať žije Smythe-Smith Quartet" .
  On se mi totiž ten autorčin nápad – přiblížit nám trochu více tuto rodinu, se kterou se v jiných jejích knihách seznamujeme jen díky otřesnému hudebnímu každoročnímu vystupování, moc líbil.
  A romantika i mile vtipné dialogy opět nechybí.

  helenkan

  20.06.2016

  Pěkná romantika na jedno odpoledne.

  mikika

  11.06.2016

  skvěle strávené páteční odpoledne s Quinnovou. ta nezklame, jen by mohla psát rychleji..

  Tiama

  20.05.2016

  Příběh se mi líbil, i když ten závěr mě zase tak úplně neoslovil. Ale celkově to bylo takové lehké, vtipné čtení.