Vlk ve stínu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Vlk ve stínu

Jon Shannow, Jeruzaléman, žil na zeměkouli, jejíž osa se převrhla. Civilizaci nahradila nelítostná krutost. Shannow, zoufale hledající klid a mír, se vydal po cestě vedoucí jen ke krveprolití a zármutku.

Abaddon, pekelný pán, hodlá uvrhnout lidstvo do nové satanské éry. Jeho pekelné vojsko se vyvalilo z Morových zemí spolu s nečistou silou mající svůj základ v lidských obětech.

A byla to krev nevinných, jež dodávala sílu zkaženým Sipstrass – kamenům moci – základu Abaddonovy vlády.

Jenže Pekelníci udělali osudovou chybu – unesli ženu, která Shannowovi uloupila srdce. A on, aby ji zachránil, by pohnul nebem i zemí… nebo by přitom zemřel.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Vlk ve stínu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Vlk ve stínu (0.00 EUR)


Stažení Vlk ve stínu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Sipstrassi: Jon Shannow (1.)

  Originální název:

  Wolf in Shadow (1987)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Návrat
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Eigis

  20.08.2014

  Některé zdroje mají tendenci zařadit tuto knihu jako třetí díl série Sipstrassi, ale dle mého názoru se hluboce mýlí. Gemmell má prostě ve zvyku používat některé své nápady ve více navzájem příliš nesouvisejících sériích a magické kameny jsou pouze jedním z příkladů.

  Na rozdíl od další autorovy tvorby, kterou lze zařadit mezi fantasy, tohle je spíše post apokalyptické scifíčko a fantasy zde hraje spíše vedlejší roli. Vlk ve stínu má všechny atributy Gemmellovi tvorby. Hlavní hrdina zaleze člověku pod kůži, děj má spád a zbytečně neodbočuje a akce střídá akci.

  Kessetra

  05.05.2014

  Po dvou skvělých dílech mě tato kniha už příliš nenadchla.Čekala jsem příběh ze stejného prostředí nebo alespoň nějaké návaznosti, ale jediné, čím to bylo propojené byly kameny a Pendarik a to jen okrajově, nějak mě to tam nesedělo. Ale jinak tam občas byly i dobré nápady.