Vítězství orlů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Vítězství orlů

Temeraire a jeho kapitán Laurence byli v závěru čtvrté části ságy rozděleni. Než se znovu sejdou, Napoleon podnikne invazi na britské ostrovy a tentokrát se mu s pomocí draků podaří vylodit se na anglické půdě. Noviková líčí dramatický průběh války, která vrcholí mohutnou bitvou, v níž nad Napoleonem zvítězí flotila admirála Nelsona. Laurence je za své zásluhy zproštěn trestu smrti, je však vypovězen do Austrálie, kam ho krom věrného Temerairea doprovází také dračice Iskierka.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vítězství orlů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Vítězství orlů (0.00 EUR)


Stažení Vítězství orlů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Temeraire (5.)

  Originální název:

  Victory of Eagles (2008)

  Žánr:
  Romány, Fantasy
  Vydáno: , Argo, Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Heidi9

  29.11.2016

  Nesmírně mě mrzí, že takto kvalitní fantasy zůstává téměř nepovšimnutá a co víc, nepřeložená. Zatímco v USA vyšlo už asi 9 dílů, pátý je zřejmě poslední, který byl přeložen. Jinak perfektní série.

  Blekí

  08.09.2014

  Sérii Temeraire mám opravdu ráda a vždy mě jednotlivé díly velmi bavily a já je mohla hodnotit čtyřmi či pěti hvězdičkami. O to víc mě mrzí, že tuto knihu jsem si neužila. Možná za to může dlouhá pauza mezi poslední čtením dílem a touto knihou, či snad fakt, že kniha byla plná pochmurného děje, popisů bitev a strategií. Dávám tedy trochu zklamaně tři hvězdičky.

  Dandulka

  30.03.2014

  Sága o jednom drakovi a jeho kapitánovi pokračovala pátým dílem a jen doufám, že to nebyl díl poslední! Byla by to moc velká škoda.