Víno z hroznů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Víno z hroznů

Tato malá knížka je klenot. Pochází z pera autora melodií a textů, který spoluutvářel éru. Jsou to střípky osobních pamětí a zároveň paměť doby, sloka písně, podobná kapce rosy. Je psána elegantním slohem plným ironického nadhledu, za kterým se skrývá věrnost pravdě a smrtelná vážnost. Je v ní – kromě jiného – osobnost autora, který ani v první osobě nemluví jen za sebe. … Arnošt LustigKniha v českém jazyce!


Stažení Víno z hroznů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Víno z hroznů (0.00 EUR)


Stažení Víno z hroznů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Ladislav Štaidl
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  kanitsuj

  14.06.2017

  Memoáry nejsou úplně mojí oblíbenou disciplínou, ale povídání pana Štaidla je čtivé, humorné a vypovídá mnoho o jeho svérázném bonvivánském duchu i prostředí českého showbyznysu.

  bábuška

  21.02.2017

  Tato kniha se mi dostala do ruky teprve nedávno, ale početla jsem si hezky, kdo nežil v době kdy se tyto události děly, těžko pochopí.

  Iva-JU-KA

  01.07.2014

  Kniha mne mile překvapila stylem, jakým byla napsána. To, co jsem od knihy očekávala, to jsem se dočetla. Ani nebyla nezajímavá. Zážitky z koncertů, ze spolupráce, z podnikání, popisy jednotlivých osob byly velmi čtivě zpracovány.

  edith79

  16.10.2013

  Zvědavost mi nedala, tuto knihu svého času všude dost propagovali. Popravdě, už ani pořádně nevím o čem byla. Jediné co si vybavím, že Štaidl spal i s Darinkou 🙂

  maryzka

  17.05.2012

  Člověk se nestačil divit jak měl pestrý život ale jinak souhlasím s komentářem valdy

  valda

  06.04.2012

  Ladislav Štaidl se rozhodl napsat memoáry o tom, jak to všechno myslel dobře, když se kamarádil s největšíma komunistickýma špinavcema, a jak mu po revoluci všichni křivdí, že už o něj nemají zájem. Jak ho opustil božský Kája, kterého samozřejmě udělal on, jinak by ho nikdo neznal. O tom jak byl prostě tak skvělý,že mu malé děvčátko Darinka Rolincová měla být vděčná, že s ní spal, jinak by se přece nestala známou zpěvačkou. Jaké skvělé večírky pořádal v dobách největší slávy, s čím vším se vyspal, jak byl ale samozřejmě džentlmen a když se šlo do bordelu, tak on "s děvkou na pokoj nešel", atd… Tenhle člověk je prostě dost mimo. Překvapivě je ale kniha velmi čtivá, a Štaidl svým macho vypravěčským stylem, je často vtipný (název kapitoly: "Dobrá žena se hledá stejně těžce, jako lanýže. Nejlépe to umí prase."). Zajímavé je, že z většiny jeho charakteristik kamarádů a lidí, které v životě potkal vychází něco takového, jako: "Byl to snad nejlepší skladatel v evropě, můj starej kámoš, ale při mluvení příšerně prskal." Co taky hodnotím dobře je velká otevřenost, se kterou píše o sobě i ostatních. Sice se obhajuje, ale z knihy jde poznat dost z jeho osobnosti i o lidech které znal. Není divu, že v době vydání bylo pár z nich ne moc potěšeno, z toho co za ne zrovna lichotivé informace se o nich čtenář dočetl. Má taky asi výbornou paměť na jména a nebojí se je napsat, takže se mimochodem v knize mihne i aktuálně populární číšník Roman Janoušek. 🙂