Vidět Delfy a zemřít Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Vidět Delfy a zemřít

Císařský Řím ožívá… V dalším detektivním příběhu ze starověkého Říma se Falco s manželkou Helenou vydávají na cesty. Zájezdy za krásami a památkami Řecka byly mezi římskou smetánkou oblíbené už před dvěma tisíci lety. Falconova dovolená je však ryze pracovní. Nekalé praktiky cestovních kanceláří a především nevysvětlená úmrtí mladých žen ve vyhledávaných řeckých destinacích jsou hlavním důvodem, proč Falco zavítá do Olympie, Korintu, Delf a Athén. Vidět Delfy a zemřít by nemělo platit doslovně. Další příběh z řady vtipných antických detektivek, v nichž ožívá každodenní Řím po roce 70. A protože je Marcus Didius Falco nepokojná duše, informátor pracující často v císařských službách a řešící pestrou škálu zločinů, čtenář se ani chvilku nenudí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vidět Delfy a zemřít zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Vidět Delfy a zemřít (0.00 EUR)


Stažení Vidět Delfy a zemřít zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Marcus Didius Falco (17.)

  Originální název:

  See Delphi and Die (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  soukroma

  24.11.2016

  Skvělé: podle mého asi nejsvěžejší (až na závěrečnou výjimku), nejživější a nejzajímavější ze série. Objevovat starověké Řecko (zejména Olympii, Korint, Athény) v prvním století našeho letopočtu je úplná lahůdka. Zejména s cestovkou (vězte že komplexně vzato bylo ještě hůř než dnes)…
  Autorka prokládá děj citáty z nejstaršího průvodce vůbec – Pausániovy Cesty po Řecku.

  MarkétaLore

  11.02.2016

  Tak dobře napsaná postava , jako je Markus Didius Falko, celým srdcem říman, republikán, zodpovědný otec a i po letech stále zamilovaný mažel(to mě už začalo trochu vadit), tak vtipný, sarkastický soukromý detektiv. Plnohodnotný člen společnosti, a přece jdoucí vlastní cestou. člověk s nohama na zemi a hlavou v oblacích, tak ten by si zasloužil rozhodně lepší detektivní příběh než takto sračkoidně zakončený průměr.

  renefer

  10.04.2015

  Falco jede do Řecka zkontrolovat Helenina bratra a při té příležitosti pátrá po vrahovi klientů jedné cestovky. V tomto díle tedy podrobně poznáme starověké Řecko i systém cestovních kanceláří starověku.

  Pet007

  07.10.2014

  Úžasná kniha. Jsem moc ráda, že jsem se k Falcovi, Heleně a jejich rodině vrátila. Jejich putování po Řecku bylo inspirující. Pátrání bylo napínavé, pravda byla odhalena a závěr byl velmi překvapivý.

  lenkaknel

  03.01.2014

  Asi přejdu na vegetariánskou stravu…ne, vážně. Ten konec mi přišel trochu absurdní (na druhou stranu se divím, že jsem to vlastně nečekala).

  cori

  18.06.2013

  Falco tentokrát vyráží za krásami Řecka, aby zjistil, kdo vraždí klienty cestovní kanceláře Sedm divů. Největší vzrůšo zažije v Olympii při zápase se šampiónem a také ho čeká návštěva orákula. Autorka se zaměřila na přiblížení řeckých památek, zápletka je taková nic moc. Chyběly mi přestřelky s Petroniem, který zůstal v Římě.