Více než tesař Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Více než tesař

Autor knihy Více než tesař neobyčejně poutavou formou shrnuje Ježíšův život a praktickým, srozumitelným způsobem předkládá historické důkazy, které objektivně dokládají jeho život, skutky a poslání. Tato přehledná publikace jasně ukazuje, že Ježíš byl víc, než jen tesař. Kniha je z druhé strany (tištěno zvratmo) doplněna Lukášovým evangeliem v překladu IBS, který je znám pod názvem „Slovo na cestu“.Kniha v českém jazyce!


Stažení Více než tesař zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Více než tesař (0.00 EUR)


Stažení Více než tesař zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  More Than a Carpenter (1977)

  Žánr:
  Literatura světová, Duchovní literatura, Náboženství
  Vydáno: , Luxpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Peleus

  14. února

  Strašně mě bavilo, jak si autor pokládá otázky, aby na ně mohl vzápětí sám přesvědčivě odpovědět, přičemž právě na těchto odpovědích staví důkazovou strukturu správnosti vlastních myšlenek.

  Věřím, že politici v televizních debatách by dali mnoho za to, aby měli stejnou možnost!

  Jinak je to poměrně zajímavé čtení. Škoda jen, že poněkud zbytečné, neboť ateisty autorem zvolený přístup nepřesvědčí a věřící přesvědčovat nepotřebují.

  Erik77

  09.06.2017

  Výborná kristológia. Skvele podložená historickými a logickými faktami. Rozhodne odporúčam

  tatafa

  07.01.2017

  Velice zajímavá knížka, která dokáže vysvětlit křesťanské učení a postavu Ježíše Krista na základě věděckých/logických názorů. Vřele všem doporučuji!!!

  Atisa

  30.05.2016

  Tato kniha se mi do rukou dostala úplně "náhodně". Nestačila jsem se divit, jak autor s lehkostí naprosto logicky odpověděl na prakticky všechny moje otázky týkající se Ježíše, které mi ležely někde na pozadí, aniž by mě nějak výrazněji trápily. Myslím si, že tato kniha je skvělá pro lidi, kteří uvěřili, ale sem tam je přepadne nějaká pochybnost či nemají ve všech otázkách ohledně Ježíše úplně jasno. Nejvíce mě na této knize dostávalo, že mě při čtení napadla nějaká nová otázka a autor na ni vzápětí odpovídá. Je to hodně přínosná knížka.

  Arry

  30.05.2016

  Po přečtení této knihy mohu téměř s jistotou prohlásit, že většina mých otázek a pochybností ohledně osoby Ježíše Krista byla zodpovězena. Autor je velmi kritický a odpovídá ve své knize na různé námitky a připomínky skeptiků. Nastiňuje brilantním způsobem základy křestanské nauky a prezentuje fascinující obranu osoby Ježíše Krista, jeho ukřižování, vzkříšení a vzniku náboženství, které ovlivnilo životy lidí po celém světě.
  Při čtení knihy se mi párkrát stalo, že jsem oněměl úžasem nad množstvím a kvalitou důkazů, které existují ohledně Kristova příběhu.
  Pokud bych měl doporučit jednu knihu na obranu křesťanské víry pro skeptiky a hledající, byla by to jednoznačně tato.

  MilujuV.Huga

  01.02.2015

  Z knihy:

  "Po více než sedmi stech hodin, kdy jsem tohle téma studoval a pečlivě zkoumal základy, na kterých stojí, jsem došel k závěru, že vzkříšení je buď ten nejhorší, nejnemorálnější a nejzlovolnější podvod, jakého se kdy kdo na lidstvu dopustil, nebo ta nejdůležitější údálost v dějinách."

  minde

  20.01.2015

  Je dobré si takovou knihu přečíst, a občas se zamyslet. Uvědomíte si spoustu věcí, že život Ježíše byl skutečný, že to byl Bůh, že nemohl být ani blázen, ani podvodník. Skvělá kniha, věřícího člověka posílí a upevní ve víře, a nevěřícímu člověku se v některých věcech "otevřou oči".

  onRock

  10.11.2014

  Výborná, výstižná, čitateľná kniha zaoberajúca sa rozumovým zdôvodnením viery v Boha a v pravdivosť Biblie. Jedna z tých nenápadných skvelých kníh, ktoré môžu pozitívne zmeniť svojho čitateľa.

  -Daniela-

  24.10.2013

  Skvělá kniha, určitě hodně pomůže lidem, kteří mají nějaké pochybnosti. Chci si ji koupit, je dobré mi něco takového stále při ruce.

  rados

  17.10.2013

  Výborný přehled pro ,hledače, pravdy 🙂 nutí lidi přemýšlet a ne jen pasivně papouškovat ,,pravdy z oficiálních médií…

  kdo hledá pravdu- ten najde 🙂
  Kdo nenajde pravdu v Ježíši Kristu, ten ji nenajde nikde , ať už hledá kde chce:-)

  Sayuri

  29.05.2013

  Mě hodně pomohla :), je to krásná kniha… nejsem věřící od malička, takže tato kniha hodně posílila mojí víru a stále posiluje a myslím, že přesvědčuje i lidi kolem mě, možná ne úplně, ale nasadila jim brouka do hlavy :D.

  helmiczka

  27.02.2013

  Je to fajn, že taká kniha vznikla, je sympatické, že je doplnená množstvom odkazov do odbornej literatúry, ale neviem… či by mohla byť dostatočne presvedčivá pre neveriacich.