Ve znamení zvěrokruhu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Ve znamení zvěrokruhu

Po smrti manželky začíná dobrodruh Alex (Příliš hořká čokoláda, MOBA 2011) nový život a v brdských lesích zakládá teambuildingovou agenturu. Poté, co při outdoorových cvičeních vyjdou najevo mnohé neshody mezi kolegy, je jeden z účastníků semináře nalezen zastřelený. Policejní vyšetřovatel Vajzhajtl se snaží zjistit, zda šlo o náhodné přepadení, nebo o úkladnou vraždu. O pomoc při pátrání požádá psycholožku Brigitu. Další tragické události však toto rozhodnutí zpochybní.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ve znamení zvěrokruhu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ve znamení zvěrokruhu (0.00 EUR)


Stažení Ve znamení zvěrokruhu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  čef

  15. března

  Román se rozjel docela dobře, prostředí osobních šarvátek ve firmě a na teambuildingu s retrospektivami bylo na české poměry nezvyklé a zajímavé. Pak se tak nějak moc zabředlo do sáhodlouhých horoskopů a závěr už byl dost plytký a málo uvěřitelný. Škoda, příště to doufám bude lepší.

  dagmar5477

  28.09.2017

  Kniha se velmi dobře četla, jen škoda, že vrah byl jasný dost dopředu.

  katule1992

  20.10.2016

  Autorka nepíše vůbec špatně, dokonce mi kniha utekla tak rychle, že než jsem mrkla, byla jsem na konci při zatýkání vraha. Rozhodně kniha nepatří k žádným složitostem, proto není problém vraha otipovat ještě před jeho odhalením. Myslím, že se trefí každý. Takže žádné přílišné napínání Vás u knihy nečeká.

  Já osobně jsem měla trochu problém s dlouhými kapitolami. Jedna kapitola představovala celý dlouhý den plný zvratů. Když jsem tedy potřebovala odejít od knihy a neměla jsem záložku, nemohla jsem jak je mým zvykem odejít od dočtené kapitoly. Určitě bych se nad tím příště zamyslela a rozdělila ještě kapitoly na podkapitoly dopoledne a odpoledne. To je jen můj názor. Zase naopak to může být pro někoho příjemnou změnou.