Ve znamení meče Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Ve znamení meče

Historický román ze středověké Anglie.
Ve znamení meče je první díl historické trilogie z doby těsně po normanském vítězství na britských ostrovech. Hlavní hrdina Tancred bojuje na straně Normanů, kteří nemají ani tři roky po rozhodující bitvě u Hastings (1066) své panství v Anglii jisté a musí čelit povstáním neustále doutnajícím mezi původními anglosaskými obyvateli. Tancred je středověký rytíř, který se nejlépe cítí ve válečné vřavě, ve světě fyzické síly a jednoznačných povelů. Ve službách normanského šlechtice pomáhá udržovat mír na samé hranici normanského vlivu v severní Anglii. V situaci, kdy Normané ztrácí město Durham a schyluje se k rozhodující bitvě o York, je Tancred pověřen poněkud záhadným úkolem doručit zprávu do kláštera na jihu Anglie. Ze zdánlivě náhodné odbočky mezi bitvami se stává hlavní zápletka, když Tancred zjistí, že zpráva je určena vdově po posledním anglosaském králi Haroldovi…
Román, který je poněkud netypicky vyprávěn z pohledu vítězných Normanů, nabízí vše, co čtenáři od románu ze středověké Anglie očekávají: napětí mezi francouzskou raně středověkou kulturou s jejími ideály lenní oddanosti a vojenské cti a tajemným světem anglosasko-keltské civilizace, dále líčení bitev, pletichy a intriky mocných a samozřejmě milostnou zápletku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ve znamení meče zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ve znamení meče (0.00 EUR)


Stažení Ve znamení meče zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Rytíř Tancred (1.)

  Originální název:

  Sworn Sword (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Vyšehrad
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  špulo

  12. března

  Dalo by sa na to pozerať ako na voľné pokračovanie Cornwellových kníh o Uthredovi z Bebbanburgu. Cca o 200 rokov neskôr. Lenže, kde je Cornwell odviazaný a akčný, tam je Aitcheson vážny a popisný. A, kde je Cornwell vážny a popisný, tam je Aitcheson lyrický a pocitový. Čítalo sa to fajn, ale za tú strašnú vážnosť a totálnu absenciu akéhokoľvek náznaku humoru to hodnotím na 90%. Ďalšie diely však nevynechám…

  ivulka15

  08. února

  Skvělé.V této knize je všechno co ke správnému historickému románu patří.

  smile1

  29.05.2016

  Kniha se mi moc líbila… má krásný a napínavý děj… moc se těším na další pokračování…