Ve stínu Rudé věže Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Ve stínu Rudé věže

12. květen 2025, Česká republika, hlavní město Liberec.
V údolí mezi dvěma horskými hřebeny se ve věčném rudém přísvitu rozkládá město. Krouží nad ním draci, v parcích hřadují harpyje a v ulicích loví hydry, gryfové a bazilišci.
Na západě se na vrcholku Ještědu k nebi vypíná kdysi slavný hotel, který na východě již třináct let zastiňuje Rudá věž. Tyčí se na úpatí Jizerských hor do výšky půl kilometru, její koruna tone v mracích a její základy se noří do jediného zdroje magie na světě. Za jejími silnými zdmi určuje osud země temný mág. Zdá se, že nic nemůže narušit jeho moc a nikdo se mu nemůže postavit.
Přesto se o to chce pokusit lovec bestií a nájemný strážce Nataniel Skalický. Přijíždí do Liberce s cílem magii jednou provždy zničit a zaplétá se do boje o moc mezi temným mágem a jeho synem Janem Renerem.
Purpurová noc přichází…Kniha v českém jazyce!


Stažení Ve stínu Rudé věže zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ve stínu Rudé věže (0.00 EUR)


Stažení Ve stínu Rudé věže zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Purpurová noc (1.)

  Žánr:
  Literatura česká, Fantasy
  Vydáno: , Brokilon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Naet

  20. ledna

  Další skvělá kniha autorky, kterou jsem přečetla s nadšením. Rozhodně doporučuji všem, které uchvacuje barvitě vyobrazený svět magie tentokrát zasazený do Liberce. Hrdinové bojují s prokletími a temnotou tak poutavě, že už se nemohu dočkat druhého dílu.

  Chobka21

  20. ledna

  Knihu jsem přečetla jedním dechem, tak jako ostatně všechny knihy od Karoliny Francové. Použití libereckých reálií mě nadchlo a knihu doporučuji k přečtení nejen Liberečákům. Rozhodně se nejedná o žádnou červenou knihovnu!

  Fantasysvet

  07. ledna

  Karolina Francová žije v Liberci, a ačkoli město samo nehraje v příběhu tak velkou roli, jak jsem očekával, myslím, že zasazení děje do podještědí a Jizerských hor bylo dobrým nápadem. Vlastně celé pojetí magie je originální a zasazení příběhu do českých reálií dodává celé věci na autentičnosti. Postavy rozhodně nejsou černobílé a každá je něčím originální. Díky flashbackům je více méně vysvětleno vše, co dovedlo hrdiny příběhu tam, kde je čtenář zastihl poprvé a těch tři sta stran díky dějovým zvratům uteče jako voda. Navíc je příběh rozehrán tak, že se člověk prostě nemůže dočkat druhého dílu. Kdo však čeká epické bitvy, šermířské souboje či dračí letecké bitvy bude zklamán.

  Purpurová věž nabízí komorní příběh, který staví především na vztazích a interakci několika málo postav v zajímavém a atraktivním prostředí. Jako první díl trilogie to rozhodně není málo a já jsem opravdu zvědav jakým směrem se Karolina Francová a její hrdinové vydají dál.

  jan8470

  06. ledna

  Purpurová věž nabízí komorní příběh, který staví především na vztazích a interakci několika málo postav v zajímavém a atraktivním prostředí. Jako první díl trilogie to rozhodně není málo a já jsem opravdu zvědav jakým směrem se Karolina Francová a její hrdinové vydají dál.

  Tyto

  05. ledna

  Dílko určeno spíše pro náctileté čtenářky preferující načervenalou knihovnu…

  Steew

  04. ledna

  Nedočetl jsem. Zbytečná romanťárna na pozadí zajímavé fantasy.