Ve stínu moci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Ve stínu moci

"Poznejte nový svět… Svět kouzel a tajemství… Svět plný strachu, nenávisti i lásky… Svět v samotném srdci mafie… Svět ve stínu moci…
Seznamte se: Freya Leway, Jack Black, Vincent Grant, Johny García a další…
Strhující příběh od autorky Terezy Richter o krásné dívce, která měla spasit svět. Spásu však potřebuje ona sama, obklopena nelítostnými muži gangsterského města Darkhills…
Dar či prokletí? Pravda či lež? Přítel či nepřítel?
Jak dopadne boj s mocí, se Stíny i s vlastním přesvědčením?"
……….
Příběh vyprávěný mladou dívkou, jejíž život se obrátil naruby po těžké autonehodě, při které se ocitla na hranici života a smrti. Po návratu z říše mrtvých si s sebou totiž přinesla magii svých předků – osud tak vybral Freyu Leway, aby se postavila temným, děsivým Stínům, které nabývají na síle a mají v plánu zahltit svět temnotou. Dříve bezstarostná a sebevědomá Freya Leway vypráví, jak se stala nositelem nejmocnější magie a zároveň terčem všech Stínů. Proto musí odejít od své rodiny i z rodného města s neznámým ochráncem čarodějnic Jackem Blackem. Pod jeho dohledem se pak stává silnější a mocnější čarodějnicí, ale zároveň pomalu odhaluje děsivá tajemství související právě s autoritativním Jackem. Freya postupně zjišťuje, že se ocitla v gangsterském velkoměstě Darkhills a že se nachází v samotném srdci mafie. Kvůli tomu a kvůli její magické odlišnosti je zavržena lidmi a musí tak čelit i jejich nenávisti a samotě. Brzy však v tomhle nepřátelském světě najde lásku, která jí dodá sílu bojovat nejen s armádou Stínů, ale i se zákonem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ve stínu moci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ve stínu moci (0.00 EUR)


Stažení Ve stínu moci zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Freya (1.)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Tigris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  erulka

  17. února

  Úžasná kniha se skvělým dějem. Musím se přiznat, že jsem ze začátku byla skeptická, jelikož jsem doposud neměla moc dobré zkušenosti s českou fantasy. Ovšem jsem ráda, že jsem se mýlila. Kniha mě naprosto vtáhla do děje a nejvíc se mi líbilo, že autorka neprotahovala děj. Jakoukoliv situace byla vyřešena již na aktuální stránce či o stranu později, takže děj měl spád a nemusela jsem čekat až do 3/4 knihy, abych se dozvěděla, jak to dopadne. Díky tomu se autorce povedlo do knihy dostat co nejvíc děje. Moc se těším na druhý díl, jelikož závěr byl velmi šokující.

  tessinaknihovna

  13. ledna

  Neskutečná jízda! Velmi čtivé a napínavé. U této knihy se člověk opravdu nenudí, takže nečekejte žádné zdlouhavé, nudné pasáže popisující kde co. Každý si zde najde to svoje. Při čtení jsem měla pocit, že jsem součástí příběhu a ten konec mě naprosto odrovnal, takže nutně potřebuji druhý díl!

  MartinaF

  01. ledna

  Začátek trochu rozpačitý, ale od druhé části se to pořádně rozjelo. Faktem je, že jsem se u knihy nenudila, autorka dokázala udržet čtenáře v napětí. Je to typická Y/A, která potěší náctileté slečny.

  MayaDori

  27.12.2017

  Skvělá knížka! Musela jsem pořád číst a po dočtení jsem měla chuť začít znovu. Tuhle knihu nelze jen tak odložit a ještě dlouho na ni budu vzpomínat. Pořád se tam něco děje a každá část je naprosto nepředvídatelná. Dokázala jsem se dokonale sžít s hlavní hrdinkou a zamilovat se do všech postav stejně jako ona. A Jack! Toho chci jednou potkat naživo 😀 Co dodat, prostě dokonalé! Tahle kniha mi fakt sedla – fantasy svět jemně splývá s realitou a zasazení děje do gangsterského prostředí tomu ještě nasadilo korunku. Všem doporučuju!

  monika5081

  17.12.2017

  Ach.. na knížku jsem se těšila a vůbec mě nezklamala. Sice Freya mi na začátku jako hlavní hrdinka nesedla, chovala se hrozně namyšleně, ale po několika stránkách jsem si ji oblíbila. V hlavní roli společně s Freyou tu je i Jack Black, který byl opravdu nesnesitelný. Spoustě lidem se určitě líbit bude, ale já jsem prostě na postavy v knihách hodně náročná, že i když si dali s Freyou pusu nic jsem necítila, i když bych měla. A mě to moc mrzí. Jack se k Freye choval moc ochranitelsky, nechtěl ji nic dovolit a prostě komu by se líbilo být dvacet čtyři hodin denně pod dohledem bodyguardů. Myslím, že nikomu!

  (celou recenzi si můžete přečíst na mém blogu: http://knihomolli.blogspot.cz/2017/12/freya-i-ve-stinu-moci.html )

  denyjanostik

  20.11.2017

  Výborná kniha od talentované začínající spisovatelky 🙂 Rozhodně stojí za přečtení, jakmile se dostanete k jádru věci už vás nepustí! Šokující závěr, nejde se netěšit na další díl.

  Sarlien

  16.10.2017

  Kniha Vás strhne svým rychlým spádem děje. Je jako rozbouřená jarní horská říčka. Takže milý čtenáři, nadechni se, vydechneš až na konci.