Včelí královna Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Včelí královna

Jedna, dvě, strašák jde. Přijde si i pro tebe..

Láska a ztráta, magie a záhady, vina a odpuštění. Neobyčejný příběh o tom, že tvář, kterou ukazujeme světu, se vždy liší od toho, kým skutečně jsme.

Všichni vědí, že Kostispáry jsou podivné místo. Jsou totiž plné spár – takových, které vás zachytí i těch, jimiž se můžete propadnout a zmizet navěky. Takže když zmizí mladá a krásná Roza, nikoho to moc nepřekvapí. Není první ani poslední, kdo od bratrů O´Sullivanových utekl.
Finn O´Sullivan ale ví, že to bylo jinak. Roza byla unesena nebezpečným mužem, jehož tvář si nedokáže vybavit. Ale lidé i policie mu už dávno přestali věřit. A jeho brácha Sean? Ten nemá daleko k tomu, aby na plnou pusu řekl to, co si beztak všichni myslí.
Že je to všechno Finnova chyba.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Včelí královna zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Včelí královna (0.00 EUR)


Stažení Včelí královna zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Bone Gap

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (25)

  Přidat komentář

  Tess911

  12. února

  Skvělá knížka se skvělým nápadem. Párkrát jsem se v textu sice ztratila a musela nějaké řádky číst několikrát, ale to k tomuto příběhu prostě patří. Když jsem knížku četla, vdechla na mě svou atmosféru, že jsem kolem sebe úplně cítila tajemno Kostispár. A ano samozřejmě nesuďme knihu podle obalu, ale tento je naprosto dokonalý.

  Lucik100

  25.12.2017

  Ze začátku jsem se v příběhu dost ztrácela, ale jak jsem se chytila, tak už jsem se nemohla odtrhnout. Super příběh.

  micha-ella

  07.12.2017

  Nelíbil se mi styl popisů ani dialogy, vlastně skoro nic. Asi proto, že mám ráda příběhy SF, ve kterých musí být reálné jádro a určitá pravděpodobnost a nemám ráda fantasy, kterým říkám fantasmagorie. A s těmi se v poslední době roztrhnul pytel, samé snové magické zázraky, oživlé mrtvoly, upíři a upírky ve všech podobách… Až pozdě jsem zjistila, že tahle knížka je pro děti a mládež, no dobrá, ty to snad baví, mně to místy dost nudilo.

  SweetClaire

  04.11.2017

  Nejdříve mě kniha vůbec nebavila, nemohla jsem se do ní pořádně začíst. Ke konci se to však rozjelo. Čekala jsem od knížky trochu víc, ale i tak byla velice hezká.

  klarinka9974

  14.10.2017

  Ze začátku jsem si myslela, že knihu nedočtu. Děj se vlekl, knihu jsem četla dlouho a nebavila mě. Od 140 stránky se konečně začne děj trochu rozjíždět a konec je překvapením. Nevím co si o této knize myslet, ale rozhodně jsem čekala něco víc. Už jen kvůli krásné obálce a zajímavým názvem. O anotaci nemluvě…..

  Vojtos

  10.10.2017

  Krásná knížka! Spojení únosu a fantasy je skvělé. Byla velmi čtivá a dalo se do ní dostat hned při první stránce. Úžasná!

  Jitulka017

  10.10.2017

  Za mě asi to nebude největší srdcovka, ale i tak rozhodně nelituji za to, že jsem knihu koupila. Zajímavý příběh, akorát občas (hlavně ke konci) zmatky v tom, co je halucinace a co skutečnost. Mohla by být i delší. Ale jinak za mě doporučuji, u čtení jsem se nenudila 🙂

  Vikos

  29.08.2017

  Třemi slovy skvělá, kouzelná, magická 😀

  Tofinka

  24.06.2017

  Knížka se četla moc dobře. Sice jsem se chvílemi ztrácela v tom, co je přítomnost a co je vzpomínka, ale i tak jsem si čtení užila… 🙂

  Zuza.nice

  01.06.2017

  Skvělý námět, poutavě napsané, ale měla jít víc do hloubky. Kdyby měla kniha o 100 stran víc, vůbec by to nebylo na škodu. 3,5*

  helenkan

  20.05.2017

  Knížka se čte celkem dobře. Ale přiznávám,že jsem v tom měla chvílema trochu guláš.

  Princezna22

  06.05.2017

  Tak podle anotace jsem čekala úplně něco jiného. To co to nakonec bylo no…. Kniha má nádhernou obálku,ale ten obsah je už trošku o ničem.. Já se nějak při čtení nudila 🙁

  vterinka

  18.04.2017

  Kniha je zajímavě napsaná. S takovým námětem jsem se ještě nesetkala. Nečetla se mi špatně, ale nebyla tolik chytlavá jako jiné knihy. Každopádně nelituji, že jsem si ji koupila a přečetla. Je to další zajímavý příběh. 🙂

  MOu598

  11.04.2017

  Přečetla jsem skoro na jeden zátah. Zajímavé téma, námět i způsob vyprávění. Zklamala mne skoro v závěru málo propracovaná otázka jiné dimenze.

  BlogKnihotání

  05.04.2017

  Když jsem přečetla anotaci, měla jsem o této knize jisté představy, ale kniha ani jednu moji představu nesplnila. Byla úplně něco jiného než jsem čekala. Ale i tak nebyla zase tak špatná, některé věci byly velmi originální.

  niki-chan

  31.03.2017

  Hlavní předností této knihy je její krásná obálka a čtivost. Příběh samotný není úplně špatný, ale rozjede se někdy kolem strany 200, což je velkým zklamáním. Od Rozy jsem prostě čekala mnohem víc, stejně jako od Seana. Naopak Finn a jeho dějová linka se mi líbila, celkově by si možná ještě půl hvězdy k hodnocení dílo zasloužilo.

  DracoMalfoy

  29.03.2017

  Heh… dala bych tak tři, tři a půl hvězdičky. Příběh do první poloviny fajn, ale prosím, Róza fakt není sympatická postava. Od druhé spíš fantasy…taky dobrý. Líbilo se mi téma prosopagnosie, které je veřejnosti stále neznámé. Celkově fajn kniha, ale četla jsem lepší.

  EvikU.

  14.02.2017

  Místama jsem se v knize ztrácela, co je skutečnost a co sen. Je hezčí obálka než obsah, ale úplně nezklamala. Závěr? Docela hezká, jsou lepší knihy.

  fruitbueno

  13.02.2017

  Včelí královna je kniha, u které od začátku víte, že si musíte dávat pozor na to, co čtete. Že rozhodují detaily. Že tajemství, které textem prosvítá, je nějakým způsobem zásadní. Tak čtete, hledáte mezi řádky, pátráte za skrytými významy. A stejně – v mém případě úplně marně, nečekaná pointa mě překvapila a dala příběhu naprosto nový rozměr. Prima čtení, rozhodně doporučuji!

  martina1199

  28.01.2017

  Na této knize mě napřed zaujala obálka, která je opravdu nádherná, a pak anotace, která slibuje zajímavý příběh s nádechem magického realismu. A co slíbí, to taky splní.
  Byl to moc pěkný příběh. A magický taky 🙂

  milunka21

  08.01.2017

  Na jednu stranu zklamání, protože to nebylo to, co jsem čekala. Na druhou se mi to líbilo, jen škoda, že to nebylo propracovanější.

  Erudite

  30.12.2016

  Ke komu jsme schopni cítit lásku? Co je to hlavní? Cítíme lásku pouze ke krásným lidem?
  Krása je pomíjivá, nebo třeba vůbec není vidět. Pokud se ale správně díváme – ne jen očima – můžeme tuto krásu najít uvnitř, skrytou, neviděnou pro ostatní, co se nedívají správně.

  Hakuka00

  14.12.2016

  Ale houbeles magický realismus, docela normální YA fantazárna. Kdyby si kniha nehrála na něco "víc", asi by si i zasloužila vyšší hodnocení. Jinak se to četlo příjemně, jen to nějak nabízí nevšednost, ale ve výsledku prostě nevybočuje z řady.

  teer.h

  07.11.2016

  Knihu jsem si koupila, protože se mi líbil její obal a když jsem si četla zadní stranu, tak mě zaujala.
  Musím říct, že jsem od ní čekala více, nebo spíš moje představa byla jiná.
  Styl, kterým je kniha psaná, se mi zprvu nezamlouval, celkem jsem se ztrácela a chvílemi nevěděla o co jde a co právě čtu (minulost/přítomnost). Ale poté mě příběh chytl, hlavně konec.
  Mrzí mě, ze scény nebyly více napínavé, hlavně konec a svět ve kterém byla Roza, nebyl více popsany.
  To samé mě mrzí, že o neznámém muži jsme se nedozvěděli více.
  Finnuv bratr mi přišel zvláštní, celk arogantní a mrzelo mě jak se k Finnovi chová, i ostatní lidé z města.
  Co se týče Petey, já si ji představovala jako krásnou dívku 🙂
  Jinak je to hezký příběh a za přečtení stojí 🙂

  Mishak

  06.11.2016

  Kniha je jiná, než jsem očekávala. Tíživá atmosféra se nekonala, ale přesto se četla hezky. Odpočinková kniha, alespoň pro mě.