Vánoční zpověď Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Vánoční zpověď

Možná měl trochu smůlu. Unaven věčnými partnerskými konflikty a zahnán do kouta šel a nechal se napálit od lichvářů a podvodníků jako tisíce jiných lidí. Peníze nikdy nedostal, a přesto musel splácet. Co by udělal každý z nás? Zavolal na policii anebo navštívil advokáta? On byl jiný, dovedli ho daleko za hranici zoufalství, klidně se mohl zhroutit. Zareagoval jako voják, který už nemá co ztratit. Chtěl získat zpět, o co přišel, a možná si tak trochu i napravit reputaci.

Nový román Martina Goffy Vánoční zpověď by nejspíš před deseti lety ještě nemohl být napsán – dnes, kdy se exekuce a drsné vymáhání mnohanásobně navýšených pohledávek stalo běžnou záležitostí, vysílá autor svého hrdinu s jasným úkolem: prozkoumat, kdo za takovým byznysem stojí, kdo vládne imaginárním penězům a kdo pro své štěstí neváhá zničit životy ostatních. A nejen to. Tváří tvář této pololegální mašinerii také obhájit sebe sama. Goffovsky, tedy všemi možnými prostředky.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Vánoční zpověď zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Vánoční zpověď (0.00 EUR)


Stažení Vánoční zpověď zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Madelisi

  11. března

  Trochu netradiční koncept pro detektivku, kdy už na začátku víme, co se stalo. Nicméně při čtení mi tento koncept přišel jako dělaný pro film. Doktor na jedné straně, Adam na druhé a mezi nimi to, co udělá člověk v zoufalé situaci, do které se dostal ovšem sám.
  Přemýšlela jsem, na kolik let byl Adam odsouzen. To, myslím, nebylo nikde řečeno.
  Adamův finální čin nechápu, během všech sezení vypadal relativně v pohodě. Nebo za něj mohly vlastně první "normální" Vánoce za mřížemi?

  Mergirus

  18. ledna

  Skvěle napsaná kniha o lidské bezmoci v dnešním světě. Bohužel se hrdinovi vůbec nedivím. Ano, spadl do toho sám, ale ta bezmoc, když vám někdo něco takového provede, ale zákon na něj nemůže… Neříkám, že je to správné, ale chápu to. A bohužel se takové věci, které se přihodily Adamovi, stávají běžně. Za mě dobré téma a skvěle napsané.

  Markéta137

  18. ledna

  Člověk by si pachatele skoro zamiloval :-). Líbilo se mi to, ale konec mě v tomto případě překvapil. Podle mě k němu nic nesměřovalo.

  Schonecke69

  17. ledna

  Napínavá cesta až na samé dno, které je pro každého jinak hluboko.

  petrarka72

  06. ledna

  Sugestivní a nejednoznačné. A kupodivu české prostředí nedevalvuje, ale umocňuje naléhavost thrilleru, střiženého spíše podle francouzských než amerických vzorů…

  davidurban1973

  25.11.2017

  Docela dobré a čtivé. Trochu mě nebavilo pitvání sázení. Jinak se líbilo.

  Iki1

  29.10.2017

  Román je založen především na psychologickém mapování pocitů a motivů pachatele. Autor postupně odkrývá to, co Adam provedl, až ho dovede do definitivního finále. Díky tomu je to vcelku nudné čtení bez patřičného vzruchu (až na koncovku).

  V28

  25.07.2017

  Fair money co pro vás mohu udělat?
  Sračky které mohou zasáhnout každého, ať už kvůli chlastu, sázení, automatům nebo dalším neřestem a omylům. Opravdu skvěle napsaná, odvyprávěná záležitost o tom, jak si někdo dokáže posrat život a o poslední šanci přijde díky šmejdům co mu rádi přidrží hlavu v bahně a jako finanční pijavice z něj vysají i to, co nemá. Záchrana relativně slušného člověka už není možná a tak přijde extrémní řešení v podobě vánoční zpovědi, které
  se není vlastně co divit.
  Pět hvězd naprosto zaslouženě.

  Hana H.

  29.06.2017

  Překvapivě dobré.

  RadkaKabát

  26.05.2015

  Ta mě zklamala. Muž s unavenýma očima je pecka a tohle je divné. Napsané rozpačitě, naivně. Nevěřím, že autor je policista. Spíš naivka představující si, že je policista. Ty "novinky" z práce policie, vězeňské služby, psychologa vím i bez něj.

  Marie F.

  19.02.2014

  Slabší než prvotina. Líbivé téma, ale nic extra, dneska jsou toho plné noviny. Stylově se mi víc líbil "Muž s unavenýma očima", to bylo jako Chase a Chandler. Tohle je české, průměrné, nic extra. Psychologie neuchvacuje ani jí nevěřím, je to banální

  wolf91

  17.01.2014

  V krátké době jsem od Martina Goffy přečetl jeho druhou knihu. Muž s unavenýma očima mi přišel průměrný, ovšem na první knihu nového autora velmi slušná. Vánoční zpověď je o level výše, nejedná se sice o klasickou detektivku, spíše o psychologický thriller jak bylo řečeno. Psychologie je zde velmi silným prvkem a autor velmi dobře poukazuje na problémy úvěrových společností, které vykořisťují lidi. Jedna věc je, že za finanční situaci a dluhy si ve většině případech může člověk sám (v tomto případě byl příčinou hazard), druhá věc je přístup právě těchto firem, který je hyenistický.

  jasmína

  01.12.2013

  Pro mě skvělé překvapení od českého spisovatele, většinoou mě české detektivky zklamaly, ale tato mě opravdu dostala. Kam může člověk klesnout ze vzdělaného a slušného člověka v dnešní době finančních potíží……. snad tím, že je bývalý policista to takto bravurně napsal a nemůžu víc než pět jen chválu !!

  Od knihy jsem se během četby skoro neodtrhla, a doteď mi běží mráz po zádech, jak může člověk dopadnout..

  Neri

  26.11.2013

  Velmi dobrá ani ne klasická detektivka, spíš psychothriller a ani tímto označením si nejsem moc jistá. Příběh vyprávěný formou rozhovoru psychologa s pachatelem, kde se nám postupně odkrývají všechny důvody a myšlenkové pochody, které nešťastníka k jeho činu/zločinu vedly.Kniha mě zaujala podstatně víc než autorova prvotina Muž s unavenýma očima, čte se výborně, i když je to čtení hodně depresivní a silně mrazí při představě na jaké dno se původně slušný člověk může dostat. Vážně dobré, u mě je to za 4,5*.