Válka hluku Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Válka hluku

Ve strhujícím závěru Nessovy napínavé trilogie se do Nového Prentisstownu stahují rovnou tři armády a schyluje se k ničivé válce. Domorodí Sádráci zmobilizují všechny síly, aby pomstili vyvražděné soukmenovce. Starosta Prentiss a paní Coylová, bezohlední vůdci dvou znepřátelených lidských frakcí, se chystají za každou cenu bránit své zájmy a představy o pořádku, který chtějí v Novém světě nastolit. A do toho se na planetu Nový svět blíží kosmické lodě nových osadníků.

V prostředí Hluku, jenž obnažuje všechny myšlenky, jsou následky každého činu a každého slova obrovské. Todd s Violou dospívají uprostřed válečných krutostí a hrůz. Život je nutí zpochybňovat vše, čemu dosud věřili, a v překotném tempu před ně klade přetěžká rozhodnutí a závažné etické otázky. Je možno kvůli jedné milované bytosti obětovat tisíce jiných? A je vůbec naděje, že z takového chaosu může vzejít lepší svět? Lze ještě věřit ve vykoupení, nebo je vše předem ztraceno? O tom se čtenář přesvědčí v šokujícím finále.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Válka hluku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Válka hluku (0.00 EUR)


Stažení Válka hluku zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Chaos (3.)

  Originální název:

  Monsters of Men (2010)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (27)

  Přidat komentář

  LahoferRose

  17.09.2017

  První díl mě ohromně bavil. Nápad velmi povedený. Děj odsýpal velmi svižně. Druhý díl stagnoval ve městě, zase trochu jiné vyprávění než v jedničce, už to není žádné roadstory, ale taky dobrý. Třetí díl mě taky bavil, ač je to jedna velká bitva, ale nevím. Nějak se nemůžu rozhodnout, zda se mi ten konec líbí nebo mě naopak dostatečně neuspokojil. A to mě mrzí. Nejlepší postavy jednoznačně Manchee a mladý Davy Prentiss.

  Annkag

  22.07.2017

  Velmi krásne čítanie.Pobavili ma postavy ktorých charakter sa vlastne až v tomto poslednom dielu vyfarbil,rozhovory plné akcie a miestami i humoru,ktorý bol nefalšované vtlačení postavám do úst.Ano,samozrejme záchrana ludstva ostane v knihách už asi navždy ale uznajte má to čosi do seba….najma ked si autor dokáže vymysliet úplne nové bytosti…a v tomto dieliku sa to naozaj podarilo

  simona8126

  20.06.2017

  Tahle série by si zasloužila mnohem více pozornosti. Už jen ta potupa, že se prodává ve výprodejích za pár korun… Což by jistě byla skvělá zpráva pro ty, kdo si ji jako já nekoupili hned za začátku za plnou cenu. Ale víte co? Pro mě tu cenu má! Je to v dnešní době neskutečně originální příběh plný zajímavých nápadů. I když kostra je klasická – záchrana světa, boj proti zlému vládci trochu ve stylu Hunger Games, do toho milostná zápletka, ale! Na tuhle kostřičku je nabaleno tolik neobvyklého a atraktivního tuku, že nám z toho vznikne pěkně vypasený jedinec. Už jen celá ta záležitost s hlukem, dorozumívání pomocí obrazů nejen s lidmi, ale i se zvířaty, působivé prostředí, sádráci a napětí, že by se dalo krájet. A samozřejmě, co by to bylo za sérii, kdyby tam půlka mých oblíbenců neumřela nebo aspoň neutrpěla zásadní zranění… Ale vážně, zkuste ji, je fakt skvělá! Už i to, že vyprávění z pohledu hlavního hrdiny je tak svěže nespisovné! Super změna a kvalita od jedničky ke trojce stoupá, nikoli klesá! 🙂

  Hanjimka

  25.05.2017

  Já vlastně nevím, co napsat. Vím že už tuhle serii číst podruhé nebudu. Zaujalo mě téma Hlasu země, ale celé to bylo dost rozvláčné. Hlavně třetí díl začal mít spád až tak od strany 400. Pěkná série, ale napoprvé stačilo.

  kercah

  03.02.2017

  Ani nevím pořádně co naspat, skvěle propracované, sice je chvíli deprimující, že se ve dvou dílech v podstatě jen válčí, ale za mě psychologicky dobře propracované. Dlouho jsem nečetla knížku, která ve mě zanechala takovou stopu, že budu přemýšlet, co autor všechno zamýšlel touto trilogií říci. No a dlouho jsme si takto nepobrečela. 🙂
  Moc hezky zpracované za mě jedna z top sci-fi/fantazy počinů 🙂

  best.turok

  19.12.2015

  Mnohem lepší než, druhý díl. Od půlky to nabralo na rychlosti.

  Babsie

  07.08.2015

  Nějak se nemůžu rozhodnout jestli byl tento díl nejlepší, nebo naopak nejhorší. Rozhodně byl nejnapínavější, a hodně se mi líbilo, jak byl plný děje, zvratů a překvapivých situací, na druhou stanu ale střídání kapitol po sotva stránce příběh hrozně kazilo. Líbil se mi nápad vyprávět i z pohledu Sádráka, ale asi ho bylo možné zpracovat líp, protože takhle to bylo špatně čitelné, občas zmatené a zdlouhavé. Konec byl dokonalý, myslím si, že to nemohlo skončit jinak, a bylo to tak napínavé a dojemné, že jsem se zatnutými zuby a slzami v očích zběsile otáčela poslední stránky. Rozhodně to byla hodně dobrá trilogie, se skvělým nápadem.

  Margarete

  14.06.2015

  Proboha! Jak mi tohle může někdo udělat? Poslední díl trilogie nezklamal moje očekávání a v mnohém je i předčil. Opravdu bylo těžké se odlepit od stránek a jít se najíst a to nemluvím o záchodě… Každopádně jsem přesvědčená, že se k trilogii minimálně jednou vrátím.

  Tentokrát autor se zvraty, převraty a návraty moc neškudlil a ukázal, že když vím, že to tak bude, tak to tak prostě není. Nezapomněla jsem si (jako tradičně) poslzet a postěžovat na ten náš nespravedlivý svět a občas jsem měla chuť Patricka nakopat, za to všechno.

  Jedním slovem: Chaos!

  Nerolinka

  07.06.2015

  Třetí kniha byla z téhle trilogie asi nejnudnější a zbytečně protahovala věci, které by každý hned smetl ze stolu. Prvek který mě ale vadil na všech třech knihách byl BEN alias objevím se tam kde mě vůbec nečekáte HA HA ! Tato postava kdykoliv se odněkud záhadně vynořila, tak mě vadila protože do celého příběhu vnesla akorát klubko nelogičností.

  Neo1tex

  27.02.2015

  Tahle kniha v sobě koncentruje všechny argumenty pro to, aby některé trilogie nikdy trilogiemi nebyly. První polovinou knihy jsem se nějak protrápil, za polovinou už jsem se doslova modlil, ať už je konec.

  Je toho opravdu hodně, co je na tomhle (díky bohu!) posledním dílu trilogie špatně a jen pramálo toho, co dobře. Vlastně vůbec nic. V knize je tolik nesmyslů (všichni tam skoro chcípají hladem, ale vyrábějí léky a obvazy jak na běžícím páse – jeden z mnoha případů nesmyslnosti a nedomyšlenosti toho příběhu), tolik zbytečných řečí a nesmyslného jednání, až hrůza.

  Všechno se to vlastně točí kolem jediného vzorce: padouch, který na počkání zabíjí a škodí a hlavní hrdina – idiot každou svoji buňkou, který se střídavě nechává padouchem týrat, ovládat a přesvědčovat, že je hodný a že ho má rád a pak zase znovu týrat a ovládat a znovu mu uvěří, že je jeho nejlepší kámoš…… Škoda slov.

  Rozhodně nejhorší díl z trilogie, kniha, kterou s klidem můžete vynechat a o nic nepřijdete. Koncentrovaná otrava a nuda.

  SirokO

  25.02.2015

  Už jsem se těšil až to skoční. Přišlo mi to dost protahované a plné očekávaných situací..

  Brunet Ka

  05.02.2015

  Tahle kniha mě jako ostatní dva díly naprosto uchvátila. Když jsem tuto knihu dočítala, seděla jsem v autobuse a brečela. Všichni na mě koukali jak na úplného debila, ale mě to bylo jedno, protože jediné co mě v tě chvíli zajímalo byl příběh Todda a Violy.

  narcisonanis

  27.01.2015

  Kniha, u které jsem nechodil čůrat a nejedl, potažmo ji bral s sebou. Kniha, kvůli které jsem zapomněl na výročí a nešel na rande. Kniha, kvůli které jsem nebyl den na facebooku a neklikl na lajky, abych zachránil děti v Africe. Kniha, kvůli které jsem vynechal školu a práci a koleduju si o malér. Nestačí to jako dostatečné vysvětlení, proč je Válka hluku skvělým sci-fi dílem, které stojí za to přečíst?

  Výborné zvraty, (ne vždy) nečekaná úmrtí, skvělé vtáhnutí Sádráků do hlavního děje, symbolický konec geniálního ultrazáporáka starosty… a ten KONEC! Neříkám, že byl bůhvíjak úžasný, ale rozhodně nebyl odfláknutý a nekonal se sluníčkový happyend, který by shodil celé dosavadní směřování trilogie. Celý příběh skončil tak optimisticky akorát, abychom my, čtenáři, nebyli smutní – a přitom neměli dojem, že se nám chce někdo zavděčit i navzdory vlastnímu (autorskému) přesvědčení 🙂
  Patrick Ness nás zkrátka přesvědčil, že umí. Těším se na jeho další díla.

  „Volej mě dál, Violo –”
  „Páč já už jdu.”

  TallulahDragon

  13.01.2015

  Jako závěr trilogie velmi dobré, líbí se mi, že je situace vylíčená z pohledu tří postav. Občas ale právě díky tomu dostojí série svému názvu – CHAOS. Někdy jsem se ztrácela.
  Jinak ale hodnotím jak celou řadu tak i její třetí díl pozitivně, četbu jsem si užila.

  Raven_Black

  26.12.2014

  Tuhle trilogii prostě miluju.

  gabice4

  02.10.2014

  Dočteno a super čtení.Nebránila bych se pokračování o přistání nových osadníků.

  Adel703

  20.09.2014

  Nemůžu uvěřit, že jsem ji dočetla! Tolik zvratů, akce, a šoků! Jak mi to mohl autor udělat?
  Nemohla jsem ji pustit z ruky, večer jsem se musela nutit, abych šla spát a ráno se probouzela strašně brzo, abych mohla číst. To se mi ještě u žádné knihy nestalo. Na konci jsem měla chuť vytrhnout stránku a přepsat konec. Dostala mě. Rozsekala. Rozplakala. Rozčílila.
  A doporučuji. Všem 😉

  winer12369

  25.08.2014

  Dnes jsem dočetl tuto skvělou trilogii a můžu jen doporučit. Dějové zvraty se neustále střídají a nikdy nevíte co bude dál. Je škoda, že série Patricka Nesse je opomínána třeba na úkor popkulturním hovadinám typu stmívání.

  dennie3

  30.07.2014

  Dokonalý a strhující závěr dokonalé a strhující série.
  Musím říct, že první polovina knihy mi zase zabrala spoustu času, protože jsem měla rozečtených spoustu dalších knih a tahle nebyla dostatečně zajímavá, aby je předčila. Nedokážu se rozhodnout, jestli byl začátek trojky horší než začátek dvojky. V čem se ale oba díly rozhodně shodují je úžasná a napínavá druhá polovina.
  Je pravda, že prvnímu dílu se zbývající dva prostě nevyrovnají, to ale neznamená, že nejsou fantastické.
  Všechno se vlastně pořád točí dokola. Útoky, zranění, bomby, útoky, válka, válka, rozhovory, válka, válka. I přestože se mi to v konečném závěru všechno slévá do jednoho obrazu (nedokážu si moc vybavit jednotlivé části, vnímám to jako upevněný celek), vždycky mě to bavilo. Ne tolik jako napínavější knihy – to je důvodem, proč mi čtení trvalo tak dlouho – ale bavilo.
  Líbí se mi Nessův systém kapitol a měnění pohledu vypravěče. V každém díle se jeden přidá a příběhu to dodá na zajímavosti. Na druhou stranu mě kapitoly s Návratem moc nebavily a vždycky jsem se těšila na Violu s Toddem.
  Včera večer jsem si po stránce 240 řekla: "A dost. Jdu se do toho opřít, jdu se do toho ponořit." Udělala jsem to. Dnes ráno mám pocit, že mě bude tenhle příběh pronásledovat dalších pár dní. Nessovi dávám snad milion hvězdiček za konec. Často se stává, že mě konce tolik nezaujmou, nezamrazí mě z nich, nesedí mi poslední věta. Ale tenhle konec..je skvělý.
  Patricku Nessi, jste skvělý spisovatel!

  stolbice

  28.07.2014

  Co dodat, skvělé, skvělé, skvělé 🙂 Do prvního dílu jsem se nemohla ze začátku vůbec začíst, chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala, ale jsem ráda, že jsem vydržela. Trilogie nemá chybu, první díl jsem obrečela, druhý mě vůbec nenudil, naopak, udržoval linku napětí a třetí…opět jsem obrečela konec a děkuji autorovi, že zachoval příslib naděje i na závěr. Vynikající kniha/série, která zasáhne od začátku až do konce, tolik emotivní a pravdivý příběh jsem už dlouhou dobu nečetla a i teď, když jsem právě dočetla tento díl mám chuť, začít to číst znova 🙂

  Pepek24

  03.06.2014

  Naprosto zadek sekajcí finále celé trilogie, penízků který sem do ní vrazil nelituju páč sem se bavil. Vinikajcí nápad s Návratem, kterej preci jen trochu evokuje pocit "Ejvy" z Avatara, která není ale na škodu protože pomůže pochopit myšlení Země. TLESKÁM

  Edite

  21.10.2013

  Skvělá knížka.. stejně jako dva předchozí díly. Při čtení pár posledních stránek jsem měla úplně uslzené oči.. nemohla jsem uvěřit že by todd měl umřít..

  Scharks

  28.06.2013

  Celá tato série se opravdu povedla!! Jeden zvrat za druhým, emoce létají vzduchem… Všem plně doporučuji!

  Jitulisko

  01.04.2013

  Kniha je mazec … Připadá mi smutná samý boj a smrt, bezohlednost… celkově super, ale nic veselého nečekejte..

  rm

  07.11.2012

  Musím říci, že mi to chvíli trvalo, než jsem celou trilogii dočetl. Zatím jsem asi nečetl nic, co by bylo více nepředvídatelné.

  Hanyuu-hime

  16.10.2012

  Oproti prvnímu dílu jsou následující dva možná o maličko slabší, především co se týče toho, jak rychle děj ubíhá, ale jinak je celá trilogie opravdu fajn čtením.
  Ze začátku jsem si tedy musela zvykat na to, že Todd vše vypráví takovým svým způsobem, používá výrazy jako "páč" a vyjadřuje se hovorově. U tohoto dílu už jsem na to ale byla zvyklá, a tak mě nic v tomto ohledu nemohlo překvapit, dokonce mi ani nijak nevadilo, jak často se mezi sebou střídaly jednotlivé pohledy Violy a Todda.
  Jenomže nově přidaný pohled Sádráků mi místy docela vadit, určitě to byl zajímavý nápad, který čtenářům umožnil nahlédnout o trochu hlouběji do celého příběhu, ale mně osobně to občas přišlo až moc zmatené – celé sádrácké vyjadřování a pojmenování pro některé věci.

  Ale jako závěrečný díl série je kniha opravdu vyvedená a moc dobře se četla. Závěr docela překvapil, i když já bych možná radši trošičku tragičtější… i tak se mi to ale líbilo 🙂

  Frakira

  22.08.2012

  Skvělý závěr trilogie! Byly to nervy až do poslední stránky, náhledy jiných postav – Sádráků mi ze začátku trochu vadily, ale dalo to tomu zase trochu jiný rozměr…Celá trilogie je skutečně originální, promyšlená a vydařená 🙂