Válka a střepy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Válka a střepy

Schyluje se k rozhodující bitvě mezi svobodnými Mýty žijícími ve všedním světě a císařstvím okupujícím jejich bývalou Domovinu. Bojovní hrdinové pohádkových příběhů mezitím zvládli významně srovnat šance. Kdysi nezastavitelní dřevění vojáci byli zneškodněni a Nepřítel brzy dostane okusit pokročilou technologii v podobě celoplášťových střel a laserem naváděných bomb. Jenže, vládce, který dobyl stovku rozličných světů, toho nedocílil tím, že by hrál podle pravidel – a pro obyvatele Mýtova má pořád nějaké to překvapení schované.Kniha v českém jazyce!


Stažení Válka a střepy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Válka a střepy (0.00 EUR)


Stažení Válka a střepy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Mýty (11.)

  Originální název:

  Fables: War and Pieces (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy, Fantasy
  Vydáno: , Crew, Netopejr
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  elenai

  13.12.2017

  Obyvatelé Mýtova se dostali do fáze velké války proti nepříteli. Co na to říct? Bylo to velké, to hlavně. Celkem i promyšlené. Šípková Růženka, jakkoliv si ji nemůžu z předchozích dílů vybavit, nyní hraje velmi důležitou roli. Popelka u mě poskočila v TOPce oblíbenců na přední příčky – krásná, odvážná a velmi vtipná děvčica! Doufám, že se s ní ještě potkáme v některém z dalších dílů. A vůbec, byla jsem přesycená emocemi. Modrák a Wolfi klasicky naplnili má očekávání, ale kdo mě překvapil, byl Krásný princ. Všechna čest! Jen mi přišlo, že mohl být Willingham velkorysejší a přidat pár (desítek) stran navíc, jít víc do hloubky a rozvinout děj kolem některých klíčových událostí.

  ubiq

  27.11.2017

  Po predchozim dile, ktery povazuji jako jeden z tech nejlepsich cele serie sem byl zklaman prubehem chodu deju. Lehce predvidatelne, dost velke skoky dejove linie, scenar mi pripadal : rychle at uz je to za nama, oteviram jiny pribeh. Jsem trochu zklaman, za me jasne nejslabsi dil co jsem zatim cetl

  LordSnape

  29.10.2017

  Tak tohle byl ultimátní masakr. Vzducholodě, výbuchy, Popelka jako James Bond a na konci bych přísahal, že je všem dnům konec… Fakt jsem nemohl popadnout dech.

  adam2802

  03.08.2017

  Po půl roce opět zpátky do pohádky, Crew nám servíruje další díl série Mýty – tentokrát s pořadovým číslem 11 a podtitulem Válka a střepy. Zbraně jsou připraveny, hrdinové odhodláni, nepřítel v minulém díle přišel o část sil, ale jak vše dopadne? A kdo se vrátí a koho válečná vřava nadobro pohltí?

  více v recenzi na http://geekcave.cz/comics/recenze/myty-11-valka-a-strepy

  Kapis

  07.06.2017

  Tak tedááá, nečekal bych tak ultimativní konec Císařství, ale jelikož jsme teprve v půlce, on to asi konec tak úplně nebude. Opět skvělé počteníčko plné zajímavých nápadů, které vůbec neztrácí dech. Zhltl jsem to jako malinu a těším se na pokračování.

  martinstefko

  26.05.2017

  "Mýty 11: Válka a střepy" uzavírají jeden příběh a uzavírají ho chytře, akčně s tím, že každá postava zde má své místo, každý dostane alespoň kousek prostoru. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/05/1445-myty-11-valka-strepy-90.html

  Disease

  28.04.2017

  První rozjezdový sešit je sice slabší, ale následující dva s agentkou 00Popelkou super. U válečných jsem se tentokrát nenudil, čli je to na plný počet. Jsme v polovině série, hlavní příběh je vcelku uzavřený, čili je čas přečíst vše od začátku v kuse a rozhodnout se, zda pokračovat v kupování. No, asi nebude co řešit 🙂