Váleční psi Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Váleční psi

O své přítomnosti na Zemi dali vědět před třinácti lety. Poskytli technologie a vědecké poznatky daleko přesahující lidské představy. Stali se nepostradatelnými poradci a slíbili další dary, které jsme prostě nemohli odmítnout. Guruové, tak jsme jim začali říkat. Trvalo poměrně dlouho, než to na nás vybalili, a při zpětném ohlédnutí je jasné proč. Od slunce ke slunci, od planety k planetě je pronásledovali neústupní nepřátelé – a oni potřebovali naši pomoc. Guruové vystavili první účet. A kosmoňáci jako já ho samozřejmě měli dobrovolně zaplatit. Jejich nepřátelé už pronikli do naší sluneční soustavy a budovali předsunutou základnu, ale ne na Zemi. Na Marsu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Váleční psi zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Váleční psi (0.00 EUR)


Stažení Váleční psi zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Váleční psi (1.)

  Originální název:

  War Dogs (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Clasic, Banshies
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Feryy

  02. března

  Je to zajímavá kniha, jen je to první díl. Takže se tam toho moc neřekne. Všechno jsou jen domněnky a tušení. Osobně jsem se občas ztrácel v tom co je realita a co vize. Těším se na další díl.

  Jarka 55

  13.09.2017

  Za mě 5 hvězdiček a těším se na druhý díl.

  ferda

  24.08.2017

  Ten obrázek na obalu , dokonce i název kníhy je značně zavádějící.Obsah knížky mě sice značně navnadil na parádní bitvu ve vesmíru, ale obrovské zklamání. Problémy s výsadkem, nějaké požduchování s místními obyvateli a jakási přestřelka v závěru.Dočetl jsem to jen s největším úsilím.

  Ládja

  21.07.2017

  Surové, uvěřitelné, přesně takové proč mám rád Grega Beara a jeho knihy. Zajímavé nápady se stany, fontánami a dalšími možnostmi přežití na Marsu. Než military sci-fi, tak spíše psychologická sonda do hlubin vojáků v cizí zemi a na cizí planetě. Nezbývá být jen takový, jak byl člověk vycvičen…Doufám, že druhý díl si udrží stejnou laťku a třetí díl nebude zklamání.