V zemi korálového stromu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

V zemi korálového stromu

V létě roku 1863 se při plavbě do Buenos Aires poznají dvě mladé ženy Anna a Viktoria. Obě jsou na cestě za svými manžely, kteří tam cestovali před nimi.
Viktoriina muže povolaly naléhavé obchody na jeho usedlost na severu Argentiny. Annina rodina naopak nebyla schopná dát dohromady prostředky na společnou plavbu. V daleké zemi, s níž si obě spojují velké naděje, se jejich cesty na čas rozejdou. Avšak Viktoriina zdánlivě šťastná budoucnost se utváří jinak, než čekala, a Annu očekává po příjezdu hrozná zpráva…



Kniha v českém jazyce!


Stažení V zemi korálového stromu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


V zemi korálového stromu (0.00 EUR)


Stažení V zemi korálového stromu zdarma kniha:

MIRROR-2




Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  V zemi korálového stromu (1.)

  Originální název:

  Im Land des Korallenbaums (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (17)

  Přidat komentář

  Lemurka

  29.12.2017

  Začátek knihy vypadal slibně, pak to začlo být hrozně roztahané až nudné, že jsem začala přeskakovat a nakonec knihu v půlce odložila.

  orinka3

  22.10.2017

  Tak jsem si po té strašné Perle Petrohradu spravila chuť. 1. díl rodinné ságy se mi opravdu dobře četl a svými spletitými osudy hlavních hrdinů upoutal. Anně bych vyčetla pouze jediné: že na lodi včas nezasáhla a nezachránila toho chudáka kluka, kterého lotři hodili přes palubu. A ona to viděla. Potěšila mě jihoamerická příroda, popisy tehdejšího života jak na haciendách tak ve velkoměstě. Osoby v knize vystupující jsou plné života, prostě žádná nuda a dobré čtení.

  helenkan

  30.03.2017

  Určitě znáte pocit,když vás knížka naprosto pohltí a vtáhne do děje. Přesně tohle jsem čekala u téhle,po té co jsem přečetla obsah. Bohužel,trochu jsem se zklamala. Obálky,jsou na všech dílech moc hezké.

  hlina

  12.03.2017

  Zajímavé čtení o osudech žen. Nechybělo napětí, city, ale místy mi to přišlo upovídané. Na druhý díl se zatím nechystám.

  eva-lupen

  25.01.2017

  Romantický historický román – tedy první díl ságy. Trochu lepší průměr, ale je to psané čtivě a docela napínavě. Pro mne atraktivní prostředí Agentiny, protože jsem tam byla.

  JessieEx

  04.10.2016

  Mám moc ráda knížky o kolonizaci, většina těch, co jsem četla byla o Austrálii a většinou byly velmi romantické (což mi nevadilo :)). O Argentině jsem ještě nečetla, takže tím pro mě byla knížka velmi zajímavá – popisy města i krajiny, domorodých obyvatel i zvířat. Popisků ale nebylo mnoho. Samotný děj byl vystavěn na příbězích dvou hlavních hrdinek. Jedna byla chudá a druhá bohatá. Obě ale v nové zemi zažívaly to samé: lásku, bolest, ztrátu, zoufalství i novou naději. Vztah mezi Annou a Juliem nebyl tak vášnivý, jak jsem čekala, spíš byl dost upozaděn. Z celkového pohledu příběh dost kolísal, nejprve byl napínavý, potom nudný, pak zase napínavý a na konci knihy atraktivita zase trochu klesla. Knížka sice byla nabitá velkým množstvím událostí, ale některé bych vypustila, na jeden svazek toho bylo až moc. Ty kladné části příběhu naštěstí převládly a celkový dojem byl nakonec velice kladný.
  http://bookaholicjessie.blogspot.cz/2016/12/knizni-osudove-lasky-ted-predvanoci-je.html

  adrianna0305

  30.09.2016

  Na Novozélandskou ságu od Larkové to nemá, protože to nebylo moc propracované (viz. několik postav, se kterými se nic nedělo a hráli jen křoví), ale i tak je to líbivé počtení 🙂

  Šánka

  14.02.2016

  První díl této ságy mě nalákal především pěknými komentáři a krásnými obálkami knih. Příběh dvou žen, které se vypraví za svými manžely do Argentiny, vypráví o téžkých začátcích v nové zemi, zklamáních a životních dramatech. Není v něm nouze o napětí a nechybí ani romantika. Dějově velmi pestrá kniha, ráda si přečtu další pokračování.

  Babo

  24.01.2016

  Četla jsem knihy odehrávající se v Americe,Austrálii na Novém Zélandu ,v Asii , Africe a najednou jsem si uvědomila,že Jižní Amerika mi zatím uniká. A tak jsem hledala a našla.
  První díl trilogie se mi moc líbil .Už sice nevím kdo ze zdejších milovnic písmenek měl ve svých přečtených knihách toto dílko,ale v každém případě nelituji.
  Kromě knihy jako takové se mi líbí i něžná obálka.
  Ano,měla jsem trochu obavy , aby to nebyl slaďák ,které fakt nemusím a pro ty,které jsou na tom podobně mohu říct,že se nemusí bát.
  Líbilo se mi i to,že si autorka dala velkou práci a popisovala i takové drobnosti jako prostěradlo v kádi,aby si koupajíci nezadřel třísku 🙂 nebo jinou drobnost,že šli do parku nedávno otevřeného a samozřejmě park jmenovala.
  Příběhy několika hrdinů nebo spíš hrdinek byly našlapané a ani chvíli jsem se nenudila.
  Možná jen ten konec mi přišel trošku přitažený za vlasy ,ale děj se odehrával na konci devatenáctého století ,,,,,,
  Takže jdu na druhý díl a věřím,že bude stejně čtivý.

  polly43

  21.10.2015

  Mám ráda knihy tohoto žánru.O Argentině jsem četla poprvé a již se těším na druhý díl.

  kika 13

  07.09.2015

  Oddychové počteníčko na dovolenou.

  sabca

  10.07.2015

  Nádherná kniha. Přesto, že má přes 500 stránek, četla se skvěle. Měla jsem problém jí odložit a každou volnou chvíli jsem se k ní vracela. Příběh dvou rodin byl plný napětí, lásky i zla. Hezky byl vykreslen život v Argentině. Hned otevírám druhý díl Laguna plameňáku a věřím, že dojde i na třetí díl, který teprve vyjde. Rodinné ságy čtu moc ráda. Doporučuji

  1casper

  19.01.2015

  Nejdřív jsem se nemohla začíst, pak jsem se nemohla odthnout.

  sandra.sancho

  31.12.2014

  Začala jsem číst kvůli názvu druhého dílu a chtěla jsem začít od začátku. Skvělá oddychovka.

  bookcase

  08.07.2014

  Mám ráda ságy tohoto typu, užila jsem si i tuto.

  kuky921

  30.03.2014

  Prima lehké čtení do postole při stonání. Dějové linky byly dost čitelné a konec už předen daný.

  Gabetka

  16.08.2013

  Příjemné čtení o osudech statečných žen, které ubíhá rychlým tempem. Vadila mi trochu těžkopádná čeština a ze začátku bylo horší se začíst. Námět mi připomněl knihu V zemi bílého oblaku a ta se mi ve srovnání s touto líbila více, přišla mi propracovanější. Nicméně bych knihu doporučila všem, co si oblíbili romantické ságy.