V zajetí času Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

V zajetí času

Obyvatelé malého městečka s velkou slávou ukládají do země schránku s předměty, které mají budoucím generacím předat důležité informace ze života předků. O dvacet let později schránka z úkrytu záhadně zmizí. Postupně dochází k brutálním vraždám všech, kdo byli jejímu zakopání kdysi přítomni. Hlavní vyšetřovatel Knox se nemá čeho chytit, dokud se neobjeví velmi podezřelá agentka FBI Nikita. Jak je možné, že Nikita má tolik informací, když on sám neobjevil žádné stopy?Kniha v českém jazyce!


Stažení V zajetí času zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


V zajetí času (0.00 EUR)


Stažení V zajetí času zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Killing time (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  helenkan

  01.09.2016

  Moje prvotina od téhle autorky. A určitě zkusim ještě další její díla.

  Téra

  12.12.2015

  První knížka od Lindy, kterou jsem četla. Hledala jsem něco ve stylu Sandry Brown a byla mi doporučena právě tato autorka. Pro začátek jsem asi sáhla karapet vedle. Vůbec mi neseděla ta sci-fi zápletka. Ale jinak se mi knížka celkem líbila, takže jsem dala šanci i dalším.

  cukrovka

  15.11.2015

  Sci-fi nemám moc ráda, ale protože předešlé knihy této autorky se mi líbily, tak jsem si tuto knihu přečetla. Myslím si, že to není ta nejlepší kniha, ale přečíst se dala. Podle mne autorce tento styl moc nesedí.

  Makyt

  29.07.2015

  Komentáře opět různé, takže zase: raději dejte na vlastní názor a přečtěte si to… je to sice trochu scifi, trochu přitažené za vlasy, ale mě se to líbilo. Bylo by fajn, kdyby všechny ty moderní vymoženosti skutečně existovaly, ale uvidíme, kam se věda posune a jestli autorka tak trochu předběhla dobu 🙂

  inule

  03.03.2014

  Přiznám se, že jsem knihu odložila. Hlavní hrdinka mi vyloženě nesedla a po prvních asi 70 stránkách jsem už ani neměla chuť poznávat ji dál. Vzhledem k tomu, že Linda Howard je má oblíbená autorka, to zkusím dočíst později. Možná 🙂

  Evaevelína

  21.01.2014

  po přečtení komentářů jsem se knihy obávala..a..ejhle..kniha mě sedla.Kdo kam patřil jsem pochopila..prostě pro mě krásný román.A sci-fi mě nevadilo.Zas jednou příjemná změna. A epilog byl pro mě dojemnej..

  vaili

  11.12.2013

  Nevím no číst se to dalo, ale autorka dle mě nemá vlohy k sci-fi neměla by opuštět ve svých knihách přítomný čas :))

  zoja

  17.01.2013

  Normálně bych dala 3 hvězdičky, ale že je to Linda, dávám jednu navíc. Na sci-fi moc nejsem, proto mě tento příběh moc neoslovil a často jsem ztrácela přehled, kdo vlastně kam přicestoval, s jakým úkolem a jaké informace měl či neměl. Romantika taky trochu pokulhávala, ale jak jsem psala ze začátku, Linda Howard píše velmi pěkné romantické, vtipné i detektivní zápletky, proto jsem se u knihy nenudila, pořád jsem byla napjatá, jak to vlastně nakonec dopadne. Kdo má Lindu rád, doporučuji přečíst, určitě to není na škodu.
  Souhlasím s Danafantomem, pokud se chcete pobavit nebo si u knihy příjemně odpočinout, neřešte do detailu zápletky, ale vychutnejte si příběh 🙂

  modranka

  07.12.2012

  Ak má niekto silnejšie vyvinutú logiku, pošlite ju na dovolenku. Ak mám hodnotiť detektívny prípad, nič moc – nepochopila som totiž logiku presunu zločincov z budúcnosti do prítomnosti. Ale bolo zaujímavé sledovať ako sa autorka snažila vykľučkovať z časovej slučky, ktorú si na krk zavesila sama. 😀
  Romantika? Trochu slabá a trochu divná. Za logiku a romantiku sťahujem 2 hviezdičky.
  Napriek mojej kritike je príbeh zaujímavý, sci-fi, presun časom – síce postavený na hlavu oproti tomu čo dnes hlásajú astrofyzici, ale ktohovie ako to v skutočnosti bude? Ja som sa celkom príjemne zabavila.

  janina.kub

  14.05.2012

  já skončila mezi stránkami 80-90
  dostalo mě, že je to sci-fi a nějak jsem nedokázala číst dál
  je to moje první knížka od této autorky..

  Trina1

  04.05.2012

  Tak tohle byl ten nejdivnější příběh, který jsem od Lindy Howard četla. Nicméně to je opět skvěle a poutavě napsaná knížka, která je skutečně velmi čtivá. Ale pět hvězdiček nedávám z výše uvedeného důvodu.

  Danafantom

  26.01.2012

  Zkraje mě to moc nechytalo, ale pak jsem se docela zabydlela. Zápletka měla poněkud trhliny, ale pokud je člověk neřešil, bylo to docela odpočinkové čtení.

  malen

  22.01.2012

  Nemám moc ráda sci-fi, ale tohle se dalo číst. Něco mezi detektivkou a romantikou.

  meduzka123

  01.04.2011

  Není špatná, ale např. kniha V síti lásky byla o 100% lepší !